Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

QUOTE(likta @ 2014 02 19, 08:23)
man gaila ant torto ismest tokius pinigusrolleyes.gif
Koks keistas požiūris savo vestuvių saldžiam stalui

o niekas nesako,kad jis prastesnis uz brangiai imancias, tik zmogus pakankamai santurus ir neplesia kainu. emiau pabandymui ir tikrai likau patenkinta kokybe.
Atsakyti
mes irgi torta gaminsimes pas privacius zmones ir tikrai jis nebus prastesnis nei kad gamintis firmose. Is vis man imoniu produkcija nelabai patinka - tik vaizdas grazus, o pacio torto katino asaros... Aisku, visokiu buna variantu, bet man toks palikes prisiminimas is paskutiniu drauges vestuviu, kur tortas tikrai grazus buvo, bet po jo tuo visu groziu slepesi ''pustas cukrus'' blush2.gif
Atsakyti
Kazkaip idomiai reaguojat LAURYTE99 I mano issakytas pastabas apie Brastadvari biggrin.gif Per drauges vetuves buvo tikrai nemaloniau akimirku, ir tiesiog draugiskai pasakiau kokios buvo problemos, kad jus galetumete ju isvengti...o jus lyg rozinius akinius uzsidejus nenorit net girdeti biggrin.gif Man atrodo forumas tam ir yra kad visi savo atsiliepimus, pagyrimus ar pastabas issakytu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagalvele111 @ 2014 02 21, 11:21)
Kazkaip idomiai reaguojat LAURYTE99 I mano issakytas pastabas apie Brastadvari biggrin.gif Per drauges vetuves buvo tikrai nemaloniau akimirku, ir tiesiog draugiskai pasakiau kokios buvo problemos, kad jus galetumete ju isvengti...o jus lyg rozinius akinius uzsidejus nenorit net girdeti biggrin.gif Man atrodo forumas tam ir yra kad visi savo atsiliepimus, pagyrimus ar pastabas issakytu. smile.gif

Pagalvele111 aciu už komentarą , tikrai ,gal ne taip issireiskiau, tiesiog ,kaip ir kiekviena iš jūsų, kai viskas jau užsakyta tai ir tikiuos geriausio. Ir išsakiau savo nuomone, kokia ji man susidarė pabendravus su šeimininkais
Atsakyti
o niekas nesako,kad jis prastesnis uz brangiai imancias, tik zmogus pakankamai santurus ir neplesia kainu. emiau pabandymui ir tikrai likau patenkinta kokybe.
[/quote]

Gal mergaites pasidalins kontaktais kur zadat uzsakineti tortukus nebrangius, bet skanius 4u.gif As ir noreciau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,gal kas patars kur isnomoti pora mikriuku po 20vt,arba 40vt autobusiuka
Atsakyti
Sveikos merginos. Prisijungiau pirmą kartą ir aš čia. Turiu keletą mane dominančių klausimų, kadangi esu ne vietinė labai reikia ats.

1. Kur darysite šukuosenas? (labai man opus klausimas)
2. Tai kur vis dėl to jūs tuos tortus pas privatus darotes?
3. Kaip dėl sužadėtinių pamokėlių? Ka darote tos, kurių antrosios pusės išvykusios? nes mes tikrai negalime tam skirti 2 mėn. (8 pamokos, po 1 į savaite). Gal žinot kokiame mieste ar kaip galima tai sutvarkyti greičiau?

Iš anksto labai dėkoju už atsakymus ir pagalba man. :4u:
Atsakyti
QUOTE(xblacknightx @ 2014 02 22, 13:30)

3. Kaip dėl sužadėtinių pamokėlių? Ka darote tos, kurių antrosios pusės išvykusios? nes mes tikrai negalime tam skirti 2 mėn. (8 pamokos, po 1 į savaite). Gal žinot kokiame mieste ar kaip galima tai sutvarkyti greičiau?

Iš anksto labai dėkoju už atsakymus ir pagalba man.    4u.gif


na mes tai kursus issilaikem per dvi savaites, bet jeigu ir taip neiseina, tada siulyciau internetu lankyti 4u.gif
Atsakyti
O jūs šeimos centre lankete ar kur kitur? :)
Atsakyti
QUOTE(xblacknightx @ 2014 02 22, 18:09)
O jūs šeimos centre lankete ar kur kitur?  smile.gif


mes seimos centre klaipedoje, ten galima ir lankyti ir internetu praeiti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar galėtumėt rekomenduoti gerus vestuvių vedėjus Klaipėdoje? Reikia ne tokių primityvių, bet aukštesnio lygio, kultūringų ir intelektualių bei komunikabilių. Ačiū! Būtų gerai be trijų karalių, nes jie iš esmės jau užsakyti
Atsakyti
QUOTE(editanija @ 2014 02 18, 13:50)
Mes už tortą mokėsim po 50 Lt/kg. Čia jau su puošyba, kaina nemaža, bet kad pigiau kažkaip sunkiai kažką rasi smile.gif
ssandriukkas ----> o kur čia taip pigiai radot?

Mes sakysimes UAB Sigitos kepiniai smile.gif ir grazus ir nebrangus ir geru atsiliepimu turiu smile.gif taip pat nebrangiai daro Lapelytes tortai, kiskio pyragai, ir pora dar merginu is fb dar yra smile.gif smile.gif
Atsakyti