Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų dresūra, auklėjimas

QUOTE(megeja @ 2015 01 27, 15:20)
Dar tikrai tikrai per mažas. Trijų su puse, keturių mėnesių jau jau iškenčia neapsišlapinę, tik klausimas ar to reikia? Visi šuniukai turi būti vedžiojami atsižvelgiant į jų amžių, mano minėto amžiaus pupikui du kartai dienoje yra dar labai mažai, o dviejų mėnesių mažylis turi turėti galimybę tuštintis paėdęs, palakęs, pažaidęs, pabudęs, palakstęs, na ir periodiškai kas dvi tris valandas. Toks ir lauko režimas. Aštuonios valandos - ne ne.

Supratau. Aciu, panasiai galvojau, bet i darba iseinu ir nera kaip pavedziot tas 8h. Siaip vedzioju 4 kartus. Anksti ryte 6, 15, 17-18 ir apie 21h.. Va tas tarpas nuo 7 iki 15.. Su palutem dabar kol kas, bet sysiu niekada neradau kad butu padares, islaiko padaro lauke. Va su kakiu prastai. Prideta kruvos. Na bet perspektyvos dar yra. Nemazai reikalu padaro ir lauke isvestas, tik su palom uzsibut nesinoretu. Tai kaip suprantu dar pora men su jom pazaist?
Atsakyti
Liu,
4 men. isbuna apie 4val.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

kokiais skaniukais motyvuojat savo šunius dresūroj? smile.gif
daug skaitinėjau ir lietuvių, ir anglų kalbom, bet nuomonės labai išsiskiria, o norėtųsi rasti sveiką ir nekenksmingą šuniui variantą. visi tie specialūs skanėstai atrodo labai dirbtiniai arba kaloringi, o ir dėl paprasčiausio sūrio gabalėlių nuomonės labai skiriasi.
maniškis valgo ir ima praktiškai viską, todėl ir ieškau, kas būtų sveikiau ir naudingiau, o ne tik skanu.

gal ką patarsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ArbataSuCitrina @ 2015 02 05, 03:08)
gal ką patarsit?  4u.gif

O ėda sausą? Jei šuo noriai ima bet kokį maistą, gal tinka sausiako granulės? Pvz., kito gamintojo, kitokio skonio, kurias gautų tik per dresūrą.
Arba džiovinkit orkaitėj mažais gabaliukais smulkintus galvojų plaučius.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 02 05, 08:07)
O ėda sausą? Jei šuo noriai ima bet kokį maistą, gal tinka sausiako granulės? Pvz., kito gamintojo, kitokio skonio, kurias gautų tik per dresūrą.
Arba džiovinkit orkaitėj mažais gabaliukais smulkintus galvojų plaučius.


ėda sausą. aš irgi galvojau apie kitos rūšies sausiaką, reikės turbūt bandyt.
galvijų plaučiai irgi įdomi idėja, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 02 05, 08:07)
Arba džiovinkit orkaitėj mažais gabaliukais smulkintus galvojų plaučius.


O dar klausimas kilo, kokios konsistencijos būna tie gabaliukai po džiovinimo? Ar labai kieti?
Ir kaip vyksta pats džiovinimo procesas? Niekad nesu susidūrusi, tai neturiu supratimo nei kokioje temperatūroje džiovinti, nei kiek laiko.. gal užvestumėt ant kelio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ArbataSuCitrina @ 2015 02 05, 19:22)
O dar klausimas kilo, kokios konsistencijos būna tie gabaliukai po džiovinimo? Ar labai kieti?
Ir kaip vyksta pats džiovinimo procesas? Niekad nesu susidūrusi, tai neturiu supratimo nei kokioje temperatūroje džiovinti, nei kiek laiko.. gal užvestumėt ant kelio?  4u.gif

Kieti. Tokie, kokiu pardavinėja kosminėm sumom parodose ar vet. parduotuvėse. Sulaužyt su rankomis galima, tačiau jie tokie kieti - na, džiūvėsiai.
Aš pjaustau gabaliukais ir dedu į orkaitę ant mažos kaitros, pradarau orkaitę ir džiovinu, kol išdžiūsta. 2-3 valandas, nuo gabaliukų dydžio priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 02 06, 09:36)
Kieti. Tokie, kokiu pardavinėja kosminėm sumom parodose ar vet. parduotuvėse. Sulaužyt su rankomis galima, tačiau jie tokie kieti - na, džiūvėsiai.
Aš pjaustau gabaliukais ir dedu į orkaitę ant mažos kaitros, pradarau orkaitę ir džiovinu, kol išdžiūsta. 2-3 valandas, nuo gabaliukų dydžio priklauso.


Supratau, bandysiu. Ačiū smile.gif
Atsakyti
As dziovinu kepenis.Pjaustau jiostelem,ir praviroje orkaiteje dciovinu 60-80"'---40-60 min. biggrin.gif Sau kitakart taip gaminu,bet pasudau ir pabarstau juodu pipiru thumbup.gif
Atsakyti
Apie kepenėles irgi girdėjau smile.gif
O kiek laiko tokius sudžiovintus galima vartoti, kad nesugestų?
Tie, kur parduotuvėse, turi ilgą galiojimo laiką, bet namų sąlygom džiovinti ilgai matyt negalioja? Ir laikyti šaltai, ar kambario temperatūroje?
Visai žalia aš šitoj vietoj doh.gif
Atsakyti
Mano viena pažįstama džiovindavosi plaučius, bet ji tokius minkštus palikdavo, visai patogu, kai minkštesni.
Atsakyti