Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

pirkau vientisa pukini kombi (vidus slidus) berods 18 men. dydzio, esu labai patenkinta, nei susalo nei perkaito, parduotuvej visada nurengdavau be isimciu, o kai lauke silciau buvo rengiau tik bodi ir pedkelnes, labai vykes pirkinys....su sintetiniu uzpildu net negalvojau pirkt, nes pati toki palta kai nusipirkau tai gailiuosi, neprakvepuoja visiskai, parduotuvej ar siltesne diena, tiesiog permirkstu, su pukiniu paltu ne taip ziauru buvo
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 02 02, 13:40)
vientisuose flysas senesniuose modeliuose būdavo, nuo pernai metų kolekcijos berods jau ne flysas, o slidi medžiaga, bet pūkų padaugėjo. o dviejų dalių tai first snow tikrai flysas, buga tik dalis, kur nugarytė flysinė, šonai slidžios medžiagos.

turim sita ir labai dziaugemes,taip flisas kelnese ir striukeje rankoves slidi medziaga.bet maniskis su juo tikrai nesalo
Atsakyti
Na tai ir mes nesalam, mums per karsta. Nezinau koks modelis (senas ar naujas), vientisas, raudonas, pirkau nauja, spalio men. Dabar jau dedames lengvesne striuke, ir lendam i vezimelio maisa. Kombiui teks rudeni naujo savininko ieskot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.: 09 vasario 2014 - 22:56
mes dar su kombiu, tiesa po juo dedamės tik pėdkelnes ir bodžiuką - pats tas thumbup.gif .
beje, mamos, kaip skalbėt tuos pūkinukus? nešėt į valyklą ar skalbėt pačios su teniso kamuoliukais? jei taip, kokiu režimu?
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 02 10, 08:25)
mes dar su kombiu, tiesa po juo dedamės tik pėdkelnes ir bodžiuką - pats tas  thumbup.gif .
beje, mamos, kaip skalbėt tuos pūkinukus? nešėt į valyklą ar skalbėt pačios su teniso kamuoliukais? jei taip, kokiu režimu?

Bent aš skalbiau pati, ant programos lengvi skalbiniai, džiūstant vis papurčiau, tai nieko, viskas gerai, pūkams nieko nenutiko. thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkite, i ka atkreipti demesi perkant Columbia kombinezona? Pradedu dairytis, gal kokios nuoliados bus... Apie juos nieko nezinau, todel butu idomu suzinoti, koki varianta rinktis, kad ziema nebutu salta? Koks turetu buti uzpildas, kiek jo ir pan. Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2014 02 13, 21:42)
Mergaites, patarkite, i ka atkreipti demesi perkant Columbia kombinezona? Pradedu dairytis, gal kokios nuoliados bus... Apie juos nieko nezinau, todel butu idomu suzinoti, koki varianta rinktis, kad ziema nebutu salta? Koks turetu buti uzpildas, kiek jo ir pan. Is anksto dekui  4u.gif

Kokio amžiaus vaikučiui ieškote? Norite vientiso ar atskiro?
Atsakyti
Mergaitės gal žinot kaip parsisiųst palankia kaina 3-4 metų dydžio Bugga kombį, na suplukus ieškojau po visus puslapius, gal aš ne ten ieškau? :)Vat pernai 24 mėn. dydžio Bugį nuroviau naują už 135 lt. o dabar sunkoka kažko surast, matyt dėl dydžio, nes noriu,kad porai sezonų užtektų, labai patenkinti esam
Atsakyti
QUOTE(milkshake @ 2014 02 21, 21:03)
Mergaitės gal žinot kaip parsisiųst palankia kaina 3-4 metų dydžio Bugga kombį, na suplukus ieškojau po visus puslapius, gal aš ne ten ieškau? :)Vat pernai 24 mėn. dydžio Bugį nuroviau naują už 135 lt. o dabar sunkoka kažko surast, matyt dėl dydžio, nes noriu,kad porai sezonų užtektų, labai patenkinti esam

3-4 m. beveik visada būna brangesni, nei 24 mėn.
Buvo columbia.com su akcija po 60 dol. mirksiukas.gif bet ne 135 Lt bus...
Atsakyti
sveiki, gal kas patars.. smile.gif

galvoju apie kombi kitiems metams smile.gif

Mano vaikui si sausi suejo 3m ir jis dabar apie 100cm ugio, vidutinio storio. Todel man kitai ziemai reiktu. Ir aisku butu geriau 2 naujoms ziemoms - 4m ir 5m. Ugio negaliu nuspeti, bet jeigu jie mazinti...

Kokio dydzio is tu BUGA Sets man reiktu ieskoti ? 4T tikriausiai bus mazas ?5m/6m ?

Aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(rurbe @ 2014 02 25, 17:44)
sveiki, gal kas patars.. smile.gif

galvoju apie kombi kitiems metams smile.gif

Mano vaikui si sausi suejo 3m ir jis dabar apie 100cm ugio, vidutinio storio. Todel man kitai ziemai reiktu. Ir aisku butu geriau 2 naujoms ziemoms - 4m ir 5m. Ugio negaliu nuspeti, bet jeigu jie mazinti...

Kokio dydzio is tu BUGA Sets man reiktu ieskoti ? 4T tikriausiai bus mazas ?5m/6m ?

Aciu uz patarimus


labai nebloga columbia dydziu lentele (apacioje EU dydziai)
http://www.snowinn.c...lothes_kids.pdf

Dabar yra columbia outgrown modeliai ( ir buga sets), ieskokite tokio, jis prasiilgina dar apie 4 cm, tiek kelnes tiek striuke
Atsakyti
mielos mamos...visur reklamuojama kad BUGA komplektas skirtas iki -25...First snow Set'as iki -5...skirtumo nematau:)))

Turim first snow Set nauja 4T bei BuGA 4T nauja.

Antro vaiko mazesnis 3 T first snow set nupirktas is supermamoj skelbimu... bet jis toks plonytis, nepalyginsi su musu nauju 4T...nesupratau kuo cia tiket:) Ar po skalbimu taip paploneja tas kombis?

Buga dejomes kai buvo -10 iki dabar, zemesniu temperaturu neisbandem,nes prasirgom:( Siaip patenkinti...dedavau maikute ir nestora megztini...
Bet taip noretusi suzinoti kur ta info KOKS UZPILDYMAS KOKIAI TEMPERATURAI:))))

norejau pavasarinio varianto,bet atrodo first snow bus greit per siltas....kas toliau? tik flysinis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiizu: 01 kovo 2014 - 00:26