Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Faustina2000 @ 2016 09 30, 21:24)
kur tas pasiltinimas rasomas ? Nu as niekur nerandu tu skaiciu  blush2.gif

Pvz. First snow setukas: Manufacturer's Comments on this Product:

Material: Shell: 100% nylon HC 3000. Lining: 100% polyester fleece. ( flysinis pamušalas) Insulation: 100% polyester 60g (pašiltinimas).

Na kažkaip panašiai... smile.gif priklauso kur kokiam puslapyje skelbiama informacija, kaikur detaliai labai, kaikur visai nėra. Ant pačio kombio vidinėse etikėtėse to nėra.
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2016 10 03, 16:57)
Pvz. First snow setukas: Manufacturer's Comments on this Product:

Material: Shell: 100% nylon HC 3000. Lining: 100% polyester fleece. ( flysinis pamušalas)  Insulation: 100% polyester 60g (pašiltinimas).

Na kažkaip panašiai... smile.gif priklauso kur kokiam puslapyje skelbiama informacija, kaikur detaliai labai, kaikur visai nėra. Ant pačio kombio vidinėse etikėtėse to nėra.

aciu 4u.gif
Maniau, kad ant etiketes rasiu.
ax.gif
Atsakyti
Sveiki, patarkite prasau.
Katik gavau buga is cozymole.
Nu toooookia plona striuke 2016/2017 m kolekcijos,net suabejojau ar tikra.
Visada perku buga, bet sitos plonumas pribaige.
Ar kas susiduret su nauja kolekcija?


Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Kiizu @ 2016 10 17, 23:08)
Sveiki, patarkite prasau.
Katik gavau buga is cozymole.
Nu toooookia plona striuke 2016/2017 m kolekcijos,net suabejojau ar tikra.
Visada perku buga, bet sitos plonumas pribaige.
Ar kas susiduret su nauja kolekcija?
Aciu.

Tikrai taip-šiandien sulaukėm kombio, striukė už rudeninę columbia plonesnė. Nu niekad jos storos nebūdavo bet tikrai ne tikios. Dūšioj net first snow kombio pradėjau gailėtis, kurį pardaviau vos nupirkus buga.
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2016 10 26, 21:56)
Tikrai taip-šiandien sulaukėm kombio, striukė už rudeninę columbia plonesnė. Nu niekad jos storos nebūdavo  bet tikrai ne tikios. Dūšioj net first snow kombio pradėjau gailėtis, kurį pardaviau vos nupirkus buga.

O čia kurie, tokie ploni ? Aš pirkau tokį su horizontaliais dryžiais, tai normalaus storio, bet man rodos mano ne iš naujausios kolekcijos.
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2016 10 27, 08:37)
O čia kurie, tokie ploni ? Aš pirkau tokį su horizontaliais dryžiais, tai normalaus storio, bet man rodos mano ne iš naujausios kolekcijos.

Na mano kombis irgi ne paskutinio modelio, bet striukė l. plona. Modeliukas toks https://www.google.l.....7y25aCv9u6_M:
Atsakyti
Sveikos, sausio gale laukiame leliuko ir galvoju pirkti pukini columbia kombinezona, bet stebiuosi, kad LT nei naujo, nei deveto 0-3 men nerandu. Ar jie tiek mazinti, kad mamos nuo gimimo 3- men perka ar kaip? Nes deveti tai planuotume su uzlenktomis kelnemis ir rankovemis. Vyresnioji 104 ugio vis dar nesioja pernyksti 92 dydzio Columbia 2 daliu kombinezona (auganti)...
Atsakyti
Pasidalinkit patirtim kaip sekasi nesioti tuos naujesnius plonuosius buga ? ar nesalta. Nes turim nesiojam toki

2014/2015 kolekcijos raso gaminta Vietname

vartotojo įkelta nuotrauka

vakar teko ciupineti Double flake reversible (tikriausia 2015/2016) gaminta Vietname
vartotojo įkelta nuotrauka


ir toki 2016/2017 kolekcijos gaminta Bangladese
vartotojo įkelta nuotrauka


tai naujausia kolekcija tikrai gerokai plonesne sakyciau, gal verta ta dvipusi ziuret, nors spalvos labiau berniukui..
O gal cia visa esme kad pagaminta kitur
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2017 01 13, 18:05)
Pasidalinkit patirtim kaip sekasi nesioti tuos naujesnius plonuosius buga ? ar nesalta.

`mes turim is tu pavyzdeliu pirmaji irgi sia ziema.Labai tikiuos kad ir antrajai ziemai uzteks (bandysim jei reik ardyt ta prailginima),nes brangu pirkinet kasmet biggrin.gif Nu plonoka striuke,bet anokia cia ir ziema pas mus ax.gif Dvi savaites salcio..na,nebent pilnai visas salciausias dienas sudejus gal ir iseis menuo ziemos.Kelnes kombinzonines retai dedames,tik ta striuke,kuri atrodo plonoka.Vaikas nesala,bet gal musiskis is judriuju,nes linkes labai greit ir sukaisti...tad jei zinau jog lakstys,judes,varys, dedu maikute ir plonyti megztukeli (iki kokiu -5 pvz) mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaiko is tos naujos kolekcijos. Tikrai nesala vaikas. Visa ziema nesiojo ir jokiu megztuku nevelku. Beje, mano berniukas nenesioja net pedkelniu, visai ju nenesioja, nepatinka labai. I darza treningo kelnes, maikute+bliuskute ir kombis. Viskas. Ir nesalta jam visai. Labai faini jie. wub.gif
Atsakyti
atkreipkit demesi, kad kur plonesnis pasiltinimas, ten raso, kad su Omni- HEAT technologija ;) Ji duoda papildoma silumos efekta, taciau tokio tipo striuke reikia uzsisegt jau namie, t.y. siltoje patalpoje. Jeigu uzsitrauks jau lauke- efekto nebebus ;)

as 2014 m. esu pirkusi toki modeli su Omni-heat- "Little Tonpaite Set", ten raso, kad pasiltinimas isvis tik 100 gr., bet kombis buvo tikrai nerealus, jokio susalimo ax.gif

https://www.sunandsk...le-tonpaite-set
Atsakyti
150 tai nera labai jau plonas pasiltinimas.
O Buga 12-18 ar 18-24 men, matau, kad tik 60 pasiltinimas.
Nesuprantu ko maziukam tokie patys kombiai tokie ploni ? blink.gif
Gavau dabar dovanai ir liudna pasidare, kad toks plonas. Tik rudeniui su tokiu pasiltinimu ax.gif verysad.gif Yra tas blizgutis, bet nemanau, kad ziema jis tinkamas bus.
Atsakyti