Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Rugsėjinukai 73 tema ♥

QUOTE(cionge @ 2013 12 06, 19:50)
Tik nežinau kaip reiks abu vaikus sumigdyt, nes vyresnysis neužmiega vienas, reikia šalia pagulėti padainuoti, o tas migdymasis vyksta kartais ir iki valandos, o kaip tik tokiu metu prasideda mažosios koncertai, reikia ir jai dėmesio  g.gif
Gerai, kad visa tai liko tik blogais prisiminimais  4u.gif


jommmm, cia ''privalumai'' auginant du maziukus vaikus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Marija @ 2013 12 06, 14:27)

o neviduriavo daugiau?



nea , va tiką normaliai pakakojo smile.gif



Mes po boulingo , buvo nerealiai smagu thumbup.gif ir vyno pusę taurelės išgėriau blush2.gif per visas 4 valandas gurkšnojau biggrin.gif Ant galo liko 5-tukas geriausių tai mano vyras laimėjo 1 vietą first.gif Sako kiti ir žmona gerai varė , turėjo irgi į finalą išeit biggrin.gif bet man pradžioj nelb sekėsi o ant galo įkirtau sistemą ir straikus variau thumbup.gif

Augustas su tėvuku buvo ramus , kartą grįžau pamaitint ir vėl išlėkiau , gerai kad mano vaikas greit pavalgo per 20min susisukau (su išvažiavimu ir grįžimu) thumbup.gif
Atsakyti
Gyvenam, mes. Uch... Nuobodu, tai tinklarasti savo uzsivedziau biggrin.gif


http://sraigiskinamai.blogspot.com/
Atsakyti
Pagaliau užmigdžiau vaikus karsta.gif doh.gif Ką čia nuveikus biggrin.gif
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 12 06, 22:37)
Mes po boulingo , buvo nerealiai smagu  thumbup.gif  ir vyno pusę taurelės išgėriau blush2.gif  per visas 4 valandas gurkšnojau biggrin.gif  Ant galo liko 5-tukas geriausių tai mano vyras laimėjo 1 vietą first.gif  Sako kiti ir žmona gerai varė , turėjo irgi į finalą išeit  biggrin.gif  bet man pradžioj nelb sekėsi o ant galo įkirtau sistemą ir straikus variau thumbup.gif 

Kaip šauniai vakarą praleidot thumbup.gif Ech aš jau nebepamenu, kada mes su MV paskutinį kartą kur dviese buvom doh.gif Mes netikri kauniečiai, mūsų giminės ir artimieji už daugiau nei 200 km, čia Kaune esam vieni kaip pirštai, tai neturim kur palikt vaikų. Taip ir einam kur nors po vieną vienas kitą išleisdami arba su vaikais biggrin.gif Iš tikrųjų norėčiau turėti kokią auklytę retiems atvejams g.gif
Atsakyti
QUOTE(cionge @ 2013 12 07, 01:10)


Kaip šauniai vakarą praleidot  thumbup.gif Ech aš jau nebepamenu, kada mes su MV paskutinį kartą kur dviese buvom  doh.gif Mes netikri kauniečiai, mūsų giminės ir artimieji už daugiau nei 200 km, čia Kaune esam vieni kaip pirštai, tai neturim kur palikt vaikų. Taip ir einam kur nors po vieną vienas kitą išleisdami arba su vaikais  biggrin.gif Iš tikrųjų norėčiau turėti kokią auklytę retiems atvejams  g.gif


aha smagu kai yra kam vaiką palikt thumbup.gif bet pasiilgau aš jo per tas keletą valandų doh.gif jau kai baigėm žaist visi dar liko prie stalo pasivaišint o aš mv jau tempiau namo vis kartodama vaikutis mūsų laukia rolleyes.gif tai vis einam einam bet dar užsiplepa su kolegom tai pusę 21h jau ištempiau vos ne užrankos biggrin.gif

viena moteris ten buvus sako kur buvai? sakau vaiką pasimaitint.. o ji : oo tai dar pati maitini? blink.gif (tokia nustebus) sakau nu taip... sako kiek jam laiko sakau ryt 3mėn tai sako oho ilgai maitinit g.gif Galvoju kas čia jei ilgai man tai dar TIK trys mėn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 12 07, 01:23)
viena moteris ten buvus sako kur buvai? sakau vaiką pasimaitint.. o ji : oo tai dar pati maitini?  blink.gif (tokia nustebus) sakau nu taip... sako kiek jam laiko sakau ryt 3mėn tai sako oho ilgai maitinit  g.gif  Galvoju kas čia jei ilgai man tai dar TIK trys mėn biggrin.gif

Na tikrai įdomiai ji čia, kaži ką sakytų moteriai, kuri maitina iki kokių 2 metų biggrin.gif
Kadangi jau šeštadienis, sveikinimai tavo sūneliui su mėnesiukais 4u.gif Taip pat ir Ingere sūneliui sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijancikas @ 2013 12 06, 18:27)
Mėnesį pasidžiaugsim....

