Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(katinone @ 2013 12 15, 00:16)
Elata, brangioji, pasirodo pastininke nesuede tavo sokolado. Siandien kai pasiemiau spauda, nebuvo lapelio, kad siuntinys yra, tai ir pasiskundziau cia jums. O dabar MB skaito nauja gauta zurnala ir vidury jo rado  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Reiskia sokoladas paste jau manes laukia - pirmadieni is pat ryto pasiimsiu smile.gif Aciu  4u.gif

whew biggrin.gif aš tai dažnai pašto pranešimus prišalusius prie dėžutės randu, tai kampą nukrapštau ir einu su kampu į paštą biggrin.gif o ką daryti biggrin.gif

Nidulia, svarbiausia gerai vadovauti! Kad ir iš namų wink.gif

Hippie, oii, tiksliai pamiršau adresą parašyt, bet ant voko bus, tai man tuo pačiu smile.gif tik banko sąskaitą reikia man tavo sužinoti smile.gif

Aš beje susiruošiau šiandien baltą kokoso šokoladą daryti. Na, kakavos sviestas, kokoso sviestas, kokoso aliejus ir medus. Žiūrėsiu, kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 15, 01:42)

Kas atsiuntė adresus-persiųsiu pirmadienį ar antradienį  4u.gif Su Solve tikiuosi ryt pasimatyt (galvoju patraukt į Akropolį, jei patogiau, o adresą parašiau į až), Elatos adresą irgi tikiuos irmadienį sužinot smile.gif

Vilnietės (rytorasa ir SOWELU), gal pasiimsit, kai būsiu Vilniuj ateinantį savaitgalį ar jums persiuntinėt?




oj, matyt praziopsojau sad.gif tu jau vilniuj???
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 12 15, 11:11)


Aš beje susiruošiau šiandien baltą kokoso šokoladą daryti. Na, kakavos sviestas, kokoso sviestas, kokoso aliejus ir medus. Žiūrėsiu, kas gausis smile.gif



wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=" voresta ",2013 12 15, 09:10]
kaip riebu? riebalai nugi nugriebiami ir nevartojami- valgom drebučių pavidalu arba į troškinį, pabaigoj įmaišom- pusė stiklinės kartui pakanka.
Voresta, mieloji, labai įjunkau į tokius sultinius, lyg tai kažkada buvai minėjusi, kad atsargiai toms, kam cholesterolis linkęs didėti. Ar aš kažką sumaišiau? Nenorėčiau, kad sumažėjęs jis vėl man užkiltų g.gif
Gardžių ir gražių švenčių VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 12 14, 20:06)
Tfu tfu tfu, nė vienas siuntinys nėra prapuolęs  rolleyes.gif

Laimės kūdikis bigsmile.gif Man keli yra prapuolę, vienas grįžo pas mane kone po pusmečio, kiti keli yra grįžę irgi be priežasties, su prierašu "gavėjas nerastas", nors tas gavėjas budėjo prie vartų visas tas dienas ir net ėjo paštan aiškintis, kad turi būti siuntinys blink.gif

QUOTE(katinone @ 2013 12 15, 08:32)
labai jau man nepakeliui tas Pavilnys. O kiek kiausinuku noretum (kakavsviescio tai as puskyly imciau).

O kitč puskilį pasiimęiau aš tam pačiam Pavilny bigsmile.gif ir dar kiaušų kelis komplektus, vienu šūviu, a? Tiktų taip damoms? g.gif Beveik tarpmiestinis mytas jau gautųsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 12 15, 09:35)

Kai valgiau vaisius, esu du kartus kepusi Sedindriukės kokosinį juoduką, labai skanu  wub.gif



Priminkit prasau kas tai yra kokosinis juodukas? ax.gif ax.gif ax.gif
Konspektuoju receptus, sita praleidau....... Aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 15, 01:41)


21 diena Vilniuje. Kol kas as su maze ir Sowelu.



Tai aš irgi užsiimu vietą... Pildau mitybos lapą...smile.gif

Tik truputuką virusuoju, tai bijau , kad neįsivažiuotų iki kito savaitgalio, nes, ko gero, nera gerai sergant darytis tą tyrimą ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 12 15, 13:41)

Voresta, mieloji, labai įjunkau į tokius sultinius, lyg tai kažkada buvai minėjusi, kad atsargiai toms, kam cholesterolis linkęs didėti. Ar aš kažką sumaišiau? Nenorėčiau, kad sumažėjęs jis vėl  man užkiltų g.gif
Gardžių ir gražių švenčių VISOMS  4u.gif  4u.gif  4u.gif

cholesterolis gali būti padidėjęs ir anabolinio, ir katabolinio disbalansų atvejais- tačiau katabolikui sultinys bus naudingas, o anabolikui skatins dar didesnį jo disbalanso nukrypimą- gilins jį- na, bet cholesterolis nežinau ar nuo to didės.
Tad turi išsiaiškinti kas pas tave.

