Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

QUOTE(Guzikelis @ 2014 10 26, 18:13)
Kaip pasirinkti trikotaza? Visur rasomas svoris (160-500). Kokiems drabuziams kuris reikalingas? suprantu, kad apatiniams plonesnis, bet gal yra kokios konkretesnes rekomendacijos, pvz. Treninginem kelnytem nemaziau kaip "x g." ir t.t.?


Sveiki,
Gero trikotažo pasirinkimas- kaip laimėjimas loterijoj;) viskas ateina su patirtim ir praktika juos renkantis;) trumpai apie tuos svorius: šiuo metų laiku paprastom teikotažinėm maikutėm rinkčiausi apie 240-250 g audinuką,kurio sudėtis būtų cotton,gali būti keli proc elastano;) vasaros sezonui maikutėms užtektų ir apie 160 g;) kalbant apie treningo kelnytes,šiuo metu manau geriausiai rinktis kokybišką audinuką su vadinamu pūkeliu,kurio sudėtis geriausiai cotton.gali būti su elastan,aš vengiu didesnio kiekio poliester,nes greitai susišiaušia audinus, svoris tokių audinukų gali būti nuo 280-320g, manau pakankamas;) pavasariui galima rinktis ir plonesniu audinius,vadinamus su kilpelėmis,svoris tinkamas ir 240-250 g jei tai kokybiški audiniai;) tikiuosi bent kažkiek aiškiau;)
Atsakyti
Gal zinote ar kaune kur nors yra pirkti flyso? Domina vienspalvis.
Atsakyti
gal esate užmatę kur galima įsigyti vilnonių arba su vilna vatinų?
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2014 10 30, 17:31)
Gal zinote ar kaune kur nors yra pirkti flyso? Domina vienspalvis.

irgi Gariūnuose pilna
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 10 31, 15:27)
gal esate užmatę kur galima įsigyti vilnonių arba su vilna vatinų?

Gariūnuose
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2014 10 31, 16:38)
Gariūnuose

o nete? Man Gariūnai toli...
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2014 10 31, 16:38)
irgi Gariūnuose pilna

Tai gariunuose tikiu kad yra, bet man reikia kad kaune arba internetu kur butu galima isigyti.
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2014 10 31, 17:37)
Tai gariunuose tikiu kad yra, bet man reikia kad kaune arba internetu kur butu galima isigyti.

Senoviško vatino yra bazėje, 5 sand. smile.gif
Atsakyti
gal Vilnietes pasakys kur ieskoti filco? gariunuose neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2014 11 11, 11:29)
gal Vilnietes pasakys kur ieskoti filco? gariunuose neradau  verysad.gif

Tikrai yra Audiniu Imperijoje (berods toks pavadinimas), Kalvariju turguje virs parduotuves Zalia stotele, antrame aukste is karto kur pasibaigia stiklines vitrinos. Kerpa berods nuo 20-30 cm., kaina metro apie 18 lt.
Atsakyti
Gal žinote kur KAUNE pigiausiai galima gauti balto tiulio? Reikia daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2014 11 13, 22:30)
Gal žinote kur KAUNE pigiausiai galima gauti balto tiulio? Reikia daug  ax.gif


ir mane ši informacija labai domina ax.gif
Atsakyti
Gal matėte kur netyčia Vilniuje Makvyno aplikaciją?
Atsakyti