Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Rugsėjinukai 73 tema ♥

Oho 500lt blink.gif gal jie pabludo visai doh.gif
As net nezinau ka daryt, nes jis valgo kas dvi valandas dienos metu, ir kokius 2-3 kartus nakti. Dar nakti tai nieko, o diena kas tas dvi valandas tai nervina jau.
Labas visoms:4u:
Atsakyti
QUOTE(Kalile82 @ 2014 01 17, 14:13)
Oho 500lt blink.gif gal jie pabludo visai doh.gif
As net nezinau ka daryt, nes jis valgo kas dvi valandas dienos metu, ir kokius 2-3 kartus nakti. Dar nakti tai nieko, o diena kas tas dvi valandas tai nervina jau.
Labas  visoms:4u:

FB diskusija jau buvo dėl roto ar verta neverta , tai dauguma pasisakė kad neverta.. ax.gif

maniškė valgo dienom kas 1,5-2h ir naktį 3-5 kartus kartais sunku , bet ai tai laikina tai nuteikinėju save pozityviom mintim , kad už kelių mėn prasidės košytės maklytės biggrin.gif
Atsakyti
Aha jau nebedaug liko. As vakar pirkau knyga baby-led weaning. Bandysiu savo maziu maitinti be kosiu makalosiu ax.gif pirmiausia aisku reik atrast laiko ja visa perskaityt doh.gif
As net nezinau ar verta nuo jo skiepinti, ar kazka girdyti, mano pazystama skiepino dvynukes nuo roto viruso, suplojo kruva pinigu nu ir jos vistiek susirgo doh.gif tai manau kad gal nera reikalo ypac jei mokrti reikia. 4u.gif
O as jau panikuot pradejau kad per daznai valgo mano Gabrieliukas, nu siaip kai pamastau ar neturetu jau biskiuka reciau valgyt g.gif visgi jau 4 menesiukai g.gif jauciuosi ptirista prie namu ziauriai, niekur iseit ilgedniam laikui negalim, nes jei nepatogioj padety guli laaaabai prastai valgo, arba isvis atsisako ir tik rekia kiek pajegia doh.gif buteliuku jokiu nemyli schmoll.gif jau 4 skirtingus isbandziau, tai biskiuka vargas.
Atsakyti
QUOTE(Kalile82 @ 2014 01 17, 19:54)
Aha jau nebedaug liko. As vakar pirkau knyga baby-led weaning. Bandysiu savo maziu maitinti be kosiu makalosiu ax.gif  pirmiausia aisku reik atrast laiko ja visa perskaityt doh.gif
As net nezinau ar verta nuo jo skiepinti, ar kazka girdyti, mano pazystama skiepino dvynukes nuo roto viruso, suplojo kruva pinigu nu ir jos vistiek susirgo doh.gif tai manau kad gal nera reikalo ypac jei mokrti reikia. 4u.gif
O as jau panikuot pradejau kad per daznai valgo mano Gabrieliukas, nu siaip kai pamastau ar neturetu jau biskiuka reciau valgyt g.gif  visgi jau 4 menesiukai g.gif  jauciuosi ptirista prie namu ziauriai, niekur iseit ilgedniam laikui negalim, nes jei nepatogioj padety guli laaaabai prastai valgo, arba isvis atsisako ir tik rekia kiek pajegia doh.gif  buteliuku jokiu nemyli schmoll.gif  jau 4 skirtingus isbandziau, tai biskiuka vargas.

O tavęs nėra mūsų grupėje FB?
Maniškė valgo praktiškai lygiai taip dažnai kaip anksčiau: kai atsikelia ryte, 11 h, 13 h, 17 h, 19 h, 21 h, 3 h, 5 h ir pan. Plius minus pusvalandis būna, kartais naktį keliasi dažniau, o kartais tik kartą.
Atsakyti
Labu 4u.gif nera manes FB isviso schmoll.gif nepatinka man ten schmoll.gif o be to ir taip laiko truksta tai dar jei FB bendrauti tai reik kad paroj butu 48val. biggrin.gif
Bandysim vakarienes I italu restorana varyti, turim pakvietima tai nenorim progos pramest biggrin.gif kazin kaip seksis mano vyriukui ramiam isbut g.gif
Tai reiskiasi nereikia pergyvent kad daznai valgo, vadinasi ne mano vienos toks. Tik juokingai atrodo kaip 4 men vaikiukui perku 6-9men arba 74cm. rubus. doh.gif nes viskas iki 6 men jau yra per maza.
Atsakyti
tai kad labai normaliai kas 2h valgyt vaikams. gi dzin tas amzius, pienas lengvai susivirskina tai ir islaksta.
as tikrai ne anksciau nei nuo 6 men pradesiu primaitinti, gal net veliau. bet taip pat nevirsiu jokiu kosiu. pirmoji be kosiu uzaugo, uzaugs ir antoji be ju.

