Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų dresūra, auklėjimas

QUOTE(Jazzas @ 2013 12 22, 20:41)
Tokį patį patarimą gavus sumaniau panaudoti su lygiuku - jis kamuoliuką atneša, problema su atidavimu. Ir neveikia, nors tu ką. Maždaug - nu ir laikyk tą savo kamuolį, žaisk su juo, o aš turiu savąjį - davai atimk doh.gif

Ir i gardu skanesta nemaino to kamuoliuko bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 12 22, 20:54)
Ir i gardu skanesta nemaino to kamuoliuko  bigsmile.gif ?

Skanėstai išbandyti visokie, ir maistas nešertam šuniui - šitas išvis neveikia. Šuo žiauriai koncentruojasi į kamuoliuką, nieko apart jo nebemato.
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2013 12 22, 20:41)
Tokį patį patarimą gavus sumaniau panaudoti su lygiuku - jis kamuoliuką atneša, problema su atidavimu. Ir neveikia, nors tu ką. Maždaug - nu ir laikyk tą savo kamuolį, žaisk su juo, o aš turiu savąjį - davai atimk doh.gif

na kaip cia nesikeikus.... jei zmogui su galva gerai-jis viiisada mokys atneshima TIK su pavadeliu,o ne shuo pasigavo zaisla ir bega kur nori su grobiu. Tik paskutinis debilas moko shuni aporta be pavadelio. su pavadeliu shuo greit ykerta,kad pas sheimininka maloniau smile.gif
p.s. man malinka Zoro pasigaudavo mazas koki aporta ir slepiasi I krumus smile.gif dabar bet ka nesha man,nes ash galiu patampyti,jam kaifas. Sheimininkas pasaulio centras shuniui turi buti
Atsakyti
Yra sunu , kurie nebega nuo seimininko, o kaip tik viska jam nesa, ir pavadelis nereikalingas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 12 22, 19:54)
Ir i gardu skanesta nemaino to kamuoliuko  bigsmile.gif ?

Šitas veikia jei grobio instinktas yra silpnai išreikštas. Kitais atvejais truuuputį sunkiau su visokiais mainais biggrin.gif
Jazzas, o kaip bandot darytis atidavimą?
Atsakyti
noriu profesoriu patarimo,kaimyne laiko 3 shunis ant lenciugu,ukininke,kur perku piena tik du. lape ateina,uzmusha ir pavagia vishta... na shuo ant grandines,kaip jis apgins vishta??? shendien buvo Tobulas klausimas,---mano shunys durni,neloja,kur gauti geeeera shuni...??? ka reishkia |Geras,kuris Loja kai reikia,o Kam reikia??? vienam idiotui kai loja gerai,kitam problema... ko zmogas nori,visishkai Nemokes shuns???
Papildyta:
QUOTE(malinua @ 2013 12 23, 14:38)
Yra sunu , kurie nebega nuo seimininko, o kaip tik viska jam nesa, ir pavadelis nereikalingas wink.gif

na mes kalbame apie 99% dauguma,Taaaaip-yra shunu tokiu anokiu,yra Moteru-kurios nesikrusha su visais ir padeda bedoje ir t.t. smile.gif)) nereikia burti
Atsakyti
mondioring, nesiparink ant švenčių - viskas ok jei ir neatsakysi 4u.gif

QUOTE(megeja @ 2013 12 23, 15:00)
Šitas veikia jei grobio instinktas yra silpnai išreikštas. Kitais atvejais truuuputį sunkiau su visokiais mainais  biggrin.gif
Jazzas, o kaip bandot darytis atidavimą?


Šuo visada tą kamuoliuką atneša, kai bandau paimti - suka galvą. Kartais tiesiog paimu už kamuoliuko ir sakau duok - jis atiduoda, kartais pasitraukiu aš, tada jau jis kiša visaip kamuolį. Bet vat bandant paimt su ranka vėl suka galvą. Būtų kokių metodų?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As su klausimu vienu.. blush2.gif Ar Jusu suniukai budami mazi (2-3men) puldavo kitus sunis? Nes musiskis puola, ir tai tikrai nepanasu i zaidima.. Apsiuosto ir tada dantis i darba unsure.gif Ka daryt? Normalu cia, ar ne? Kaip sita problema spresti..?
Pas mus patinas (Parsono raselo terjeras), vadoj buvo "vadas", dominuojantis
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2013 12 23, 09:07)
mondioring, nesiparink ant švenčių - viskas ok jei ir neatsakysi 4u.gif
Šuo visada tą kamuoliuką atneša, kai bandau paimti - suka galvą. Kartais tiesiog paimu už kamuoliuko ir sakau duok - jis atiduoda, kartais pasitraukiu aš, tada jau jis kiša visaip kamuolį. Bet vat bandant paimt su ranka vėl suka galvą. Būtų kokių metodų?

