Įkraunama...
Įkraunama...

Ka vyrai daro,jei negauna pakankamai sekso?

QUOTE(aspYrinas @ 2013 12 13, 16:51)
Taip, tai tegu tas, kuriam sekso trukumas, su kokia stanga issivargina ir neberiks nieko. doh.gif Vardan ko? Kad zmonai itikt? Kodel kazkuris is sutuoktiniu turi kardinaliai pasikeist, ne tik psichologiskai bet ir fiziologiskai? Ar tai nebus per didele auka?
O su mesa, eksperimentus su SB galit daryt, ziurek ir iki 60 nedatemps wink.gif
Papildyta:

Taip, ir vedes buvau ir vaiku turiu, bei seksualiniai santykiai visiskai suderinti buvo. Paprasciausiai pasirenki zmogu taip, kad esminiai kriterijai atitiktu tavo poreikius, o ne tikiesi, jog neva po vestuviu viskas tik geres. Seniau net kartu nepabuve zenydavosi, dabar bent pries vestuves gali susimetes pagyvent, bei ivertint kokia ta ateitis gali laukti, bei darai sprendima, ar but toliau su tuo zmogumi, ar visdelto ieskot kito.

Abu turi kazkaip derintis,nuo vieno pokyciu niekas nepasikeis smile.gif
Buvot,tai visgi issiskyret,kazkur nebuvot susiderine?
Mes ,kai tuokemes,tai viskas gerai buvo,bet va jau Santuokoj 15m,taigi daug kas keiciasi smile.gif Galu gale mylejau ir myliu,o man tai pakankamas pagrindas tuoktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 13, 19:05)
Galu gale mylejau ir myliu


Tai jausmas. Tai ir jūsų vyras turi jausti, o ne girdėti. kai dažnai girdi "myliu", bet jauti priešingai (kai veiksmais negali to patvirtini), tas "myliu" ima atrodyti kaip tyčiojimasis.
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2013 12 13, 16:53)
Nesuprantu, kodėl tokia didelė tragedija daroma iš to trūkumo/pertekliaus  g.gif nu jei vyrui labai labai reikia tai negi sunku žmonai padėti jam? Gi dėl savo mylimo vyro. nebent jam norisi po 10k per dieną tada gal jau ir per daug  lotuliukas.gif bet jei taip dažnai nensinori kaip jam nu tai prisiverskit kartais, nėra tas procesas toks nemalonus, kad reiktų kankinėmis jaustis  doh.gif
o jei seksas su nuosavu vyru pasidaro tragedija, tai gal reikia skirtis ir ieškotis tokio, su kuriuo bus malonu ir nereiks pyktis?  g.gif

Arba neskaitet arba nesupratot,kur buvo parasyta,kad nemalonus tas seksas su nuosavu vyru? Problema kitur ,kad abu turim savo poreikiu ir lukesciu,tik nesugebejom ju vienas kitam isaiskinti ir pasiekti,kad jie butu igyvendinti smile.gif Vyras bego is namu ir tai mane skaudino,o mano aiskinimai jam atrode,kaip paprasciausi priekaistai,kad jis blogas ir tai ji skaudino.Ilgai snekejom,daug ka atvirai issakem,ziuresim gal kas pasikeis,labai tikiuosi,nes vertinu savo vyra,ir noriu su juo buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 12 13, 18:52)
VV, zinok, tikrai kitiems vyrams po sporto sekso noris dar labiau. ypac ne po kokio kroso, o siaip pasikacialinimo gero. beje - visi tie judesiukai sporte - sekso judesiukus primena kai kuriuos. taigi. man po sporto, pvz, noras nesumazeja.... taigi, juolab vyrams, suprantu.

Bet yra kita reikalo pusė, išsiruoš, sportuos, po to vėl grįžt namo reiks, tada pavalgyt, nu ir gal jau naktis bus, vėlu, reiks eit miegot ir leist žmonai pailsėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2013 12 13, 19:14)
Tai jausmas. Tai ir jūsų vyras turi jausti, o ne girdėti. kai dažnai girdi "myliu", bet jauti priešingai (kai veiksmais negali to patvirtini), tas "myliu" ima atrodyti kaip tyčiojimasis.

