Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 14, 00:03)

Tfu, ciut neapsivemiau kol isgeriu ta koserini magnio citrata.
Ir dar, mane nervuoja, kad miegu 6-7 valandas. Ka veikti atsikelus 6/7 val.?  biggrin.gif


Mano vaika pasupt .As merdeju 6 kol akis atmerkiu,nes visa nakti tuzgi tuzgi.Niu kaip jai mamos reik doh.gif ziu jau ir sedi lovytej,arba dar geriau ropoja pas mani tongue.gif Negazdinu nesciu,bet miegokit dabar kol dar turit ta malonuma bigsmile.gif bigsmile.gif
Kokia as dekinga ,kad paklausiau vyro mociutes sio patarimo,bent kokius 3 men didelio trukumo miego nejauciau.
As net whole30 nedarau,nes ziauriai mkego truksta,o buvau paskaiciusi,kad tuo laikotarpiu butina gerai issimiegot.Tas pats ir su metabolizmo tyrimu,dar tik pasvajot galiu apie toki kol miegas nesusitvarkys.
Mano zuiki kiausai sualergizavo ,bet cia gal per laika,nes jau menuo juos valgo ir nieko,bet dabar jau nutraukiau.Racionas gan siauras,darzoves,mesa,zuvis.O jei kudikis visumoje sveikas tai gal galima karta savaiteje kokia kruopa,bulve?Kokios nuomones.
2 sav su paleo -3kg,labak daznai galva skauda ,bet esu zymiai energingesne.Niekada nebuvau spoguota,bet dabar nugaroje,tarp menciu,pradejo kilti giluminiai skausmingi spuogai.Fuiii.Idomu kodel?Taip pat vakar,nors slogos pozymniu nebuvo ir nera,pasilenkus vandenelis is nosies varvejo,siandien nera.Ar man cia candida valosi?normalu viskas?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 12, 20:25)
Dabar turiu pardavimui. Kilas-45lt. va šito http://www.akomaskin...ade_from_ghana_ kakavos sviesto (LABAI KVEPIA ŠOKOLADU  wub.gif -visa dėžė kvepėjo, bet, taša, jis ne šokoladinės spalvos (tokių niekada ir nevalgiau ir nemačiau)). Tinka ne tik maistui, vaistui (čiulpimui, kai kostit), bet ir kosmetikos gamybai smile.gif

Norala, Gricė, Solve, katinone (keičiu į putpelių kiaušinius bigsmile.gif ), Šelma, dar kuri, prašom į svečius wink.gif
*************


As mielai keisciau i putpeliu kiausinius, bet kad tu gi Kaune. Sviesta, aisku, galima siusti, bet putpeliu kiausinius, tai nezinaaaaaau.... Gali gaut kiausiniene biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 14, 11:57)

2 sav su paleo -3kg,labak daznai galva skauda ,bet esu zymiai energingesne.

galvą gali skaudėti dėl per staigiai sumažėjusių angliavandenių- vadinamas angliavandenių gripas-netrukus prisitaikysi, bet jei gali, pasimatuok ir kraujo spaudimą, gal elektrolitų perteklius jį kelia.
Atsakyti
kodel perteklius? staigiai sumazinus angliavandeniu kieki, pasisalina skysciai is kuno kartu su mineralais, tai mano manymu, turetu but elektrolitu stygius, o ne perteklius?
Atsakyti
žmogus su viršsvoriu- dažniausiai anabolikas su uždarom membranom ir jei jis pradeda vartoti daug sterolių, tai automatiškai tas membranas dar labiau uždaro- o tada gali kilt elektrolitų stresas. Tada kyla kraujo spaudimas, o kaip pasekmė- skauda galvą.
Jei kraujospūdis kyla, reikia pasidaryti tą testą dėl elektrolitų pertekliaus-

