Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Šelma @ 2013 12 09, 11:44)
Keliems gamini? Aš kai 7 (Hippie 5), tai man greičiau kombaina išklauti, nei du kopūstus ir kokias 5 morkas rankom supjaustyti  smile.gif Noriu kombaino, arba pjaustyklės  rolleyes.gif

sutinku, didelems seimynoms tikrai praktiskiau ir greiciau smile.gif as tai 1-2 gaminu, nera ka lyginti, bet yra teke kuri laika ir 5 gaminti, bet poreikio kombainui vis tiek nepajutau. O mama ziurek tik traukia ir traukia. as gal cia tokia esu, kad ta aparatura mane nervina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 12 09, 10:56)
sakai vegetariauji smile.gif


Nevegetariauju, bet kasdien pusryciams kimst mesa ar kiausinius tikrai negaliu, kai vakarienei vel mesa doh.gif Nu nelenda ir tiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 12 09, 11:33)
Cia tie vegetarai is tiesu labai labai i akis lenda ir visiems aiskina, kaip gyventi ir ka valgyti, dedasi visokiais gyvunu globejais ir kraunasi milijardus su savo organizacijom.  Jei pabandytu kas paleo restoraneli Miunchene atidaryti, tai kita diena jis jau butu visokiais budais sunaikintas...


Oi Wallis, as tokiom temom nediskutuociau irgi, nes kazkodel tie patys mesedziai pabrezia, kiek smarkiai jie pazenge y prieky, kokie jie protingi ir kaip tokia mityba isgelbes pasauly biggrin.gif Zmogui duota galimybe rinktis, kam ydomu, tas domisi ir atsirenka. Yra kas zino, bet vistiek jiem del vienu ar kitu priezasciu tai netinka ar nera priimtina.
Atsakyti
Man prasidėjo maistinis išdurnėjimas, ničnieko nenoriu doh.gif Valgyt kaip ir užsimanau, bet sugalvoti, ką, tai iššūkis doh.gif
Atsakyti
nu ir nuotaikos...
kaip man pasake - jei nenori vaiku, tai ir ne (sex)

bet manau praeis ir dar dziaugsis jautiena nestuke.gif
viskam savo laikas, jei dabar atejo - reiskai taip turi but. ir viskas bus gerai.


o siandien tokie grazi diena(kaip ir vakar), nuotaika mano jau visai visai kaledine! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 12 09, 11:33)
Vakar skaiciau labai idomu straipsni apie vegetarus veganus autoriaus ne vegetaro, tai rasoma, kad daugiausiai diskutuoja tie, kurie mazai ziniu apie sveika mityba turi, o tie kurie tikrai domisi, tai ir neturi laiko diskutuoti smile.gif tie mokslininkai tiesiog neturi laiko po vegetaru postais rasyti tikraja tiesa apie mityba/sveikata. Rase, kad Vokietijoje specialiai manipuliuojamos mesos-desros etiketes, nuslepiama, kad joje ne kiek ne maziau vitamino C arba kitu svarbiu maistiniu medziagu nei kai kuriose darzovese ir pan. Cia tie vegetarai is tiesu labai labai i akis lenda ir visiems aiskina, kaip gyventi ir ka valgyti, dedasi visokiais gyvunu globejais ir kraunasi milijardus su savo organizacijom.  Jei pabandytu kas paleo restoraneli Miunchene atidaryti, tai kita diena jis jau butu visokiais budais sunaikintas...


neišskirčiau vegetarų. Visi pasirinkę vienokią, ar kitokią mitybą tiki, kad jų pasirinkimas yra teisingiausias, ar tai būtų vegetarai, žaliavalgiai, ar paleovalgiai...


QUOTE(Elata @ 2013 12 09, 11:44)
Verslas yra verslas. Su paleo JAV irgi panašiai ima darytis, kai randasi visokios bendrovės, kuriuos Paleo treats, Paleo wraps, Paleo cookie dough gamina ir iš to pinigus kraunasi. Kaip M. Pollan'as rašė, dieta ir mityba yra nerealiai plati pramonė, kur pinigai eina ne vien maistui, bet ir dietologams, knygoms, žurnalams, naujoms ypatingai sveikoms priemonėms ir pan. Tai kiekvienas į save tą puodą su pinigais ir traukia kaip tik sugeba.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 12 09, 12:25)
neišskirčiau vegetarų. Visi pasirinkę vienokią, ar kitokią mitybą tiki, kad jų pasirinkimas yra teisingiausias, ar tai būtų vegetarai, žaliavalgiai, ar paleovalgiai...


