Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų, 4 tema

QUOTE(Yggdrasil @ 2014 11 24, 17:06)
Aciukas  wub.gif  Kolkas sunkiai laiko randu  lotuliukas.gif  Visi gyvi sveiki . Kolkas dar euforijoj ,bet jau pradeda lyst ikyrios mintys ,kad su keturiais nelengva  doh.gif

baik jau ... cia ikyrios mintys tik del to kad dabar zieminis sezonas ... <3 taip kad D vitam. ne vien vaikiui duok wink.gif ir dziaukis EUFORIJA .... as iki nuprotejimo savo 4 myliu ... nu ji man tokia .. eh ....
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2014 11 24, 16:06)
Aciukas  wub.gif  Kolkas sunkiai laiko randu  lotuliukas.gif  Visi gyvi sveiki . Kolkas dar euforijoj ,bet jau pradeda lyst ikyrios mintys ,kad su keturiais nelengva  doh.gif


aš, aišku, tik teoriškai galvoju, bet paskui bus porelės brolių - didieji ir mažieji smile.gif koks skirtumas tarp dviejų vyriausių?
beje, labai gražus vardas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 11 24, 19:22)
aš, aišku, tik teoriškai galvoju, bet paskui bus porelės brolių - didieji ir mažieji  smile.gif koks skirtumas tarp dviejų vyriausių?
beje, labai gražus vardas  smile.gif


Tarp vyriausiu 2.8 men skirtumas .Tarp jauniausiu 3.4 gavosi smile.gif Praktiskai toks pat lotuliukas.gif

Mes kartais juokiames su vyru ,kad pirma ir antra vaiku partija lotuliukas.gif Siaip kolkas visi labai puikiai sutaria wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2014 11 26, 09:37)
Tarp vyriausiu 2.8 men skirtumas .Tarp jauniausiu 3.4 gavosi smile.gif Praktiskai toks pat  lotuliukas.gif

    Mes kartais juokiames su vyru ,kad pirma ir antra vaiku partija  lotuliukas.gif  Siaip kolkas visi labai puikiai sutaria  wub.gif


Ir sutars smile.gif bet kol jauni, maži, be šeimų, pirmų ir antrų porelių artimesni interesai, užaugus to amžiaus skirtumo nebelieka smile.gif bet kaip miela, kokie šaunuoliai, kad pavyko viskas wub.gif
Atsakyti
Kaune gimė berniukų trejutukas, šeima turi dar vieną sūnų. Fb komentaras-oho, kaip nepasisekė, nė vienos mergaitės doh.gif
Atsakyti
Rasytu jei ir atvirksciai butu,tada berniuko butinai visiems pritruktu.
Atsakyti