Žmogaus organizmą, kuriame yra elektrolitų perteklius, greitai pervedus iš gulimos padėties į stovimą pulsas didėja žymiai, diastolinis kraujo spaudimas (atsakingas už kraujagyslių tonusą) padidėja arba lieka tokiame pačiame lygyje, sistolinis pakyla (jei organizmas dar nenuvarytas) arba lieka toks pats (jei jau širdies raumuo nuvarytas). Tokiems žmonėms reikia gerti daugiau vandens (mažais gurkšneliais ir dažnai – tam, kad įsisavintų audiniai, o nebūtų pašalintas per inkstus). Negalima gerti dideliais kiekiais, nes sutins audiniai (blogiausia – jei sutins smegenys – joms tai plėstis nėra kur?)
Dar galva gali skaudėti ir dėl candidos die-off, kai atsipalaiduoja toksinai- būtinai reikia gerti daug vandens jiem išplauti. Bet kokiu atveju reikia pakentėti nes tai paprastai ilgai netrunka- juk turim čia gyvų pavyzdžių?
Atsakyti
Pamatavo spaudima tai 100 ant 70.Gal zemokas,bet jis visada toks pas mane
Atsakyti
vadinasi, elektrolitų perteklius atkrenta. tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 14, 10:57)
Mano vaika pasupt .As merdeju 6 kol akis atmerkiu,nes visa nakti tuzgi tuzgi.Niu kaip jai mamos reik  doh.gif ziu jau ir sedi lovytej,arba dar geriau ropoja pas mani tongue.gif Negazdinu nesciu,bet miegokit dabar kol dar turit ta malonuma bigsmile.gif  bigsmile.gif
Kokia as dekinga ,kad paklausiau vyro mociutes sio patarimo,bent kokius 3 men didelio trukumo miego nejauciau.
As net whole30 nedarau,nes ziauriai mkego truksta,o buvau paskaiciusi,kad tuo laikotarpiu butina gerai issimiegot.Tas pats ir su metabolizmo tyrimu,dar tik pasvajot galiu apie toki kol miegas nesusitvarkys.



mazuliai pries pradedant vaikscioti, ir/arba kitaip sakant likus nedaug iki metuku ir iki kokiu 15 men labai neramiai miega. veliau pagereja... uzjauciu doh.gif tiesiog galvok, kad liko tarkim 3 men pakenteti ir veliau bus geriau smile.gif sita sakau remdamasi teorija ir praktika: esu ir skaiciusi ir ant savo vaiku isitikinus. kai tik pradeda vaikscioti ir koki menesi du po to dar sunku ir po to jau gereja gyvenimas.
zodziu linkiu kantrybes ir stiprybes... smile.gif
as kai pardejau paleo, maniskuiu irgi buvo 9 ar 10 menesiu, tai be medaus negalejau. dabar jau jam 13 menesiu ir as jau galiu be medaus! mano toks tipazas, kad as palaipsniui einu, ir nieko cia blogo smile.gif nes tas anglv trukumas man pasireiske netgi pieno trukumo, o veliau susinormalizavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 12 14, 17:09)
mazuliai pries pradedant vaikscioti, ir/arba kitaip sakant likus nedaug iki metuku ir iki kokiu 15 men labai neramiai miega. veliau pagereja... uzjauciu  doh.gif tiesiog galvok, kad liko tarkim 3 men pakenteti ir veliau bus geriau smile.gif sita sakau remdamasi teorija ir praktika: esu ir skaiciusi ir ant savo vaiku isitikinus. kai tik pradeda vaikscioti ir koki menesi du po to dar sunku ir po to jau gereja gyvenimas.
zodziu linkiu kantrybes ir stiprybes... smile.gif
as kai pardejau paleo, maniskuiu irgi buvo 9 ar 10 menesiu, tai be medaus negalejau. dabar jau jam 13 menesiu ir as jau galiu be medaus! mano toks tipazas, kad as palaipsniui einu, ir nieko cia blogo smile.gif nes tas anglv trukumas man pasireiske netgi pieno trukumo, o veliau susinormalizavo smile.gif


Aciu,zinau ta fakta,kad mazuliai pries vaiksciojimus neramiai miega,panasiai buvo ir kol sedet,ropot,stovet ismoko.Nieko mamos super moterys lotuliukas.gif

As itelpu i 50 angliu,bet ryte pusike banano man butina.Negaliu kol kas ir taip apsvaigusi biski vaikstau.Medaus nevalgau ,o ir vyriskis mano ziuriu slovikiuko netustina biggrin.gif Net nesitikejau,kad toks valingas bus.Bet as jam kokiu bananu grietineles ledu pablenderiuoju,susaldau.Tai ciulpia kaip didziausia gardumyna.O siaip tai jis nei dienos be sausainiu,i darba po pietu dar kava geriant pyragus in savi kisdavo,o dabar sako pats neatsistebiu .Viskas taip skanu,riebu sotu,kad biggrin.gif maximiniai saldesiai nebetraukia.Nu ziuresim kaip cia bus
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 14, 16:59)
vadinasi, elektrolitų perteklius atkrenta. tai gerai.



O ką reiškia, kai nuo trečios savaites Paleo širdelė smarkiai plaka ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 14 gruodžio 2013 - 16:42
QUOTE(norala @ 2013 12 14, 15:30)
O ką reiškia, kai nuo trečios savaites  Paleo  širdelė smarkiai plaka ?  g.gif


Gal isimylejot wub.gif Atsiprasau, nesusilaikiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 12 13, 18:55)
O dirba jie idiotiškai, kad šeštadieniais tik galiu nueiti.

