Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2014 01 23, 23:29)
Kur kaune galima isigyti dirbtinio veltinio (fliso)?  unsure.gif ir gal kaina mazdaug zinot?  ax.gif

dar bazese yra arba ju internetinej http://www.veriame.l...kmlb5h4tan9t985
bet jis toks plonesnis, kietesnis g.gif
Atsakyti
Sveikos moterys, merginos,
Kur kaune geriausia pirkti medziagas? Reikia tiulio psijoniams, raudonos su baltais burbuliukais medziagos ir t.t.? Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote ar yra danesoje vilnos trikotazo?
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2014 01 29, 19:52)
Gal zinote ar yra danesoje vilnos trikotazo?


Esu maciusi,tik ne 100% vilna, galesiu paziuret, po savaitgalio planuoju ten apsilankyt
tik reik nepamirst kazkaip blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
GAl žinot kur Kaune Eiguliu rajone, ir netoliese yra užtrauktukų parduotuves? Anksčiau buvo KAlniečių prekybos centre, bet iz ten isikrauste. Ir jie turedavo matuojamo metrais uztrauktuko. O dabar nebežinau kur dar ieškot:(
PAdekit. Man dukrytes patalynei reikia jų.
Atsakyti
doklas
Atsakyti
bigsmile.gif kas domėjosi, tai Danesoj yra vilnonio trikotazo, yr tokio storesnio daug prie paltiniu padeta, ne visi 100 Į vilnos,bet pasirinkimas yra smile.gif
Atsakyti
Mamukai, kas esate is Kauno ar Vilniaus ir artimiausiu metu planuojate vaziuoti iki audiniu parduotuves ar Gariunu, ar galetumete paziureti kokio storesnio trikotazo, kokios kainos yra? mane domina margi su gelemis arba vienspalviai... blush2.gif Kadangi pas mus Klaipedoje niekur neuztikau trikotazo, tai prasyciau pagelbeti ir nupirkti(aisku, su uzdarbiu jums mirksiukas.gif )
Atsakyti
Gal zinot kur butu galima nusipirkti spalvoto bambuko ar kanapinio audinio.
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2014 02 06, 17:41)
Gal zinot kur butu galima nusipirkti spalvoto bambuko ar kanapinio audinio.

Va cia
www.kanapinisirbambukinis.lt
Atsakyti
QUOTE(liepsna21 @ 2014 01 31, 10:11)
Sveikutes,
GAl žinot kur Kaune Eiguliu rajone, ir netoliese yra užtrauktukų parduotuves? Anksčiau buvo KAlniečių prekybos centre, bet iz ten isikrauste. Ir jie turedavo matuojamo metrais uztrauktuko. O dabar nebežinau kur dar ieškot:(
PAdekit. Man dukrytes patalynei reikia jų.


I kalnieciu prekybos centra uztrauktuku parduotuve sugryzo, gali apsilankyti, tik jie dabar ne tam kampe, o ant tako 2am aukste 4u.gif
Atsakyti