Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

Sveiki,
prasau siulykite vilas,sodybas vestuvems atsvesti sia vasara.
Siulykite is savo patirties,pasidalinkite ispudziais.
Taip pat perspekite kurios vietos nevertos demesio.
Dekojame !!! doh.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galite pasiuliti gera manikiurininke
Atsakyti
sveikos busimos nuotakos 4u.gif gal parekomenduosit gera juvelyra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(s@ld@iniuke @ 2014 03 31, 23:06)
sveikos busimos nuotakos 4u.gif gal parekomenduosit gera juvelyra? 4u.gif

Sveika, jei ieskai ziedu gamybai tai rekomenduoju "Aukso deive" Klaipedoje, mums tai labai patiko kaip padare. smile.gif Nors iki vestuviu dar laiko yra bet karts nuo karto pasimatuoju zieduka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(black.wictorija @ 2014 03 27, 16:18)
Sveiki,
prasau siulykite vilas,sodybas vestuvems atsvesti sia vasara.
Siulykite is savo patirties,pasidalinkite ispudziais.
Taip pat perspekite kurios vietos nevertos demesio.
Dekojame !!! doh.gif



Aš taip pat noriu prisijungti prie šios temos. Gal ką žinote apie kaimo turizmo sodybą "Jūrvingė"? Ji yra Klaipėdos apskrityje Rietavo sav. Gal kas šventėte kokią šventę tenai? Mus domina viskas viskas nuo miegamųjų iki vaišių stalo, be abėjo pačių vaišių mirksiukas.gif
Atsakyti
O kiek apytiksliai už 1 kainuoja padarymas "Aukso deivėje"?
Atsakyti
Kadangi neturiu fb negaliu ten prie jusu prisijungti. Bet gal kas žinote ar ten aptarinėjote kur pigiau daro žiedus turint savo aukso?
Be to gal kas žino kas grzžiai gamina GLAMELIJAS? nes noriu būtent tokios puokstes

Atsakyti
QUOTE(xblacknightx @ 2014 04 03, 22:42)
O kiek apytiksliai už 1 kainuoja padarymas "Aukso deivėje"?

sveika smile.gif mes tenai apsilankem, ziedu kainos gana padorios.vieni kurie man patiko, tai 600 uz abu, ir dar plius uz deimantukus, bet zinoma galima gamintis ir be ju.tik niekaip neapsisprendziam, nes jaunikiui kiti patiko , o man kiti doh.gif jau pradedam galvoti apie skirtingus, nes kas liecia ziedus, tai labai skoniai skiriasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(s@ld@iniuke @ 2014 04 04, 15:57)
sveika  smile.gif mes tenai apsilankem, ziedu kainos gana padorios.vieni kurie man patiko, tai 600 uz abu, ir dar plius uz deimantukus, bet zinoma galima gamintis ir be ju.tik niekaip neapsisprendziam, nes jaunikiui kiti patiko , o man kiti doh.gif jau pradedam galvoti apie skirtingus, nes kas liecia ziedus, tai labai skoniai skiriasi doh.gif


Mes turjeom tokia pacia problema.. Visiskai nesutapo nuomones del ziedu, as norejua klasikiniu , tiesiog paprastu zieduku, o manasis kazko modernesio.. ir niekaip neperkalbejau.. Tai turejom prieiti bendros nuomones, nes tikrai nenorejau buti su skirtingais ziedais.. Gal kazkada nebent, kai atnaujinsim izadus ar dar kazkas, tada gal, bet ne dbr, tai visgi susiradom kas abiem patinka.. tik reikia detis ant pirstuko ir ziureti, nes pvz, issirinkom, kas vienam patinka, kas kitam, ir dejomes ant pirstuko, kol radom tuos, kuriem sakem, wau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaGir @ 2014 04 04, 22:05)
Mes turjeom tokia pacia problema.. Visiskai nesutapo nuomones del ziedu, as norejua klasikiniu , tiesiog paprastu zieduku, o manasis kazko modernesio.. ir niekaip neperkalbejau.. Tai turejom prieiti bendros nuomones, nes tikrai nenorejau buti su skirtingais ziedais.. Gal kazkada nebent, kai atnaujinsim izadus ar dar kazkas, tada gal, bet ne dbr, tai visgi susiradom kas abiem patinka.. tik reikia detis ant pirstuko ir ziureti, nes pvz, issirinkom, kas  vienam patinka, kas kitam, ir dejomes ant pirstuko, kol radom tuos, kuriem sakem, wau smile.gif

tai va, ir mes dabar ieskom to varianto, nes skirtingu dabar nenorim smile.gif gal kazkada smile.gif o kur jus gaminotes?siuo metu mums labiausiai patiko Aukso deive, bet dar planuojam aplankyti Aukso kalve, bet speju, ten kainytes didesnes doh.gif
Atsakyti
o kaip mergaites pas jus i fb grupe pakliuti? 4u.gif nes ziuriu jog cia labai apmirusi temute g.gif
Atsakyti
QUOTE(s@ld@iniuke @ 2014 04 04, 21:41)
tai va, ir mes dabar ieskom to varianto, nes skirtingu dabar nenorim  smile.gif gal kazkada  smile.gif o kur jus gaminotes?siuo metu mums labiausiai patiko Aukso deive, bet dar planuojam aplankyti Aukso kalve, bet speju, ten kainytes didesnes  doh.gif

Aukso deivej.. Na tik manajam gamino, nes man tiko jau pagamintas..
Atsakyti