Tai va is cia ir kilo didizausias konfliktas as meile suprantu kaip rupinimaasi manim,pagalba buity ir t.t.,kadangi jis tai dare mazai as isizeidinejau,sakiau,jam,kad jis manes nemyli,kad jam rupi tik seksas,kai ka pasakydavau,ka noriu,kad padarytu, jis isizeidinedavo;nes jis meile supranta per seksa,per jo lietima ,glamones ir jam to truko,jam atrode,kad as jo nemyliu,kad jis man nereikalingas.O as galvojau nugi tiek daug darau,nejau jis nemato kaip ji myliu smile.gif Galu gale bent as daugiau supratau,tikiuosi ir jis,bent snekames smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 13, 19:24)
Tai va is cia ir kilo didizausias konfliktas as meile suprantu kaip rupinimaasi manim,pagalba buity ir t.t.,kadangi jis tai dare mazai as isizeidinejau,sakiau,jam,kad jis manes nemyli,kad jam rupi tik seksas,kai ka pasakydavau,ka noriu,kad padarytu, jis isizeidinedavo;nes jis meile supranta per seksa,per jo lietima ,glamones ir jam to truko,jam atrode,kad as jo nemyliu,kad jis man nereikalingas.O as galvojau nugi tiek daug darau,nejau jis nemato kaip ji myliu smile.gif Galu gale bent as daugiau supratau,tikiuosi ir jis,bent snekames smile.gif


dabar įsivaizduokite, kad nuo rytojaus jūsų vyras išeis ir negrįš. Jei niekas taip buityje ir nepasikeis, įvykis bus be pokyčių - tai galiu sutikti, kad jis nieko nedaro, bet ar niekas nepasikeis?? Jei pasikeis - tai vis tik jis daro, bet jūs to nepastebite, kaip ir jūsų indėlio. Abu labu tokie. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 12 13, 11:42)
labai normalus jausmas ir busena. skaitau tema ir suprantu visiskai autore. nes, patikekit, turiu savo rate daug pazistamu vyru, tai kai jie nuvarge-nusikale kaip si autore (imant ju rutinine diena) (taisymai, masinos-kompai), dar kokie darbAI NAMIE, tuomet apie seksas niekas negalvoja.  bigsmile.gif
suprantu ir vyrus.
manyciau vyrai, kuriems nedaeina kad moteris nuvargusi buna nuo buities, isvis tiktu kitoks gyvenimo modelis. atejimas-isejimas. abiems poroms tiks, abi tenkintu, ir seksui butu nusiteike. tokie vyrai tikrai pries seksa netgi demesio daugiau parodys!!! nei, paradoksas, gyvendami kartu !!!
zinoma, tokiam gyvenimui - vaiku geriau nebutu.

Dekui uz supratina 4u.gif
Tai va kol vaiku neturejom,buvo viskas daug maz gerai,kaip ir po vienu stogu,bet kiekvienas su savo gyvenimu smile.gif savi darbai,draugai,pramogos,kazkur kartu,kazkur atskirai,as laisva nepriklausoma,kada noriu,kur noriu einu,kurem savo gerbuvi ir t.t. wink.gif
Nors vaiku abu labai norejom,vyras dar seniau mane vis kalbino ir mylim juos labai,gal ir del to pasipykstam,jam vienaip atrodo reikia juos aukleti man kitaip kartais smile.gif Ir gimus vaikams viskas pasikeite,nu kas turi ir augina vieni,be seneliu,aukliu ir t.t. Supras mane ,o kitiems nenupasakosi smile.gif
O vyras irgi daug dirba,nes as nedirbu.Tai gal tas poreikis seksui nedingsta,bet buni pervarges,suirzes,ne toks kantrus ir pakantus kitam ir t.t. Va ir kyla konfliktai uzsisuki i uzdara rata....O gyventi atskirai nenoreciau,tada sunku man butu,as jo ir taip pasiilgstu,esu pajuokavus,kad jei kada issiskirtumem,tai susitiktumem pasimylet smile.gif nes as bent kito vyro nenoriu ir jis matyt kitos ne,jei tiek laiko mane pakente :)Bet kaip juokingai gaunasi gyvenime tiek stengiesi darai,o pasirodo zmogui to visai nereikia,reikia visai kitko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2013 12 13, 16:51)

Taip, ir vedes buvau ir vaiku turiu, bei seksualiniai santykiai visiskai suderinti buvo. Paprasciausiai pasirenki zmogu taip, kad esminiai kriterijai atitiktu tavo poreikius, o ne tikiesi, jog neva po vestuviu viskas tik geres. Seniau net kartu nepabuve zenydavosi, dabar bent pries vestuves gali susimetes pagyvent, bei ivertint kokia ta ateitis gali laukti, bei darai sprendima, ar but toliau su tuo zmogumi, ar visdelto ieskot kito.

