Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(siaures meskute @ 2014 11 10, 22:22)
na daugelis endokrinologu kimba prie aukstesnio TSH (TTH) sako iki 1.5 turi buti , na bet kiti sako uztenka kad yra normos ribose.kiek as lankiausi pas juos tai man sake iki 1.5 geriausia norint pastoti  4u.gif

Aciu labai 4u.gif uzsirasiau pas endokrinologa, pasitarsiu ir del mano didelio prl, nes pakolkas gydo mane gine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 11 10, 22:41)
o man daktarai nėkart nėra sakę nieko dėl TTH. Pirmąkart buvo 1.76, po metų - 2.30.
19891010, paradoksas, bet man homeopatė taip pat kažakda sakė, kad skydliaukė  neveikia biggrin.gif (ji tirdavo folio metodu). Sakau jai taigi mano tyrimai kuo puikiausi, o ji sako, kad TTH gali būti geras, bet neva tradicinė medicina "nemato", KAIP skydliaukė dirba, kad pagamintų tam tikrą TTH. Pasakė tik, kad mano skydliaukė tiesiog labai pavargus. Vat ir suprask.

tai va apie ta ir kalbu 4u.gif kad vieni sako taip kiti taip . kadangi as turiu aukstesni prolaktina vien jau del to sake reikia ne aukstesnio tth kaip 1.5.
beto as neteigiu kad tai butina, tik sakau ka sake man gyd 4u.gif endokrinologes buvo trys . Viena labai stipri ir gilinasi i nevaisinguma , tad jei esat vilnietes patarciau nueiti pas gyd Zabuliene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 11 10, 22:41)
o man daktarai nėkart nėra sakę nieko dėl TTH. Pirmąkart buvo 1.76, po metų - 2.30.
19891010, paradoksas, bet man homeopatė taip pat kažakda sakė, kad skydliaukė  neveikia biggrin.gif (ji tirdavo folio metodu). Sakau jai taigi mano tyrimai kuo puikiausi, o ji sako, kad TTH gali būti geras, bet neva tradicinė medicina "nemato", KAIP skydliaukė dirba, kad pagamintų tam tikrą TTH. Pasakė tik, kad mano skydliaukė tiesiog labai pavargus. Vat ir suprask.



QUOTE(siaures meskute @ 2014 11 10, 22:46)
tai va apie ta ir kalbu  4u.gif kad vieni sako taip kiti taip . kadangi as turiu aukstesni prolaktina vien jau del to sake reikia ne aukstesnio tth kaip 1.5.
beto as neteigiu kad tai butina, tik sakau ka sake man gyd  4u.gif endokrinologes buvo trys . Viena labai stipri ir gilinasi i nevaisinguma , tad jei esat vilnietes patarciau nueiti pas gyd Zabuliene 4u.gif

Kaip idomu g.gif mano prl irgi nemazas, tai gal cia ir bus beda bigsmile.gif kaip gerai butu pagaliau nustatyt problema...
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 11 10, 23:28)
Kaip idomu g.gif  mano prl irgi nemazas, tai gal cia ir bus beda bigsmile.gif  kaip gerai butu pagaliau nustatyt problema...

na as tiksliai nepasakysiu , bet man taip sake. Man nerado del ko prolakt aukstas. Bet matyt viskas susije todel reikia viska ziureti. bet reikia gero endokrinologo. nenoriu suklaidinti. Mano tth buvo 1.8 ir skyre vaistu musti ji.
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2014 11 11, 08:17)
na as tiksliai nepasakysiu , bet man taip sake. Man nerado del ko prolakt aukstas. Bet matyt viskas susije todel reikia viska ziureti. bet reikia gero endokrinologo. nenoriu suklaidinti. Mano tth buvo 1.8 ir skyre vaistu musti ji.