musu sunu parke yra misrunas, kuris atnesdavo ir numesdavo po koju, bet ...niekada neatiduodavo nieko, ir visada buvo taip, kas greiciau numesta kamuoli paims - seimninke ar jis. As kai saviski mokiau, tai sakydavau "duok i ranka" ir tada jis tiesiog idedavo i ranka, tai su situo irgi pabandziau (tiesa skanukai veikia, bet tik tiek, kad atnesa ir numeta, bet jei bandai paimti nuo zemes is karto ciumpa ir viskas) sakau duok, bet net nelieciu kamuolio kol jis man i ranka neimeta, nes jei tik pajaucia net maziausia "timptelejima" , is kart pasiima. Zodziu "timptelejimas" is kart reiskia tampymo zaidima ir jau jokie skanukai jam nebeidomus. Gal cia irgi tas variantas, kai zaidimas pirmoje vietoje, tik tiek, kad tas paskui su malonumu ir skanuka suvalgo lotuliukas.gif g.gif

uzsispyrus - terieras ir dar dominuojantis biggrin.gif galimas atvejis, kad jei su pavadeliu, tai visi sunys daug agresyvesni. Pabandyk pavedzioti i sunu parkus, kur jis galetu laisvai begioti su kitais sunimis, sansu yra, kad issiaukles ar kiti sunys "nusodins " ji truputi biggrin.gif pas mus tai juokinga, sunu parkas pilnas dideli sunu, o maziukai terierai, kaip taisykle "bosai", visus i vieta stato lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš sakyčiau labai neteisinga leist kitiems šunims nusodint, nes visų pirma kas tada yra šeimininkas-šiaip mazgotėlė ant pavadėlio? Jei jau gaujos narį vedama gaidint visiems kitiems šunims, o jis pats nieko padaryt negali. šeimininkas automatiškai atsiduria ant žemiausio hierarchinio laiptelio, nes jis niekas šioje vietoje. Mano manymu tik šeimininko labai griežta ir tvirta pozicija turi parodyti kas čia vadas ir kas čia nurodinėja ką gauja muša o ką gyvą palieka. jei aš taip būčiau palikus spręst savo 4 vokiečių aviganiams vaikštantiems, na tai iš rajono gyvas būtų likęs azijatas biggrin.gif, visi kiti būtų "paauklėti"
Kitas momentas - jei šuo yra jaunas ir dominuojantis ir jo auklėjimas pavedamas visiems sutiktiems šunims, kad jį nugesnitų, tai kai toks šuo subręs, jūs turėsit gerai išmokintą KAIP reikia gerai pasipjaut, gesint ir kitaip skriaust kitus šunis, nes jei jis tikrai dominuoją, tą elgesio modelį kurį gavo iš kitų šunų jis aktyviai naudos. Jauni ir stipraus charakterio šunys, kuriuos jaunus gerai "pagaidindavo" kiti šunys, užauga mušeikomis profesionalais, kurie į kiekvieną sutiktą šunį žiūri kaip į taikinį.
Tad toks patarimas padaro šeimininką pačiu žemiausiu gaujoje ir išmokina šunį gerai peštis, ypač silpnesnius
Atsakyti
Aš kažkaip pati linkus savo šunis auklėt. Todėl nelabai toleruoju, kai maniškius kiti šunys ar tų šunų šeimininkai auklėja. Lygiai taip pat neleidžiu savo šunims auklėt svetimų šunų - tam yra šeimininkai. Aš neuždirbu tiek, kad turėčiau iš ko tiek savo, tiek svetimus šunis paskui gabalais surankiotus siūti.
Atsakyti
Na tikrai jis dominuojantis blush2.gif Ir veiseja iskarto tai pasake rolleyes.gif

Kazkaip leist kitam suniui auklet mano suni...? Nezinau.. Gal tada ir komandu tegul mokosi is kitu sunu ir kiti sunys tegul jam valgyt duoda mirksiukas.gif

Suprantu beda, bet nezinau sprendimo doh.gif Dabar kolkas darom taip: einam i lauka, jei sutinkam kita suni, leidziu apsiuostyt, jei tik puola iskart namo. Gerai, ar ne? Jei ne, ka kitaip daryt?

I tas sunu aiksteles eisim tada, kai skiepa paskutini gausim, tada ir i dresura rasysimes, bet iki to laiko kazkaip smagiau butu jei suo kazkiek socializuotusi.. 4u.gif

Atsakyti