As manau abu zmones turi keistis ir vienas prie kito derintis. Mano vyras tai labai pasikeite nuo to laiko kai susipazinom. Kas metai santykiai tik gereja.

QUOTE(given444 @ 2013 12 13, 18:27)
aha, mane nupurte perskaicius Vicious L vyro 24val-norejima  doh.gif tas vyras normalus, neserga, nealkanas, nenusidirba? pomegiu kitu neturi? sakysit, viska turi, viska suspeja, nes jam seksas greit gaunasi...  g.gif  biggrin.gif ?



QUOTE(given444 @ 2013 12 13, 18:52)
omg, pasnekejei kaip 13metis. pasigooglink apie libido kaita ir amziu. moteriai pikas yra 30-40m, o dar geriau 35-45, o vyrams tuo taprpu 18- 25m -auksciausias biggrin.gif (na, taip sakant, iki 30m.)  ax.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ja, ja, susimeti 23m abudu, kuomet seksuoti norisi 26val per para (vyrui ben t jau) ir ivertini visam GYVENIMUI!!! KAD NEVA IR IKI 60M!!!!! ABIEMS privaloma bus noreti ir taip bus naturaliai.....o sako tik moterys - blondines  doh.gif  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:



Dabar jau nebetiek daug nori, gal kaip saket su laiku vyru libido silpneja. Gal ir tai itakojo musu seksualinio gyvenimo pagerejima, itampos sumazejima.



Mano vyras sako, kad nuo sporto noras mazeja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 13 gruodžio 2013 - 20:13
Daugumai vyru seksas reikalingas ir moters pareiga nekankinti savo isrinktojo, Antra, reikia pastebet, ka kitas daro, ypac jei dirba darbe ir uzdirba pinigus. Retai kur juos moka siaip.
Na pinigai dar ne viskas, bet tai rimtas indelis.

"jam atrode,kad as jo nemyliu,kad jis man nereikalingas"

Ir man taip atrodo, kad jus jo nemylite. Jei jums sunku myletis su savo vyru del jo, tai ka cia dar pridet.
Pati sakot, kad meile sventas reikalas, tai ir duokit ta meile besalygiskai, kaip mylinti o ne siekite tai salygoti kazkokias darbais, kaip kokioje istaigoje. Ir nesiekite su savo malonumais.

Jus viska darote del jo.. TASKAS

Po to jam paaiskinate ir kalbates, kad jums irgi kazko reikia. Bet to negalima sieti Jis irgi turi daryt del meiles jums o ne uz kokia nauda.

Jei manot, kad jis gal galetu daugiau padet buityje - irgi kalbates, bet nesiejate su pasimylejimu, nes darbus galima ivertinti pinigais, tai netruks ir pasimylejimai bus pinigais ivertinti, o tada jau netolimas kelias iki...
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2013 12 13, 19:27)
dabar įsivaizduokite, kad nuo rytojaus jūsų vyras išeis ir negrįš. Jei niekas taip buityje ir nepasikeis, įvykis bus be pokyčių - tai galiu sutikti, kad jis nieko nedaro, bet ar niekas nepasikeis?? Jei pasikeis - tai vis tik jis daro, bet jūs to nepastebite, kaip ir jūsų indėlio. Abu labu tokie.  tongue.gif

Tai aisku,kad daro,kaip ir as suteikiu malonuma lovoj, tik va abiems to darymo is kito truksta smile.gif
Bet ir vel uztektu tik supratimo,kad ir as pavargstu ir nereikalauti is manes sverhistestvenai sylai smile.gif
Vyrui tereikia uzdirbti pinigus ir daug maz zmoniskai elgtis,namie kartais kazka paremontuoti,kelis kartus kas pusmeti priminus smile.gif moteriai reikia buti graziai,prisilaikyti figura,buti gerai seimininkei,palaikyti tvarka namie,rupintis vaikais(cia nevardinsiu viskas nuo gimdymo namu pasirinkimo iki i mokykla isruosimo),gelynu,darzu,kiemu,apsipirkimu,nuo maisto iki rubu,ir prie visko buti seksualiai,aistringai meiluzei. Ka padarysi nu esam tobulesni sutverimai tai ir isukis didesnis smile.gif
Nu kaip ten bebutu uzauginsim vaikus,iseisim i pensija ir atsimylesim smile.gif
O pats jautet ta stygiu,kas daresi?ka daret?jei nepaslaptis....
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 13, 19:17)
Bet yra kita reikalo pusė, išsiruoš, sportuos, po to vėl grįžt namo reiks, tada pavalgyt, nu ir gal jau naktis bus, vėlu, reiks eit miegot ir leist žmonai pailsėt biggrin.gif