maniske va 4 men sveria 6,6 kg (+0,6) ir 65 cm (+3 cm). po skiepo labai paraudo didelis plemas kojoje. pirma syki sureagavo.

ir as neesu fb, uztenka cia kiek. tai kada su vaiku pabendraut jei vien tik intike sedeti? as laisvu laiku geriau knyga paskaitau ar filma paziuriu, skiriu laiko sau, o ne internetui.
Papildyta:
gi vakar buvau paskaitoj apie sveika vaiku mitiba. tai jau prisipirkau laukiniu ryziu, kokosu ziedu nektaro cukraus ir mandru pupeliu biggrin.gif
vel darysiu reformas namuos, vyras bumba, kad nebeit man i paskaitas, bo vel praplove smegenis blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Niu ka savaitgalis pasibaige, metas kibti I darbus doh.gif
Restorane pasisedejom puikiai, mazius buvo super geras, zaide sau vezime su zaisliukais biggrin.gif
6,6kg tai gerai, maniskis 8 sveria ir ugio apie 70cm. Galetu biskiu ramintis su tokiu augimu, nes tik nuperku ka nors grazaus r isauga po keliu savaiciu.
Atsakyti
Labas, mes vis dar bludinam naktim ir valgom lb daznai, didziausias tarpas 2 val, i ryta sianakt jau kas 20 min prabusdinejo doh.gif o siandien diena biski pabudrauja ir greit miego uzsimano, matyt ir pats nakti nelabai pailsejo, bet neuzmiega taip paprastai kaip mes iprate buvom reik ir paciuciuot ir soskiuka palaikyt, nes klykimo daug sad.gif bet taip tai buna ir geros nuotaikos, mane pamates vis sypsos kalbina, bet biski pasidziaugia ir vel ziurzget pradeda doh.gif
QUOTE(Kalile82 @ 2014 01 17, 19:54)
O as jau panikuot pradejau kad per daznai valgo mano Gabrieliukas, nu siaip kai pamastau ar neturetu jau biskiuka reciau valgyt g.gif  visgi jau 4 menesiukai g.gif  jauciuosi ptirista prie namu ziauriai, niekur iseit ilgedniam laikui negalim, nes jei nepatogioj padety guli laaaabai prastai valgo, arba isvis atsisako ir tik rekia kiek pajegia doh.gif  buteliuku jokiu nemyli schmoll.gif  jau 4 skirtingus isbandziau, tai biskiuka vargas.

ne viena tokia tu, mano irgi valgo ir diena kas 2 valanadas, kol kas paroj tik vienas miegas buna 3 valandas ir tai ne visada sad.gif o su buteliukais ir mes nedraugaujam, nusipirkau pientrauki, vargau kol prisitraukiau o piena lauk teko pilti, nes mazius nevalge nepripazysta jis tu buteliuku nei TT nei Avent netinka, bet db mastau gal pasaitelis del to kaltas, nes kai buvau pas stomotologa kad pakirptu, bet atsisake kirpti, tai klause ar is buteliuko valgo, o as sakau jog pati maitinu ir is buteliuku neketinu, o va kai prireike ir nevalgo, negi vel reiks prasyt siuntimo pas stomatologus lai tvarko ta pasaiteli pagaliau kiek galima zaisti :/

QUOTE(Aphanizomenone @ 2014 01 19, 11:04)

as tikrai ne anksciau nei nuo 6 men pradesiu primaitinti, gal net veliau. bet taip pat nevirsiu jokiu kosiu. pirmoji be kosiu uzaugo, uzaugs ir antoji be ju.

