Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Sveikos,
QUOTE(Mėnulė @ 2013 12 21, 22:31)
Taip, pati.
Dar ing. žadėjo kepti. Lauksim jos pasirodant. Manau, kad bus žymiai dailesni, nes mano tai tokie tept lept, su puošimu man ne kas. Bet norėjau pabandyt + Rokui irgi smagu buvo.

thumbup.gif

ekepiau zinok, nes visai laiko nebeturiu doh.gif
dirbt pradejau, nepamenu ar rasiau ar ne unsure.gif
tai kol po darbu susirenkam vaikus is seneliu, kol i parde uzsuku, kol namie ka uzkandam ir jau 8 vakaro buna doh.gif
o dar su vaikais pasibut norisi, tai ir nebekpu nieko sad.gif
sausainiu tik iskepiau, bet ir tai laiko papuost neturiu sad.gif
nu liudna siemet, bet gal kitais metais pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2013 12 22, 18:06)
Sveikos,

Kitą tai laikiną ar nelaikiną nupirko? biggrin.gif
Smagiai laiką praleidot good.gif

Mes jau nuo vakar namie. Sunkiausia tai aišku vyresnėliui broliui prisitaikyti. Jis ir šiaip jautrus triukšmui, tai kai tik išleidžia mažius garsą bėga pas tėtį guostis iš karto biggrin.gif Nežinau kaip čia reiks tvarkytis kai tėčio nebus namie, tikiuosi bent kiek apsipras unsure.gif
Wow, namukai tai kaip iš pasakos, tie nykštukai labai gerai derinasi, labai gražu thumbup.gif
doh.gif Tai sakyk kad nykštukam nepavyks tokio padaryti kaip jinai nori, gal pavyks biškį paprastesnį = pigesnį padaryt biggrin.gif


pas mus visos laikinos irnesakyk.gif

Atsakyti
sveikos mergucios wub.gif

visai jau pradingau, nu bet to laiko, kaip ner, taip ner doh.gif gal, cia kad anksti temsta ar kaip cia yr blink.gif nu bet, nieko nespeju, nieko nepadarau iki galo, zodz kazkoks kosmosas.

bumsiukas koks wub.gif sveikinimai teveliams 4u.gif

sandriuk kaip tu? kaip tavo tyrimai? kartojai?

Menule, labai dailus namukas thumbup.gif

Flora dekui uz atvedima i doros kelia biggrin.gif

sios kaledos kazkokios tai..netokios biggrin.gif nu nesinori nieko ruost biggrin.gif is, daryti..pvz..as vis darbe dovanu ir be jokiu maisto produktu bigsmile.gif ir kazkodel man dar per anksti tos kaledos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triksė @ 2013 12 23, 20:53)
sveikos mergucios  wub.gif

visai jau pradingau, nu bet to laiko, kaip ner, taip ner  doh.gif gal, cia kad anksti temsta ar kaip cia yr  blink.gif nu bet, nieko nespeju, nieko nepadarau iki galo, zodz kazkoks kosmosas.

bumsiukas koks  wub.gif sveikinimai teveliams 4u.gif

sandriuk kaip tu? kaip tavo tyrimai? kartojai?

Menule, labai dailus namukas  thumbup.gif

Flora dekui uz atvedima i doros kelia  biggrin.gif

sios kaledos kazkokios tai..netokios  biggrin.gif nu nesinori nieko ruost biggrin.gif is, daryti..pvz..as vis darbe dovanu ir be jokiu maisto produktu  bigsmile.gif ir kazkodel man dar per anksti tos kaledos doh.gif


Prašom, prašom, galiu ir dažniau smile.gif

aš visada ateinu ant gatavo blush2.gif nes vos spėjam pas uošvių ir pas tėvų.... tai kažkaip nieko nesivežam, tik dovanas... blush2.gif
Atsakyti
Užtenka žodžių – te jausmai
Taures pripildo,
Kaip krištolas, kaip snaigė
Savo tyrumu
Te Jūs troškimai, svajos,
siekiai išsipildo !
Te židinys sušildo, kai sunku...

Su Šventėmis, mielosios wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, su šventėm!
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Su sventem Jus, mielosios ir Jusu seimynas 4u.gif
Atsakyti
Su šventėmis newyear.gif

Kaip trūksta sniego... Na bent vairuot saugiau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Su sventem, praejusiom ir artejanciom smile.gif
Atsakyti
Labuks 4u.gif
Su šventėmis 4u.gif
Atsakyti
Tai kaip tos šventės, merginos?

Mes per Kūčias kaip visada pas vienų tėvų, pas kitų varėm, tai vos nesprogom nuo persivalgymo blush2.gif
Antrą Kalėdų dieną Selo koncerte buvom, vyro sesuo su savo draugu irgi varė, tai gal dėl to smagiau buvo, nes, kažkaip, taip išgirtas tas koncertas, taip visiems patiko, o man nelabai... g.gif MB iš viso, sakė neitų daugiau... lotuliukas.gif Daug muzikos, gerai, bet kai balso beveik nesigirdi. Kalėdos gal įtakojo, bet Vip vietose moterys nulūžusios guli ant stalų.. blink.gif Draskymasis kažkoks, stumdymasis... ne tokia auditorija... Daug mačiau mažų vaikų tėveliai buvo atsivedę...tokių kaip maniškė ir mažesnių, tai nežinau...kaip tie vaikučiai ten... doh.gif niekas nežiūri stumia, braunasi... Selas pusę dainų atkišęs mikrofoną, tipo dainuokite patys...aišku, liaudis šaukia..., bet man kažkaip nelabai tai patiko..., plius visokie seliški juokeliai ,,kaip mano marškiniai?" biggrin.gif nežinau... lotuliukas.gif aišku, čia Selas, tikriausiai, reikia džiaugtis, kad kur nepavarė biggrin.gif Bet lyginant su Mamontovo koncertu, tiksliau, negalima net lyginti... Žmonės beveik valandą po koncerto stovėjo plodami, net sėdimose vietose atsistoję stovėjo, šviesoms įsijungus, žmonės tik skirstytis pradėjo, gražiai... O selo, masiškai išeidinėjo dar nesibaigus koncertui... Mes irgi nesulaukėm pabaigos blush2.gif
Tiesa, dar valandą kažkur vėlavo, mes tai kažkaip mašinoj pralaukėm...vyną su MB sese gurkšnojom, nesušalom, bet kiti tai tikrai sušalo belaukdami...
Grįžę dar pašventėm iki 3 nakties, taip ne tik Kalėdas paminėjom, bet ir mb ir mano 10 metų, kaip kartu wub.gif Kai pagalvoji... per 10 metų užgyvenom du žmogeliukus wub.gif visa kita nublanksta prieš šias gyvenimo dovanas wub.gif wub.gif wub.gif
Ryt į Palangą važiuosime švęsti Naujųjų su draugais wub.gif Vakar susitvarkiau namus, liko tik daiktus susidėti, būsim kelias dienas ten. Atrodo,...trūksta tik sniego....iki pilnos laimės cool.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes tai šventes praleidom 4-iese rolleyes.gif Turbūt ir Naujuosius taip sutiksim. Kažkaip visi aplinkui serga tai nesinori niekur eit ir svečių kviestis..
Mazgis mūsų tai ramiakas, netikėjau kad kūdikiai ir dieną gali po 3 val išmiegoti, pasirodo tai tiesa biggrin.gif Tik vyresnėlis jau pradėjo pavydą reikšti - grybštelt reik kai lelius ant rankų
Atsakyti