O kas man is to,kad jis dar maziau bus namie? :)Geriau lai issikrauna malkas kapodamas smile.gif Nors siaip nepastebejau,kad didelis fizinis nuovargis veiktu kazkaip jo norus ar poreikius,nezinau jau kiek ten sportuoti turetu smile.gif Nors siaip noreciau,kad sportuotu tik jau nelabai yra kada smile.gif
Jei saziningai,as visai nenoreciau,kad jis maziau manes noretu smile.gif Noreciau,kad turetumem daugiau galimybiu tuos norus igyvendinti smile.gif Man patinka ir traukia tas noras tam ir vyras,nenoreciau daugiau uz vyra noret smile.gif

Maar,jei jus taip sugebat mylet ir taip reiskiat savo meile saunu,jei esat taip nenuilstanti ir fiziskai labai stipri tai tik sveikinu 4u.gif As tokia neesu,esu silna glezna, trapi moteris,kuriai reikia masazo ir poilsio,kuriai reikia vyro demesio,rupescio,aistros parodymo,pagarbos ir supratimo.Va jei kada mokesiu taip besalygiskai viska duot,gal ir duosiu,siuo metu negaliu ir nebandysiu saves apgaudinet,kad jei duosiu,tai ir sugebesiu ne nesugebesiu,bandziau kazka daryt,bet tai tik issekina ir dar labiau veda i nevilti,mano kunas turi labai aiskias ribas,deja,kad ir kaip noretu dvasia skleisti ta besalygiska meile smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 13 gruodžio 2013 - 21:14
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 13, 20:06)
Dekui uz supratina 4u.gif
Tai va kol vaiku neturejom,buvo viskas daug maz gerai,kaip ir po vienu stogu,bet kiekvienas su savo gyvenimu smile.gif savi darbai,draugai,pramogos,kazkur kartu,kazkur atskirai,as laisva nepriklausoma,kada noriu,kur noriu einu,kurem savo gerbuvi ir t.t. wink.gif
Nors vaiku abu labai norejom,vyras dar seniau mane vis kalbino ir mylim juos labai,gal ir del to pasipykstam,jam vienaip atrodo reikia juos aukleti man kitaip kartais smile.gif Ir gimus vaikams viskas pasikeite,nu kas turi ir augina vieni,be seneliu,aukliu ir t.t. Supras mane ,o kitiems nenupasakosi smile.gif
O vyras irgi daug dirba,nes as nedirbu.Tai gal tas poreikis seksui nedingsta,bet buni pervarges,suirzes,ne toks kantrus ir pakantus kitam ir t.t. Va ir kyla konfliktai uzsisuki i uzdara rata....O gyventi atskirai nenoreciau,tada sunku man butu,as jo ir taip pasiilgstu,esu pajuokavus,kad jei kada issiskirtumem,tai susitiktumem pasimylet smile.gif nes as bent kito vyro nenoriu ir jis matyt kitos ne,jei tiek laiko mane pakente :)Bet kaip juokingai gaunasi gyvenime tiek stengiesi darai,o pasirodo zmogui to visai nereikia,reikia visai kitko smile.gif

Taip, visi žmonės skirtingi. Maniškis turbūt nelabai norėtų sekso, jei aplink būtų indų krūva, puodai visai tušti, aplink viskas išmėtyta, o aš tik seksui būčiau nusiteikusi. Ta prasme norėtų kartą, du, bet ilgainiui tai jį erzintų badas namie, netvarka, zyziantys vaikai aplink be veiklos ir turbūt jau nevertintų, kad sėdžiu kaip lėlytė ir klapsiu akimis. Todėl mes viską darome kartu, kas ką labiau mėgsta, kas tuo metu turi daugiau laiko rutinai ir pan., o jau seksas - laisvalaikis. Ir mus tai 100 proc. tenkina.
O jūsiškis gal kitoks, gal jam svarbiau, kad jūs jį kaip lėlytė pasitiktumėt, o į neplautus indus ir tuščius puodus nekreips dėmesio. Pats po to griebs ir sutvarkys, o jūs gulėsite kaip ponia g.gif Pabandykite, negi jums kainuoja? Jei pabumbės dėl puodų, maisto bado, apipešotų neplautų vaikų, tai turėsite argumentų!
Atsakyti