Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

QUOTE(evelinki @ 2015 06 01, 16:34)
šimtas metų nebuvu čia užsukus, bet žiūriu treningai, nusmukę klynai ir treninginės kepurės toliau valdo Lietuvoj


Nebutinai tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 01 birželio 2015 - 20:14
bbiitute- rysku,stilinga ir grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2015 06 01, 20:35)
drinks_cheers.gif
Niekaip nesuprantu, kaip tiek metu lietuviai "dizaineriai" nesugalvoja nieko naujo... tie patys treningai, tie patys klynai...  g.gif

jei yra paklausa tai kam kažką keist biggrin.gif

bet vat yra kas tikrai jau ir naujų dalykų išmąsto. Tik vat su kelnėm prasčiau biggrin.gif bet kokių liemenių, švarkučių, maikyčių padaro įdomesnių biggrin.gif

Neatleidžiu - liuks derinukas thumbup.gif man taip gražu toks stiliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergyte <3: 14 liepos 2015 - 08:30
QUOTE(neatleidziu @ 2015 06 01, 21:12)


derinukas grazus, bet va ar patogus vaikui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ineza @ 2015 05 10, 17:21)
Pasirodome su dar vienu derinuku. Tik šį kartą su labai ryškiai mėlynu  wub.gif

user posted image


nu atrodo kaip vaikas po lauka su pizama laksto lotuliukas.gif
Atsakyti
Tylu cia. Pasirodom mes po ilgos pertraukos smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 rugpjūčio 2015 - 08:38
QUOTE(katee @ 2015 08 13, 08:28)
Tylu cia. Pasirodom mes po ilgos pertraukos smile.gif


Broliai grazuoliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 13 rugpjūčio 2015 - 12:40
QUOTE(katuksss @ 2015 07 30, 17:08)
derinukas grazus, bet va ar patogus vaikui  4u.gif
Papildyta:
nu atrodo kaip vaikas po lauka su pizama laksto  lotuliukas.gif


Ačiū už nuomonę, tik labai prajuokinot doh.gif nei vieno tokio komentaro nesulaukėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Katee -labai grazus broliai,o kad tylu pasidare,tai jau tiesa,dabar visos persikele i MM su vaiku derinukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2015 06 01, 19:35)
drinks_cheers.gif
Niekaip nesuprantu, kaip tiek metu lietuviai "dizaineriai" nesugalvoja nieko naujo... tie patys treningai, tie patys klynai...  g.gif


pritariu pritariu, turbut del to, kad anksciau viska kopindavo is uzsienio, o dabar tiesiog ishseko fantazija..smile.gif o del tu pasmukusiu klynu, seniai seniai jau jie nebemadoj;
Atsakyti
QUOTE(sunny-day @ 2015 09 07, 20:22)
pritariu pritariu, turbut del to, kad anksciau viska kopindavo is uzsienio, o dabar tiesiog ishseko fantazija..smile.gif o del tu pasmukusiu klynu, seniai seniai jau jie nebemadoj;



Nemadinga kur? smile.gif Zaros naujoj kolekcijoj pilna tu pasmukusiu klynu, pilna ir kitu uzsienio gamintoju kolekcijose. O kokie uzsienio gamintojai buvo paplite zemaklyniu propoguotojai ir ju nebesiuna madai praejus, papasakokit prasau...? Is ko cia lietuviai taip kopinasi, idomu pasidare smile.gif
O ir tas madas ar verta sekt aklai? Mamom patinka, grazu tai ir rengia. Koks skirtumas senai praejo, ar naujai ateina smile.gif Pas mus spintoj ju sumazejo, todel kad man pabodo smile.gif Bet man grazu zemi klynukai, ypac maziukams. Jei vaikuirubas tinka, graziai dera su kitais rubais ir jis su jom patogiai jauciasi tai ir yra madingiausia ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2015 09 18, 00:39)
Nemadinga kur? smile.gif Zaros neaujoj kolekcijoj pilna tu pasmukusiu klynu, pilna ir kitu uzsienio gamintoju kolekcijose. O kokie u drinks_cheers.gif zsienio gamintojai buvo paplite zemaklyniu propoguotojai ir ju nebesiuna madai praejus, papasakokit prasau...? Is ko cia lietuviai taip kopinasi, idomu pasidare smile.gif
O ir tas madas ar verta sekt aklai? Mamom patinka, grazu tai ir rengia. Koks skirtumas senai praejo, ar naujai ateina smile.gif Pas mus spintoj ju sumazejo, todel kad man pabodo smile.gif Bet man grazu zemi klynukai, ypac maziukams. Jei vaikuirubas  tinka, graziai dera su kitais rubais ir jis su jom patogiai jauciasi tai ir yra madingiausia ... smile.gif

drinks_cheers.gif Dar ir kaip madoj. Ziuriu nuolat fashiontv tai visa vyru virtine praejus su pazeminto klyno kelnemis podiumu man dar vis grazu. Vyras mano vienerius dzinsus tokius turi karts nuo karto uzsideda man paprasius. tongue.gif O sunui devyneri ir sake mama pirk dar tokes kelnes. Namuose saltuoju sezonu jam patogiausia buvo su tokio tipo treningu.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2015 09 18, 08:04)
drinks_cheers.gif Dar ir kaip madoj. Ziuriu nuolat fashiontv tai visa vyru virtine praejus su pazeminto klyno kelnemis podiumu man dar vis grazu. Vyras mano vienerius dzinsus tokius turi karts nuo karto uzsideda man paprasius. tongue.gif O sunui devyneri ir sake mama pirk dar tokes kelnes. Namuose saltuoju sezonu jam patogiausia buvo su tokio tipo treningu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Man mažiukui toooobula tie nusmukę klynai. O kam nemadinga - nerenkit mirksiukas.gif yra pilna visokiausių rūbų ir stilių mirksiukas.gif

Yra kas iš gamintojų atkartoja tą patį per tą patį tik spalvas keičia, tai tiesiog apeinu tuos gamintojus, bet iš principo tie nusmukę klynai man labai labai. Ir tikrai yra iš ko rinktis. Ir kaip sensi paminėjo - pilna užsienio gamintojų smile.gif

O vyrai kaip tik dabar žiūriu tuos pasmukusius klynus renkasi cool.gif tai gal ne praėjus mada, o ant bangos biggrin.gif

Ir žiauriai gražūs berniukai broliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergyte <3: 18 rugsėjo 2015 - 11:05