Įkraunama...
Įkraunama...

***Rugpjūtinukai***

Sveikos, visos!
Reikia temai populiarumo suteikt, tai update :-))
Pijus (08.30) turi broli Jori -- kuriam jau 20 menesiu. Kanis (toks juodas sarpejus, dalyvavo rugpjutinuku meetuose!) dar gyvas, jam dabar 14 metu! Gal i rekordu knyga irasysim, nes sarpejai gyvena 8-10 metu :-)

Linkejimai visoms rugpjutinukiu mamytems, kurios prisimena ir kurios jau nebeprisimena musu! Labai gerai atsimenu, kai paskutines savaites laukdamasi Pijaus kas diena skaiciau sita foruma, stebejau ir laukiau, KURI JAU pagimde!! Ir kaip sekesi! Labai norejau pagimdyti dar vasara, tai vos spejom su 30 diena :-)) Smagu prisimint!

Aukit ir broliu sesiu gimdykit!!
Atsakyti
Net žagtelėjau, kai rūgpjūtinukų temą išmetė man viršun bigsmile.gif Užsukau foruman tai dėl užuolaidų, noriu pasiūt, o žinių nulis ax.gif
Mes gyvenam gerai. Vasara vasara, nėr man gražesnio laiko metuose, na dar gegužis, bobų vasara, Kalėdos biggrin.gif
Einu ruošt savo baibokus baidarių žygin. Vis laukiu, kada savarankiškai išmoks protingai susidėti daiktus, o ne tik maudymukus lotuliukas.gif Plauksim Dzūkijoj, gal ir grybų rasim smile.gif

Gražios vasaros visoms ir visiems 4u.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu, visi rugpjūtinukai birthday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 01 rugpjūčio 2016 - 08:20
Sveikos 4u.gif

Ir aš prisidedu prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kaip švenčiat? kur švenčiat? ką dovanų prašo vaikai? ax.gif
Atsakyti
"Judesiukas" atsirado...
Sveikos. Prisidedu prie sveikinimų.. smile.gif
Atsakyti
Nu labas labas miargai.
Aš tai niekaip negaliu patikėti, kad mūsiškiams jau 9. Atrodo ką tik pilvais matavomės...

Labai laukiu rugsėjo, nes man stogą rauna jau nuo pastovaus vaiko buvimo namie.
Ačiū dievui eina į lauką kokius penkiasdešimt kartų per dieną, bet po kiekvieno karto tenka skalbti ir jį ir drabužius.

Matau pernai taip ir nesusitikom. Šiemet turbūt irgi naivu tikėtis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iruta: 07 rugpjūčio 2016 - 16:45
Labas :-)

Ir aš negaliu patiket, kad taip greitai bėga laikas. Kur jis taip skuba?!
Mano panelė kaip tik šiandien po kiemą laksto ir kvietimus dalina (kiemo šaiką kviečia į gimtadienį kviečia).


Iruta, pas mus tas pats! irgi n kartų varsto duris (iš lauko arba į lauką), grįžta tai ko pasiimti, tai su draugėm savo kambary pabūti, po pusvslandžio vėl scenarijus kartojasi... Taip pat n kartų tenka prausti/perrenginėti/skalbti. Kartais vien dėl to laukiu rugsėjo...o šiaip tų mokyklinių rūpesčių nelabai laukiu.

Gražių gimtadienių visiems rugpjūtinukams!
Atsakyti
Sveikos.

Su mokslo metais visus 4u.gif

Kaip as ju nelaukiau... tas pamoku tikrinimas, tas vaiku kelimas rytais... doh.gif

Atsakyti
Sveikos,
Nustebau užėjus į super mamas ir radau pirmame puslapyje mūsų temą!
Atsakyti
Skatina dažniau lankytis... Linkėjimai visoms
Atsakyti

wub.gif wub.gif wub.gif

Sveiki visi dideli ir mazi wub.gif

Rengiam grandiozini tusa 😀😀😀 koklas aptarinejam grupeje fc rugpjutinukai 2007 ir jau 10 metu arba rasykit man i privata prijungsim 😉 kai bus aisku pasistengsim pranest visiems ka pavyks rast 😉

iki greito pasimatymo as visu jusu pasiilgau wub.gif
Atsakyti