Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta


Mes sukrausim malkų stirtą,
Kad namie mums būtų šilta.
Sklinda krosnies šiluma.
Šypsosi gražiai mama...

Sužibės žalia eglutė,
Eisime drauge pabūti,
Trauksim šiaudą kuo ilgiausią,
Minsim mįslę kuo sunkiausią.

Nepamiršim ir vėlelių -
Joms paliksime ant stalo
Daug kūčiukų, daug gardžių, -
Te vaišinas lig gaidžių.

Kai vidurnakis ateis,
Net ir žvėrys pasikeis.
Gyvuliai gražiai šnekės,
Vištos poterius kalbės.

Būsime visi draugingi,
Jei draugingi - tai laimingi.



user posted image


Papildyta:

Bum, sveikinimai jūsų šeimai ♥
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flora7: 19 gruodžio 2013 - 18:12
Labas, mergaites bigsmile.gif BUM, kokios naujienos!!!!Sveikinimai nuosirdziausi wub.gif Sveikateles, ramiu nakteliu wub.gif
Atsakyti
Ačiū, Flora už temą ir kvietimą 4u.gif

Kaip laikaisi, sandriuk? Kaip vaikai auga? Ką šiemet turėjo vaidinti karnavaluose?
Atsakyti
Sveikos,
Flora, labai grazi tema, sventiska 4u.gif
Siandien kleckas isikibes, nenori manes paleisti, pienuka gaminasi biggrin.gif
Ryt gal jau paleis mus. Pratinsimes visi namie kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2013 12 20, 17:46)
Sveikos,
Flora, labai grazi tema, sventiska 4u.gif
Siandien kleckas isikibes, nenori manes paleisti, pienuka gaminasi biggrin.gif
Ryt gal jau paleis mus. Pratinsimes visi namie kartu ax.gif


ačiū 4u.gif
lauksim išsamaus pasakojimo apie leliaus atėjimą wub.gif ale, va, pačią nuostabiausią kalėdinę dovaną jau gavot....ko daugiau norėt... wub.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Nu va, sugedo mūsų laikina auto:) tai mb kitą nupirko biggrin.gif Bet db atidėjom kelionę pas tėvus, varysim tik pirmad. apdraust reikia mašiniuką ir padangas į žiemines pakeisti smile.gif Buvom dieną pasitrankyt po centrą su vaikais, sumuštinių prikirtom, yra tokia faina sumuštinių parduotuvėlė, po to vaikus su Kalėdų seniu nufotkinau smile.gif toks labai fainas, papozavo ir pakalbino mano dičkę, kiti būna šiaip stovi prekybcentriuose ir laukia, kol darbo valandos baigsis, o šitas labai smagus thumbup.gif
Kažin, kaip Bumsiukų šeimynai sekasi.... g.gif

Vakar koncertas maniškės buvo, smagu, gražiai padainavo, matosi progresas po praeitų metų....Džiaugiuosi, kad noriai lanko muzikos mokyklą.

Gavo manoji jau dovaną, furbį....tai juokingas padarėlis biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2013 12 21, 16:55)
Vakar koncertas maniškės buvo, smagu, gražiai padainavo, matosi progresas po praeitų metų....Džiaugiuosi, kad noriai lanko muzikos mokyklą.

Gavo manoji jau dovaną, furbį....tai juokingas padarėlis biggrin.gif doh.gif  lotuliukas.gif

Sėkmingo pirkinio mirksiukas.gif

Kaip greitai jie auga. Aš ir pažiūrėjau pernykštį kalėdinį darželio video, ir atrodo, kas tie metai, bet tikrai, kad didesnis šiemet biggrin.gif

Visai nelaukiu kokių ten ben10 ar ko ten laikų, kai pati nesusigaudysiu kas prie ko, dabar labai gerai, praktiškai viskas tinka - stalo žaidimai, mašinėlės, lego ir t.t.

user posted image
Atsakyti
Mėnule, čia pati kepei????

aš laukiu, kada maniškė ne betikės Kalėdų seneliu biggrin.gif nes jau dovanų kainos nenormalios....darosi...
o jei pasakai, kad per brangias dovanas renkiesi, sako, nu mama, baik, gi Kalėdų senelis lieps savo elfams ir nykštukams ir jie pagamins nemokamai biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2013 12 21, 22:04)
Mėnule, čia pati kepei????

aš laukiu, kada maniškė ne betikės Kalėdų seneliu biggrin.gif nes jau dovanų kainos nenormalios....darosi...
o jei pasakai, kad per brangias dovanas renkiesi, sako, nu mama, baik, gi Kalėdų senelis lieps savo elfams ir nykštukams ir jie pagamins nemokamai biggrin.gif doh.gif

Taip, pati.
Dar ing. žadėjo kepti. Lauksim jos pasirodant. Manau, kad bus žymiai dailesni, nes mano tai tokie tept lept, su puošimu man ne kas. Bet norėjau pabandyt + Rokui irgi smagu buvo.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2013 12 21, 22:31)
Taip, pati.
Dar ing. žadėjo kepti. Lauksim jos pasirodant. Manau, kad bus žymiai dailesni, nes mano tai tokie tept lept, su puošimu man ne kas. Bet norėjau pabandyt + Rokui irgi smagu buvo.

thumbup.gif

nu motera....ir sugebėjimai tavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2013 12 21, 23:05)
nu motera....ir sugebėjimai tavo  wub.gif

4u.gif

Tiesa, įkėliau savo pingviną į fotki mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Flora7 @ 2013 12 21, 16:55)
Nu va, sugedo mūsų laikina auto:) tai mb kitą nupirko biggrin.gif Bet db atidėjom kelionę pas tėvus, varysim tik pirmad. apdraust reikia mašiniuką ir padangas į žiemines pakeisti smile.gif Buvom dieną pasitrankyt po centrą su vaikais, sumuštinių prikirtom, yra tokia faina sumuštinių parduotuvėlė, po to vaikus su Kalėdų seniu nufotkinau smile.gif  toks labai fainas, papozavo ir pakalbino mano dičkę, kiti būna šiaip stovi prekybcentriuose ir laukia, kol darbo valandos baigsis, o šitas labai smagus  thumbup.gif
Kažin, kaip Bumsiukų šeimynai sekasi....  g.gif

Kitą tai laikiną ar nelaikiną nupirko? biggrin.gif
Smagiai laiką praleidot good.gif

Mes jau nuo vakar namie. Sunkiausia tai aišku vyresnėliui broliui prisitaikyti. Jis ir šiaip jautrus triukšmui, tai kai tik išleidžia mažius garsą bėga pas tėtį guostis iš karto biggrin.gif Nežinau kaip čia reiks tvarkytis kai tėčio nebus namie, tikiuosi bent kiek apsipras unsure.gif

QUOTE(Mėnulė @ 2013 12 21, 20:15)

Wow, namukai tai kaip iš pasakos, tie nykštukai labai gerai derinasi, labai gražu thumbup.gif

QUOTE(Flora7 @ 2013 12 21, 22:04)
aš laukiu, kada maniškė ne betikės Kalėdų seneliu biggrin.gif nes jau dovanų kainos nenormalios....darosi...
o jei pasakai, kad per brangias dovanas renkiesi, sako, nu mama, baik, gi Kalėdų senelis lieps savo elfams ir nykštukams ir jie pagamins nemokamai biggrin.gif doh.gif

doh.gif Tai sakyk kad nykštukam nepavyks tokio padaryti kaip jinai nori, gal pavyks biškį paprastesnį = pigesnį padaryt biggrin.gif
Atsakyti