Tai jau tikrai, pajausit, kad tėtė namie thumbup.gif

QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 12 06, 18:33)
.....tetis dirba, tai mamka sokius soka  viena.....

Tikiuosi ilgai nekankino unsure.gif

QUOTE(cionge @ 2013 12 07, 00:10)
....Iš tikrųjų norėčiau turėti kokią auklytę retiems atvejams .....

Pas mus mrj situacija tokia pati. Nors mama gyvena kartu, bet jau ją pačią prižiūrėt ir aptūpinėt reikia... Antra vertus nedaug ką čia pažįstu, kad galėčiau susirast pagalbai patikimą žmogų. Taip kad lb tave suprantu 4u.gif

Sveikinam ir mes šauniuosius Ingeres ir Sidabrines vaikinukus su mėnesiukais, laikas lekia nerealiai 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Ir vėl nemigus doh.gif, ne tik kad keliasi dažnai valgyti, bet ir tarpuose zurzena, pukši, kol nenurimsta žiūriu akis išpūtus... kadangi MB vėl nėra, tai vadinasi šnd (geriausiu atveju) vėl valgysiu barankes ir džiuvėsius...visai jau prastai bus mano virškinimo sistemai, o apie tokio maisto ,,naudą" net pagalvot nesinori doh.gif Nagi gal šnd bus mano mažiukas ramus ir galėsiu kažką pasidaryt, nes- namai netvarkyti, neskalbta, nelyginta krūva skudurų, nedaryta valgyti, mažajai reik į turgų kepurės nulėkt, nes jau per šalta su ausinėmis, o seną kepurė nebetinka prie naujos striukės biggrin.gif ...kažin kaip čia prasisuksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cionge @ 2013 12 07, 01:33)
sveikinimai tavo sūneliui su mėnesiukais  4u.gif



QUOTE(Kleopatra_Marija @ 2013 12 07, 09:50)


Sveikinam ir mes šauniuosius Ingeres ir Sidabrines vaikinukus su mėnesiukais, laikas lekia nerealiai  4u.gif



ačiū už sveikinimus mano dičkiui wub.gif

Labas rytas 4u.gif lėksiu į mamyčių turgelį smile.gif
Atsakyti
Labryt 4u.gif
Nuėjau šiąnakt miegot po trečios valandos savo noru biggrin.gif doh.gif Bet toookią laisvę pajutau sumigus vaikams, pradėjau ieškoti idėjų šventiniams skanumynams, paskui susikirpau suknelę, dvi kepures, beliks šiandien susiūti, dar galvojau susikirpsiu sūnui kiškio aprangą, bet mažoji pabudo valgyt. Aišku, keltis ryte buvo iššūkis biggrin.gif
QUOTE(Kleopatra_Marija @ 2013 12 07, 09:50)
Nagi gal šnd bus mano mažiukas ramus ir galėsiu kažką pasidaryt, nes- namai netvarkyti, neskalbta, nelyginta krūva skudurų, nedaryta valgyti, mažajai reik į turgų kepurės nulėkt, nes jau per šalta su ausinėmis, o seną kepurė nebetinka prie naujos striukės biggrin.gif ...kažin kaip čia prasisuksiu  unsure.gif

Šiandien panašus mano dienos scenarijus, tik kad maisto vakar prisigaminau, tai užteks ir šiandienai cool.gif

QUOTE(Sidabrinee @ 2013 12 07, 10:48)
lėksiu į mamyčių turgelį smile.gif

Kur vyksta mamyčių turgelis, primink iš kurio miesto esi?
Atsakyti
Labas rytas...
naktis kaip ir normali... netgi jaučiausi (būtasis laikas) išsimiegojusi... bet dabar išgėriau kavos ir ... žiauriai miego užsinorėjau blush2.gif blink.gif

sėdžiu prie kompo ir moraliai nusiteikinėju - reik paskaitoms pasiruošti... alia TINGIU...
MB visai dienai vėl į darbus sad.gif tai likom su Š dviese (M senelius gainioja...
blush2.gif man jau jų gaila darosi...) - plausim tvarkysim ir taip be galo biggrin.gif

pabaigiau M undinėlės įvaizdį thumbup.gif jau kaip aš savim patenkinta thumbup.gif tik M dar nematė, tai nežinau ar patiks... gal surauks nosį ir lėksiu per naktį ką nors kurti kalėdinei šventėi g.gif