o kaip be kosyciu maitinti dar galima tuo paciu ka pats valgai? ar tiesiog gabaliukais duoti vaikui valgyti? g.gif mane irgi domintu alternatyvos, kazka skaiciau apie darzoviu davima patogaus dydzio gabaliukais, kad i rankyte pasiimt galetu bet man su uzpsringimu kazkaip baisoka unsure.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif apie valgymus ziuriu kalbat..o mums kaip tik pradejo reteti..nakti anksciau budavo pora kartu keldavosi-dabar buna ir visai nesikelia...Gal sakau nieko...gana to svorio taip augintis...kasmenesi po kg,kartais daugiau...na,bet jei taip auga-vadinasi reikia thumbup.gif
siandien mano mazyte apsiverte pirma karta...tvirtai,be pagalbos... o jau laimes visiems... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusyja: 20 sausio 2014 - 22:04
Sveikos.

O musu valgo daug, bet nestoreja ;-) Diena valgo kas 2 val, nakti reciau...kartais biggrin.gif aisku, svorio priauga normaliai, bet jis is smulkesniu. Buteliuko ir soskytes atsisako grieztai. O as nutraukta pienuli saldau, gaila baisiai pilti, bus kosem uzbaltint mirksiukas.gif As jau duodu viena kose, per pietus gauna kruopukiu, kadangi jis ir atpilineja, daznai valgo, nusprendziau primaitinti, aisku pasitarus su gyd.
Liusyja-Apsiverte, kaip? nuo nugaros ant pilvo?ar atvirksciai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Brrrr kaip šalta doh.gif Ryt reiks vežti mažiukę pas reabilitologę, tai reiks apkutoti, kad veiduko nenušaltų, nes jau taip svilina tas šaltis doh.gif

QUOTE(Aphanizomenone @ 2014 01 19, 11:04)
- maniske va 4 men sveria 6,6 kg (+0,6) ir 65 cm (+3 cm). po skiepo labai paraudo didelis plemas kojoje. pirma syki sureagavo.

- ir as neesu fb, uztenka cia kiek. tai kada su vaiku pabendraut jei vien tik intike sedeti? as laisvu laiku geriau knyga paskaitau ar filma paziuriu, skiriu laiko sau, o ne internetui.

- Su TA ir kad paraudimas greičiau praeitų 4u.gif
- thumbup.gif šaunuolė.

QUOTE(Kalile82 @ 2014 01 20, 12:47)
6,6kg tai gerai, maniskis 8 sveria ir ugio apie 70cm. Galetu biskiu ramintis su tokiu augimu, nes tik nuperku ka nors grazaus r isauga po keliu savaiciu.

Krepšininkas auga thumbup.gif

QUOTE(Liusyja @ 2014 01 20, 23:03)
- sveikutes smile.gif apie valgymus ziuriu kalbat..o mums kaip tik pradejo reteti..nakti anksciau budavo pora kartu keldavosi-dabar buna ir visai nesikelia...Gal sakau nieko...gana to svorio taip augintis...kasmenesi po kg,kartais daugiau...na,bet jei taip auga-vadinasi reikia  thumbup.gif
- siandien mano mazyte apsiverte pirma karta...tvirtai,be pagalbos... o jau laimes visiems...  wub.gif

- Oi neerzink, užpavydėjau baltai biggrin.gif Kaip aš svajoju, kada maniškė pradės išmiegoti bent pusę nakties...
- Su pasiekimais 4u.gif Įsivaizduoju kiek džiaugsmo tėveliams wub.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
šalta... žiema... tai ir į čia daugiau kas parašė smile.gif
Mūsų pietų miegas vyksta balkone per šalčius, tai daug prasčiau sekasi išmiegoti, vis reikia klausyti, ar neverkia, kai verkia, vėl užsupti... Laukiam, kada vėl į lauką galėsim. Tepu nuo šalčio bubchen kremuku, bet vis tiek nužvarbę skruostukai mažės.

Kadangi vyrui biuletenis, tai lėksiu į parduotuves apsiprekinti: pupai bodžiukų, šliažtukų į priekį nupirkti noriu, šuniui ėdalo, į vaistinę...

Pasižaidimui daviau trečią kartą obuoliuko skiltelę pačiulpti, tai su tooookiu malonumu skanauja...
O apsivertė mūsiškė vakar mūsų lovoj pirmą kartą be pagalbos irgi nuo nugarytės ant pilvuko rolleyes.gif šiandien tai pakartojo. Bet va ant grindų nesivarto dar...
Atsakyti