Mūsų paštas darbo dienom dirba idiotiškai, t.y. nepasiekiamai praktškai, o šeštadienį išvis nedirba bigsmile.gif Tai kai reikia atsiimti siuntinį, tai tikras iššūkis, nes be visa ko, yra taaaaip toli, kad pasiekiamas tik su mašina, kuri darbo dienom būna ne mano jurisdikcijoj doh.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 13, 19:14)
nomore - kaip savijauta?

Šiandien jau geriau, bet pastarąsias kelias savaites buvo liūdnai, ir ligoninę mačiau, ir šiaip lovoj voliojausi per dienas. Tikuosi, pagerės situacija. Tiesa, gerklę dar peršti vis, ypač vakarop blink.gif

QUOTE(taša @ 2013 12 13, 20:21)
atsildziau zuvi, bet ji neatsilo iki galo,. na nieko, rytojuj bus

Kaip norėjau šiandien žuvies.., Bet neradau maxėj nieko perkamo doh.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 13, 22:10)
Aš visą gyvenimą irgi galvojau, kad neįmanoma be saldumo. Saldumyninė absoliuti buvau. Ir nieko, nemiriau dar smile.gif Kuo toliau, tuo labiau nesinori grįžti prie tų visų "šokoladukų prie kavos"

Praeina tas jausmas, bet tik tada, kai nieko saldaus nejami į burną ilgesnį laiką. Jei neiškenti, tai amžinos sūpuoklės gaunasi.

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 13, 23:03)
Ir dar, mane nervuoja, kad miegu 6-7 valandas. Ka veikti atsikelus 6/7 val.?  biggrin.gif

Mes tai nusprendėm, kad kaifas taip anskti atsikelti, dienos ilgumas koks bigsmile.gif Aišku, kai žmonėms pasakai, kad keliesi savaitgalį prieš šešias, tai taip pasižiūri blink.gif O dukra kartais ir anksčiau atsibudus klausinėja "ar jau rytas, ar jau rytas" lotuliukas.gif Kai pamenu tuos laikus, kaip reikėdavo kone miegančią ryte maitinti ir išruošti į mokyklą, tai doh.gif Prisimenu kaip didžiausią košmarą.

QUOTE(jautiena @ 2013 12 14, 00:34)
viriau siandien sultinio is karves koju ispjovu su kaulu, smegenais ir daug stempliu ir kremziu ir visa ko. gavosi toks tirstas, net lupos kartu limpa begeriant. du kruzikus susiverciau, skanumelis. gal kiek padauginau, hm...

Pavydžiu aš jusm jaučių ir avių mėsos. Siaubingai noriu tokių visokių mėsų, o neįperkam mes čia, ir net jei įperkam, tai kokybė toookia už didelę kainą, kad siaubas

QUOTE(ativas @ 2013 12 14, 00:45)
o as is tingejimo, tai zuvies apkepa vakarienei padariau, sublendinau zuvies papilves, svoguna ir kiausinius ir sumeciau I pyrago forma. skanu. ypac su kokoso aliejumi.

oi, kaip įdomiai skamba thumbup.gif

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 14, 00:57)
Sako, eik bent bulviu uzesti. Sakau, kad as mesa su lasiniu puntu, tai koloringiau nei ta bulve. Pazadejo kameras sudeti ir sekti ar valgau. Nu dar niekaip nedasunta, kad as nesikudinu. Juk puikiai zino, kad su skalpo problemomis tvarkausi. Pats mato, kad nebesikasau, bet va vis baiminasi, a vdrug as nusprendziau anoreksikiu lydere patapti:)

O tai kad jis pats gi paleo lotuliukas.gif Tai tu irgi jį terorizuok analogiškai lotuliukas.gif

QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 14, 10:57)
Negazdinu nesciu,bet miegokit dabar kol dar turit ta malonuma bigsmile.gif  bigsmile.gif

Patikėk, nenoriu gąsdint jaunų mamų biggrin.gif , bet mano dukros miegas buvo nekoks iki kokių 6 metų doh.gif Va, ir dabar dar naktimis pablūdija, o dabar jau skaitosi man, kad miega geriausiai per visą savo gyvenimą lotuliukas.gif Taip kad, ne visas nėščias pagąsdinsi lotuliukas.gif

QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 14, 16:22)
Bet as jam kokiu bananu grietineles ledu pablenderiuoju,susaldau.Tai ciulpia kaip didziausia gardumyna.

Ir šitų šiandien buvau užsimanius. Vyras žvengia iš mano tų visų norų, o aš jam liepiu džiaugtis, kad aš tik noriu, bet nepuntu už abiejų žandų nuo ryto iki vakaro biggrin.gif
Atsakyti