QUOTE(Kleopatra_Marija @ 2013 12 06, 21:50)
vadinasi šnd (geriausiu atveju) vėl valgysiu barankes ir džiuvėsius...

galvok pozityviai... yra žmonių, kurie vien saulės energija gyvi....
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Š. išmoko naują bajerį - sugeba pakelti galvą, kai guli nat nugaros - bet kol kas jėgų užtenka tik galvai pakelti - pečių dar nepkelia - tai taip juokinga - kaip sliekiukas galvą iškiša ir pyksta, kad daugiau nesigauna doh.gif lotuliukas.gif

ai, gal dar "nesigyriau" - peršalau į paskaitas eidama (teisingiua grįždama), dabar sloga galva plyšta... manau, kad kažkas link sinusito sad.gif žodž, smagus savaitgalis blink.gif
Atsakyti
Labas rytas kada pavyks issimiegoti nezinau jau galva vel skauda nuo nuolatinio neisimiegojimo, sianakt miegojom tryse (as ir abu vaikai) tai mano didysis lb kalba per miegus ir dar spardos, rankom mosikuojas, ziurejau, kad tik R neuzvoztu, tada viduri nakties sumaste i savo lova, nulydejau, atad dar pora kart uzklot net nusisparde kviete, ryte vel pas mus i lova atejo bet jau be savo koldros tai tryse po viena glaudemes, gerai kad plati doh.gif
QUOTE(draugė_lija @ 2013 12 07, 11:58)

ai, gal dar "nesigyriau" - peršalau į paskaitas eidama (teisingiua grįždama), dabar sloga galva plyšta... manau, kad kažkas link sinusito sad.gif žodž, smagus savaitgalis  blink.gif

yra naujas zolinis vaistas sinunorm, jis stipresnis siek tiek nei sinupretas, man padejo...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš irgi kominė. Bet iš pradžių kaip cionge savo noru naktinėjau. Kalėdinį meniu sudarinėjau, kaip stalą puošiu galvojau, po to pabaigiau pupkiui megztinį ir pradėjau sau megzti. O jau kai nuėjau miegot prasidėjo, valgyt, knistis, pukšėti. Galutinai įsitikinau kad E nemėgsta pas mus lovoj miegot naktį, nes maitinau pasiguldžius šalia ir galvojau kad neturiu jėgų perkelt, tegu miega šalia. tai davėsi, malėsi, virkavo, jau pačią neviltis praadėjo imti kad taip naktis ir praeis. Neapsikenčiau ir paguldžiau į lopšiuką, kelis kartus pasupau ir viskas, nurimo ir užmigo. Paryčiais vėl tas pats, kol maitinau šalia pasiguldžius nervavosi, muistėsi, paguldžiau į lovytę- nurimo. O ryte, kai saldžiausias miegas buvo J atėjo: mama kaku, mama niama. MB darbe tai teko keltis.
Eisiu namus apsitvarkyt, reiktų vieną spintą labai išsikuopti. Ryt į uošvio gimtadienį važiuosim. Nebus baliaus tik šventiniai pietūs Pas Paolo. Bet reik eit susižiūrėt ką rengtis.
Auklės aš irgi norėčiau, betn porai valandų per dieną. Pvz kad į lauką išvestų abu, nes man vienai su abiems susiruošti tai doh.gif net to lauko džiaugsmo nepajaučiu. O va auklė išvestų, aš per tą laiką pamiegočiau.... O šiaip tai irgi dviese su MB tik sukamės, nes mano tėvai už 150 km, MB arčiau gerokai, bet vistiek jau kitas rajonas ir pirmyn atgal jau susidaro galas. Be to ir dirbantys visi, tai jau prašom tik ekstra atvejais kad pažiūrėtų. Nors iš kitos pusės tai niekam skolingi nesijaučiam, jei ką, niekas niekada prikišti ko neturės bigsmile.gif
Noriu jau eglutės namie. Reiks ryt gal pažiūrėt ar jau pardavinėjamos. Nors gal dar palaukti? Kad iki švenčių nenubyrėtų? g.gif
Atsakyti