Papildyta:
QUOTE(norala @ 2013 12 15, 17:36)
Tai aš irgi užsiimu vietą... Pildau mitybos lapą...smile.gif

Tik truputuką virusuoju, tai bijau , kad neįsivažiuotų iki kito savaitgalio, nes, ko gero, nera gerai sergant darytis tą tyrimą ?  g.gif

imk priešnuodžio- daaaaug sočiųjų riebalų. Taukų,sviesto, lašinių, kokosų aliejaus, kakavos sviesto, grietinėlės.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 15, 01:42)
Niu va ir sakau, kad galingesni oblenderio nei 750W nerandu..., gal ir nėra? g.gif


As urmo bazej radau 1000W, firmos nepamenu, bet austru. Tik man nepatiko tas indas su peiliais, mentes nelabai kazkokios, bet jis ten ir tarkuoja. Tai pirkau kitoki, va toki aisku silpnesnis, bet tas indas stiklinis. Bet kaip ir visi, kol sumaliau sviesta teko ilgokai pakankinti ir kotas gerai isilo. Jau galvojau perdeginsiu doh.gif nu dzin, juk ne daznai ta sviesta edu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2013 12 15, 08:35)
1. Man kojas niežti žiemą nuo pėdkelnių, negali nešiot visai su daug denų.


Man iki pradedant paleo tik atsalus orams blauzdos sutrukdavo iki kraujo, tokiais vertikaliais reziais, o niezejimas neispasakytas, tiesiog ardavau nagais. Dabar ar su pedkelnem ar be ju jokiu problemu nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 15, 03:42)
Aš galiu kavą gerti, kad ir 23-ią val., o nuėjus miegot lūžtu greitai. Ką tai galėtų reikšti? Bet rytą išgėrus kava energizuoja...


jeigu organizmas nereaguoja į kavą, tai negerai, sutrikę kažkas, HS rašo.

QUOTE(" voresta " @ 2013 12 15, 12:55)
taigi, turėsi išlaukti, procesai vyksta.

veža veža, tik vitrinoj nededa. Prieik ir paklausk- jautieną parduodančių- kaulų šuniui turit?  Tik aišku, pasižiūrėk, kad tie kaulai švarūs būtų.
Na ir iš parduotuvės tinka- dar kokią koją nupirk, ar odelių- kad sultinys išvirtas virstų drebučiais.


nu labai tikiuosi, kad vyksta kažkas į gerą pusę cool.gif bet kai prisiskaičiau, kad kitoms tik pradėjus laikytis per pirmą savaitę akyse prašviesėja, tai ir aš laukiu tokio efekto, o va jau 3 mėn. , kaip nėra nieko panašaus, taip nėra doh.gif Voresta, o per kiek laiko Jūsų vyras priaugo tuos 10kg?


tai klausiau aš tų kaulų, bet į mane taip skersai pažiūrėjo, kai pasakiau, kad sultinį virsiu ir pradėjo siūlyt supakuotus piršto storumo kauliukus su mėsos juostele, po 40 lt doh.gif tai apsisukau ir nuėjau cool.gif
Aš sultinį pasišildau prieš kiekvieną vartojimą, drebučiai man kažkaip ne....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kamelija*: 15 gruodžio 2013 - 17:20
QUOTE(*Kamelija* @ 2013 12 15, 18:20)
bet kai prisiskaičiau, kad kitoms tik pradėjus laikytis per pirmą savaitę akyse prašviesėja, tai ir aš laukiu tokio efekto, o va jau 3 mėn. , kaip nėra nieko panašaus, taip nėra  doh.gif  Voresta, o per kiek laiko Jūsų vyras priaugo tuos 10kg?



čia iškart prašviesėja anabolikams, kurių anaboliniai procesai nutrūksta iškart, vos sumažina angliavandenių ir insulino išskyrimą, taip pat tiem, kurie kandidą turi- iškart, vos kažkiek nuo jos atsilaisvina.
O katabolikams po truputį gerėja -maniškis pasakojo kad plaukiojo bent pirmus 3 mėn. Vėliau jau geriau ėmė jaustis, stipriau.
Svoris pradėjo augti antrą pusmetį ir priaugo tuos 10 kg per maždaug metus laiko- nuo 83 iki 93 ir viskas, daugiau nė krust, o reiktų dar kokios 10. Matyt per mažai valgo- viskas į energiją išeina- jo darbas ne prie stalo, fizinis.
Papildyta:
QUOTE(*Kamelija* @ 2013 12 15, 18:20)
tai klausiau aš tų kaulų, bet į mane taip skersai pažiūrėjo, kai pasakiau, kad sultinį virsiu ir pradėjo siūlyt supakuotus piršto storumo kauliukus su mėsos juostele, po 40 lt  doh.gif tai apsisukau ir nuėjau  cool.gif


todėl ir reikia sakyti- šuniui, nes tada niekas nesiūlys kaulų po 40 lt. Kiaulieną su kauliukais ir taip išperka- o va jautienos stambūs kaulai tai pigiau turi būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 15 gruodžio 2013 - 18:43
Kaip sumazinti savo IQ
Cia siaip, oftopinu, man patiko 4u.gif
Atsakyti
Hippie, aš tai kitą savaitgalį tyrimą darausi, tai bijau, kad nerasiu laiko atsiimti sviestuką. Nebent rytorasa paimtų ir mano dalį, tada su ja susisiekčiau smile.gif
Atsakyti