Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Solve @ 2013 12 13, 15:41)
Wallis, eglute tai eglute, bet man tavo klepas uzkliuvo bigsmile.gif .....cia tu su juo veiki kazka?  ax.gif

o kas tas klepas? smile.gif jei apie pianina, tai as cia groju, jo smile.gif sena svajone, neseniai issipildziusi.
Atsakyti
merginos, kokio galingumo turite trintuvus(belnderius)?

paragavus Elatos kokos sviesto(dar tik sviesto) eisiu rasyt kaledu seneliui laiska, su nuoroda http://pigu.lt/buiti...eriai_trintuvai

kaip manot, ar sitie visi ne labai galingi?

sitoks dar turi papildoma pjaustykles funkcija g.gif
http://pigu.lt/buiti..._7800?id=863966
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 13 gruodžio 2013 - 16:41
Wallis, kookią kalėdinę foto įkėlei... ech... wub.gif



Mergaitės, parašykit kaip tą kokosų sviestą gaminat.
Atsakyti
Tasa ir as dairausi trintuvo, mano senis jau merdeja. Tik as noreciau min 800w galingumo ir su tuo papildomu pjaustymo indeliu. Galvojau apie kombaina, bet man jo nereik, pirksiu blenderi ir vorestos uzrodyta tarka. Virtuve mano nedidele tai nenoriu uzsigriozdinti rakandais. Ryt i urma lekiu striukes ziemines ieskot, senoji kabo kaip maisas, o su paltuku jau salta. Vyras sake, kad ten atsidares kazkoks buitines technikos sandelys, reikes snapa ikisti, gal bus ko ieskau g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 12 13, 16:48)
Tasa ir as dairausi trintuvo, mano senis jau merdeja. Tik as noreciau min 800w galingumo ir su tuo papildomu pjaustymo indeliu. Galvojau apie kombaina, bet man jo nereik, pirksiu blenderi ir vorestos uzrodyta tarka. Virtuve mano nedidele tai nenoriu uzsigriozdinti rakandais. Ryt i urma lekiu striukes ziemines ieskot, senoji kabo kaip maisas, o su paltuku jau salta. Vyras sake, kad ten atsidares kazkoks buitines technikos sandelys, reikes snapa ikisti, gal bus ko ieskau  g.gif


mano vituve didele, bet tikrai tingesiu traukti kombaina kas karta.. aisku ir sokolada ar kokosinukus gaminsiu ne kasdien..
bet va kombainas ziuriu ir mesmale turi.. ko man reiktu, nes neturiu..esu priklausoma nuo maximos, jei noriu kotletu unsure.gif

o blederiu su 800 turbut ne taip ir lengva rasti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 12 13, 16:46)
Mergaitės, parašykit kaip tą kokosų sviestą gaminat.

As pas anyta gaminus, su jos galingu blenderiu, butent tam pjaustymo inde su peiliukais. Tai maliau kokoso drozles iki tyres, ta tyre tik sumalus silta buna, skysta, skani. Pastovejes jis sukieteja. Skanu baisiausiai, ypac su kava wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 12 13, 16:52)
As pas anyta gaminus, su jos galingu blenderiu, butent tam pjaustymo inde su peiliukais. Tai maliau kokoso drozles iki tyres, ta tyre tik sumalus silta buna, skysta, skani. Pastovejes jis sukieteja. Skanu baisiausiai, ypac su kava  wub.gif



ziauriai skanu, as sulapnojau visa keksiuka.. rolleyes.gif
durna galva, MB nepalikau, kad surpastu kaip tai skanu ir kaip man jo reikia!:)))))))))
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 12 13, 17:17)
o kas tas klepas? smile.gif jei apie pianina, tai as cia groju, jo smile.gif sena svajone, neseniai issipildziusi.


Taip, "klepas" muzikantu pasaulyje pianino slengas biggrin.gif. Jei svajone, vadinasi neseniai groti pradejai? As svajoju apie balta kabinetini rojali...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 12 13, 17:52)
As pas anyta gaminus, su jos galingu blenderiu, butent tam pjaustymo inde su peiliukais. Tai maliau kokoso drozles iki tyres, ta tyre tik sumalus silta buna, skysta, skani. Pastovejes jis sukieteja. Skanu baisiausiai, ypac su kava  wub.gif


tas iš parduotuvės kokoso drožles? g.gif Keista, kaip ten kas nors skysto gali gautis, jos tokios sausos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 12 13, 16:51)
mano vituve didele, bet tikrai tingesiu traukti kombaina kas karta..


tam, kad jis dirbtų, geriausia laikyti tiesiai ant stalviršio - tokį "visada pasiruošęs" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 12 13, 17:37)
paragavus Elatos kokos sviesto(dar tik sviesto) eisiu rasyt kaledu seneliui laiska, su nuoroda

gavai? whew, o aš jau pergyvenau, kad paštininkės suvalgė.

rytorasa, malant kokoso aliejus iš drožlių išsiskiria ir užtat skystas gaunasi smile.gif ir dar sušyla ganėtinai smile.gif man jis arba šiltas skanus, arba mažiukais gabaliukais susišaldžius (na, į ledukų formeles ir net ne šaldyt, o tiesiog sustingti palikti)

O beje, šiandien kaip tik berods Mark's daily apple rašė, jog kokoso nebūtina ekologiško pirkti, tai jėėė, kiek susitaupo (ne tai, kad aš iki tol ji ekologišką būčiau pirkus) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 12 13, 18:55)
rytorasa, malant kokoso aliejus iš drožlių išsiskiria ir užtat skystas gaunasi smile.gif ir dar sušyla ganėtinai smile.gif man jis arba šiltas skanus, arba mažiukais gabaliukais susišaldžius (na, į ledukų formeles ir net ne šaldyt, o tiesiog sustingti palikti)


aišku. Na, tikrai bandysiu pasidaryti... 4u.gif
Atsakyti