Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų Kalėdos!

QUOTE(grange @ 2013 12 29, 23:15)
Koks Kalėdinis namukas fainas! daug kruopštaus darbo, atidaviau balsą  smile.gif 
ir už mėlynąją... paslaptinga foto, faina.
ir už mergaitę su meškiukų. nors daug gražių ir kokybiškų foto yra, džiugu smile.gif

http://www.supermama...p...&phid=24625

šita tai vis sugrįžtu ir nusistebiu, pavadinimas foto nuotaikos neatitinka visai... veža suprantu kaip džiugesį, laimę, iš vaikučių veidų to nepasakysi smile.gif

as irgi patebejau kad vaikai atrodo gana liudni, tiesiog pozuojantys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dada1: 29 gruodžio 2013 - 23:45
QUOTE(grange @ 2013 12 30, 00:15)
Koks Kalėdinis namukas fainas! daug kruopštaus darbo, atidaviau balsą  smile.gif 
ir už mėlynąją... paslaptinga foto, faina.
ir už mergaitę su meškiukų. nors daug gražių ir kokybiškų foto yra, džiugu smile.gif

http://www.supermama...p...&phid=24625

šita tai vis sugrįžtu ir nusistebiu, pavadinimas foto nuotaikos neatitinka visai... veža suprantu kaip džiugesį, laimę, iš vaikučių veidų to nepasakysi smile.gif

Turbūt nesat mačiusi vaikų, žiūrinčių filmukus smile.gif
Atsakyti
Prasideda. biggrin.gif Žmonės tepasakė kaip mato nuotraukoje, o nuotraukoje tos ekspresijos, kurią dažnas įsivaizduojame žodyje "veža" nėra. Gal tereikėjo kiek kitaip užvadinti ir būtų kuo puikiausiai. Aš pvz. šiame konkurse apskritai mažai kur tematau Kalėdas, o ne "meduolių, eglučių ir dovanų šventę", nors yra tikrai daug gražių foto. Tai ką... Kiekvienas renkamės pagal savo kriterijus, pasidalinam savo pastebėjimais ir viskas. Čia tokia tema, aptarimo. Neprivalom visi į tuos pačius vaizdelius reaguoti vienodai, neįdomu būtų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 30 gruodžio 2013 - 12:24
user posted image
man tai šita fofo labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 30 gruodžio 2013 - 12:41
as pabalsavau wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2013 12 30, 10:32)
Turbūt nesat mačiusi vaikų, žiūrinčių filmukus smile.gif


esu tongue.gif aš tik pasakiau, kad man taip neatrodo tongue.gif o ne tik ir man. su kitu pavadinimu foto galėjo būti su geru cinkeliu ir tiek ax.gif

QUOTE(Ramunita @ 2013 12 30, 11:40)
user posted image
man tai šita fofo labai labai  wub.gif

aha, kai išdidinta dabar žiūriu tikrai miela, gal reik pakeist balsą g.gif bet ir kitos patinka wacko.gif
Atsakyti
Tiek daug foto gražių, kad sunku išsirinkti, bet visgi balsus atidaviau šioms:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif newyear.gif

Oi kaip smagu - suspėjau ir aš į balsavimą smile.gif Išsirinkau pačias gražiausias smile.gif wink_3.gif

newyear.gif Gražių, gerų, viltingų Naujųjų metų visiems newyear.gif 000054.gif 000059.gif santa2.gif
Atsakyti
lens.gif
Atsakyti
Labai daug graziu nuotraukyciu wub.gif pritruko balsu....
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 12 29, 23:15)
Koks Kalėdinis namukas fainas! daug kruopštaus darbo, atidaviau balsą  smile.gif 
ir už mėlynąją... paslaptinga foto, faina.
ir už mergaitę su meškiukų. nors daug gražių ir kokybiškų foto yra, džiugu smile.gif

http://www.supermama...p...&phid=24625

šita tai vis sugrįžtu ir nusistebiu, pavadinimas foto nuotaikos neatitinka visai... veža suprantu kaip džiugesį, laimę, iš vaikučių veidų to nepasakysi smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif geriau butu parase: ir vel "Vienas namuose"...... negi nerodo kitokiu filmu pries Kaledas?
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 01 04, 21:51)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif geriau butu parase: ir vel "Vienas namuose"...... negi nerodo kitokiu filmu pries Kaledas?

vaa tip top išraiška! drinks_cheers.gif būtų superinė foto tada, su labai gerai perteikta nuotaika.
na bet yra kaip yra, kažkam ir tokia patiks ji, net neabejoju smile.gif smile.gif

o šiaip tikrai gražus konkursas, daug gražių foto,smagu žiūrėt.
Atsakyti