Gal zinot pas ka Kaune kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2014 11 11, 07:17)
na as tiksliai nepasakysiu , bet man taip sake. Man nerado del ko prolakt aukstas. Bet matyt viskas susije todel reikia viska ziureti. bet reikia gero endokrinologo. nenoriu suklaidinti. Mano tth buvo 1.8 ir skyre vaistu musti ji.

tiesą sakant, man tai atrodo absurdiška... unsure.gif žinoma, aš ne medikas, bet jei TTH padidėjęs tik 0,3 ir skiria vaistus, kažkas ne taip. Gal ne tik TTH'e problema?
O prolaktino padidėjimo priežasčių niekas ir neįvardins - gali būti apskritai hipofizėj sutrikimas, nebūtinai auglys, stresas ar dar kažkas. Aš VK paklausiau gyd. aiškiai, sakau o kodėl yra disbalansas? tai negalėjo atsakyti, sako kažkur "nesueina" galai ir tiek. Čia kaip su FSH - hipofizė duoda signalą kiaušidėms, jei atgalinio ryšio galva negauna - hipofizė išskiria dar daugiau FSH ir t.t.

Priežasčių mūsų medicina neieško - gydo tik pasekmes. Tas galioja visur.
Atsakyti
Jeigu harmonas SHBG virsija norma, ka tai gali reiksti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 11 11, 11:50)
tiesą sakant, man tai atrodo absurdiška...  unsure.gif  žinoma, aš ne medikas, bet jei TTH padidėjęs tik 0,3 ir skiria vaistus, kažkas ne taip. Gal ne tik TTH'e problema?
O prolaktino padidėjimo priežasčių niekas ir neįvardins - gali būti apskritai hipofizėj sutrikimas, nebūtinai auglys, stresas ar dar kažkas.  Aš VK paklausiau gyd. aiškiai, sakau o kodėl yra disbalansas? tai negalėjo atsakyti, sako kažkur "nesueina" galai ir tiek. Čia kaip su FSH - hipofizė duoda signalą kiaušidėms, jei atgalinio ryšio galva negauna - hipofizė išskiria dar daugiau  FSH ir t.t.

Priežasčių mūsų medicina neieško - gydo tik pasekmes. Tas galioja visur.



matai kai nepastojam daugiau nei 5metai 7iui 1ivf , neaiskios kilmes nevaisingumas , nes ir mano hormonai ir ne tik jie , kruva tyrimu , o dabar ir genetiniai ok apart prolaktino , vyro turtas ok , kas belieka ... o si gyd tikrai gilinasi i nevaisinguma , ir tikrai nuosirdziai gilinasi ir ziuri zmogu. kol proceduru nedaroma tai kaip ir dzin gal tie rodikliai ar siek tiek aukstesni ar ne bet kai eini darai tai norisi kuo maziau trukdziu 4u.gif
Atsakyti
merginos, norėjau paklausti, mano skaičiavimais O turėjo įvykti antradienį (tikrai ne anksčiau). PRG ir PRL reikia darytis 7 DPO. Vėliausiai šeštadienį, t. y. 4 DPO galiu pasidaryti, nes paskui išvykstam. Ar PRG tada jau rodytų, ar įvyko ovuliacija? o PRL ar verta darytis? nerodytų iškreiptų rezultatų dėl per anksti padaryto tyrimo?
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2014 11 13, 11:58)
merginos, norėjau paklausti, mano skaičiavimais O turėjo įvykti antradienį (tikrai ne anksčiau). PRG ir PRL reikia darytis 7 DPO. Vėliausiai šeštadienį, t. y. 4 DPO galiu pasidaryti, nes paskui išvykstam. Ar PRG tada jau rodytų, ar įvyko ovuliacija? o PRL ar verta darytis? nerodytų iškreiptų rezultatų dėl per anksti padaryto tyrimo?

Tada išvis nesiūlau daryti PRG... 4 DPO nematysit rezultato, kas net 5 ir 7 DPO gali labai kardinaliai skirtis. O PRL nėra skirtumo, kada daryti.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 11 13, 13:11)
Tada išvis nesiūlau daryti PRG... 4 DPO nematysit rezultato, kas net 5 ir 7 DPO gali labai kardinaliai skirtis. O PRL nėra skirtumo, kada daryti.


o kito būdo sužinoti, ar ovuliacija įvyko, turbūt nėra, ane?
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2014 11 13, 12:40)
o kito būdo sužinoti, ar ovuliacija įvyko, turbūt nėra, ane?

Ar apskritai ji įvyko - būdų yra - BT matavimas ir OT. O štai apie jos kokybę pasakytų tik PRG tyrimas.
Šiam grafike puikiai matose PRG kitimas ciklo metu.
Atsakyti