tai as niekada ir neisskiriu, tikrai atrodo tokie dalykai turetu buti palikti zmogui individualiai nuspresti, bet cia vegetarai patys save issiskiria ir visur kisa savo nuomone. Nesu macius, kad paleo "sajunga" kai kur gatveje stovetu ir pries kitas mitybas koki nors mitinga rengtu ar pan smile.gif as gerbiu ir tuos, kurie minta tik saules spinduliais ir niekada niekada nekisiu jiems savo mitybos principu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 11:24)
Oho, labia ispudingas skaiciukas per menesi:) O yra ka mesti?



na , jei dar tiek, tai jau man ir užtektų smile.gif

tiesa, kas turi darytis , jei netoleruoji produkto: pūsti vidurius, nevirškinimas ar kas dar ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 09 gruodžio 2013 - 11:50
QUOTE(Elata @ 2013 12 09, 09:20)
Labas rytas, su pirmadieniu smile.gif
Žiūrėkit, mergina per metus 40 kg su paleo numetė
user posted image
Straipsnis apie ją čia.

tai mūsų LumiLumi tą patį parodyt galėtų smile.gif


QUOTE(norala @ 2013 12 09, 10:00)
Na, va, prisiduodu  smile.gif Vakar baigiau W30, šiandien suvalgiau pusryčiams varškės( visada pirkdavau tik liesą, o dabar jau su riebaliuku smile.gif)
Lyg ir nieko blogo nejaučiu ... Kas dar turėtų keistis mano mityboje dabar, net ir nzn  g.gif
Tiesa, pas mane per menesį minus 5,5-6 kg.  smile.gif

man blogumai pasijusdavo po pusdienio gero, kai maistas atsidurdavo žarnyne, tada imdavo skaudėti pilvą, pūsti ir jausdavau tokį jausmą, lyg kažko į žarnas prikišta būtų, toks sunkumo jausmas viduje

Labas rytas


Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 12 09, 13:49)
tiesa, kas turi darytis , jei netoleruoji produkto: pūsti vidurius, nevirškinimas ar kas dar ?  g.gif


Individualiai, manau. Kitom lyg pamenu ir galvą būna skauda.
Man po 1-2 val pradeda pūsti pilva, arba skaudėti. Vakar atsigėriau stiklinę alaus per savo durna galvą doh.gif Taip pasiilgus buvau, galvoju pabandysiu. Nu ir ką, skanu nebuvo, bet po to visą vakarą bezdėjau ir pilvą raižė doh.gif
O nuo pieno produktų, ypač nuo varškės man ir po 1-2 dienų spuogais apsireiškia
Atsakyti

Na as kiekviena sekmadieny matau mitinga prie Harvey Nichols del kailiu is Kinijos smile.gif Ir nekisu niekam nuomones, bet zmones net nezino, ka jie ten isdarineja. Kas manes paklausia, pasakau, kas ir kaip ir del ko, nors nieko bendro su tuo neturiu. O kai paskaito, ir ar jiems priimtina, ar ne, ju teise rinktis. As daug youtubej laiko praleidziu tai po tu paciu zaliavalgiu ir veganu video privaryta paleo/low carb diet/fitneso reklamu smile.gif Ypac uzknisa viena paleo bakery video, rodo kokius patiekalus galima padaryti su tuo, anuo, pirktu is ju bakery biggrin.gif Taip kad viskas verslas, tie patys raw stevia drops ir t.t. zaliavalgiams ir granolos, energy bars is paleo, tortas be gliuteino ir t.t. Kaip sakant gamintojai prisitaiko, ko zmonems reikia siuo metu, ir is to bizny pasidaro. Nes paleo nereiskia, kad gali est paleo blynus pusryciams, paleo sumustiny pietums ir paleo sriuba is skardines vakarienei smile.gif Bet kas nenori gamintis sau is naturaliu produktu, uzsoka ant sio kabliuko ir nesa bizny, kas tai bebutu smile.gif
nomore - 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sporto klube yra vienas vaikinas, kūdas kaip šakaliukas, nei raumens, nei lašinio neturi ir neaišku ar kada turės, kiloja jis tas štangas, bet faktiškai be jokios naudos. Taip ir norisi jam pasakyti, kad keisk, žmogau, mitybą, nu, bet nedrįstu kažkaip. Atšoko man fantazija aiškinti žmonėms apie paleo naudą, žiūri kaip į durną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 09, 14:44)
Atšoko man fantazija aiškinti žmonėms apie paleo naudą, žiūri kaip į durną  biggrin.gif


Aha, aš šitą irgi pastebėjau biggrin.gif Tai jau ir nebeaiškinu smile.gif
Atsakyti