Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Tada puiku, bus bent kiek ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 01 11, 17:58)
Tada puiku, bus bent kiek ramiau  smile.gif

man tai noris VVT vien del to kad tai parodo tavo vaisiaus bukle o prisca suveda su kt tyrimais i statistika, ta statistika man nei silta nei salta, ji nefaktas treciad.gryztu echo keli gyd darys tai jeigu nesekmingas prasysiu iskart VVT vien del greitesnio ir tikslesnio atsakymo nenoriu gaisti brangaus laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smelynes @ 2014 01 12, 15:06)
man tai noris VVT vien del to kad tai parodo tavo vaisiaus bukle o prisca suveda su kt tyrimais i statistika, ta statistika man nei silta nei salta, ji nefaktas treciad.gryztu echo keli gyd darys tai jeigu  nesekmingas prasysiu iskart VVT vien del greitesnio ir tikslesnio atsakymo nenoriu gaisti brangaus laiko  unsure.gif


Man Prisca irgi tik pinigų ir laiko iššvaistymas, irgi turėjau tą pačią nuomonę, kad jei kas blogai su echo, darom VVT. O Prisca juk tikimybes teparodo, aš asmeniškai vis tiek nebūčiau iki galo rami, net ir gavusi atsakymą, kad mano tikimybė pagimdyti vaiką su kokiu sindromu 1:10 000, juk vis tiek galima patekti į tą nelaimingųjų skaičių. Kai paskaičiau, kaip mamytės ir su 1:7000 ramiai laukiasi, o paskui pagimdo neįgalų vaiką, tai kam ta Prisca, pagalvojau. Aišku jei žino moteris, kad augins net ir neįgalų vaiką, tai tada jokių problemų ir tų tyrimų net nereikia, o kas žino, kad abortuotų, tai geriau VVT.
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 01 12, 16:30)
Man Prisca irgi tik pinigų ir laiko iššvaistymas, irgi turėjau tą pačią nuomonę, kad jei kas blogai su echo, darom VVT. O Prisca juk tikimybes teparodo, aš asmeniškai vis tiek nebūčiau iki galo rami, net ir gavusi atsakymą, kad mano tikimybė pagimdyti vaiką su kokiu sindromu 1:10 000, juk vis tiek galima patekti į tą nelaimingųjų skaičių. Kai paskaičiau, kaip mamytės ir su 1:7000 ramiai laukiasi, o paskui pagimdo neįgalų vaiką, tai kam ta Prisca, pagalvojau. Aišku jei žino moteris, kad augins net ir neįgalų vaiką, tai tada jokių problemų ir tų tyrimų net nereikia, o kas žino, kad abortuotų, tai geriau VVT.


Tik neuzmirskite, kad po VVT atsiranda persileidimo galimybe. Ji nedidele, bet vis delto yra...
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 01 12, 14:30)
O Prisca juk tikimybes teparodo, aš asmeniškai vis tiek nebūčiau iki galo rami, net ir gavusi atsakymą, kad mano tikimybė pagimdyti vaiką su kokiu sindromu 1:10 000, juk vis tiek galima patekti į tą nelaimingųjų skaičių.

As irgi taip manau, nedariau jokios Priscos, gydytoja atkalbejo nuo jos (ne LT veiksmas vyko), nes, pasak jos, didesne tikimybe pakent vaikui stresu ir nervais suzinojus tikimybe 1:50 ir kuri laika laukiant VVT atsakymu po to, nei persileidimo tikimybe po VVT (ji per 7 darbo metus tokio atvejo neturejus ir apskirtai negirdejus konkretaus atvejo, kad butu persileidusi kas nors su sveiku vaiku). Kazkaip itikino. Nes gi ir 1:1000 tikimybe gali baigtis negerai.. tai net mazai prasmes darytis ji isvis...
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 01 12, 22:04)
Tik neuzmirskite, kad po VVT atsiranda persileidimo galimybe. Ji nedidele, bet vis delto yra...


Ji labai nedidelė 1-0.5 procento. Kiek perskaičiau užsienio ir lietuviškų forumų, kur šnekasi apie genetinius, ir kas darė VVT, nei vienos nebuvo persileidusios. Manau tai retas atvejis.
Papildyta:
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2014 01 12, 22:38)
As irgi taip manau, nedariau jokios Priscos, gydytoja atkalbejo nuo jos (ne LT veiksmas vyko), nes, pasak jos, didesne tikimybe pakent vaikui stresu ir nervais suzinojus tikimybe 1:50 ir kuri laika laukiant VVT atsakymu po to, nei persileidimo tikimybe po VVT (ji per 7 darbo metus tokio atvejo neturejus ir apskirtai negirdejus konkretaus atvejo, kad butu persileidusi kas nors su sveiku vaiku). Kazkaip itikino. Nes gi ir 1:1000 tikimybe gali baigtis negerai..  tai net mazai prasmes darytis ji isvis...


Pas mus veiksmas LT, bet nuo Priscos buvau atkalbėta nedaryti, lygiai dėl tokių pačių priežasčių kaip jums sakė smile.gif Jei per echo viskas bus gerai, tai ir VVT nedarysim, nebent patvirtins mums galimą bėdelę smile.gif Ir nesu tikra 100 proc. ar atsisakyčiau neįgalaus vaiko, bet esu iš tų, kuriom ramiau žinoti, ko laukti.
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 01 13, 00:31)
Ji labai nedidelė 1-0.5 procento. Kiek perskaičiau užsienio ir lietuviškų forumų, kur šnekasi apie genetinius, ir kas darė VVT, nei vienos nebuvo persileidusios. Manau tai retas atvejis.
Papildyta:
Pas mus veiksmas LT, bet nuo Priscos buvau atkalbėta nedaryti, lygiai dėl tokių pačių priežasčių kaip jums sakė  smile.gif Jei per echo viskas bus gerai, tai ir VVT nedarysim, nebent patvirtins mums galimą bėdelę  smile.gif Ir nesu tikra 100 proc. ar atsisakyčiau neįgalaus vaiko, bet esu iš tų, kuriom ramiau žinoti, ko laukti.

na taip tikimybe nedidele pagulinesi 10dieneliu ir ramiai pilvinuka nesiosi bet zinosi ar gerai ar negerai ir galesi priimti tinkama sprendima del savo vaiko o ne del tikimybiu teorijos..

jus atkalbejo nuo priscos? db laukiat echo ir sake jei koks negerumas iskart leis VVT darytis?
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 01 13, 00:31)
Ji labai nedidelė 1-0.5 procento. Kiek perskaičiau užsienio ir lietuviškų forumų, kur šnekasi apie genetinius, ir kas darė VVT, nei vienos nebuvo persileidusios. Manau tai retas atvejis.
[


Šiaip tai buvo čia vienas atvejis nuskambėjęs persileidimo po VVT forume, tik tiek, kad moteris VVT darėsi KMUK ir darė rezidentė. Jeigu jau tikrai rįžtatės VVT - tai tik Santariškėse genetikos centre. Venareikšmiškai.

O šiaip tai kaip patys genetikai sako - jeigu jau po VVT kažkas atsitinka, vadinasi labai didelė tikimybė, kad nėštumas vis tiek būtų kažkaip komplikuotai pasibaigęs. Kritiškiausia yra pirma para, tada siūlo pagerti ir padiditas magnio dozes. Teoriškai rizika išlieka iki 5 parų, vdieną prieš ir savaitę po rekomenduoja magnį. Nežinau, kaip dėl Edwardso ir Patau sindromų, bet šiaip naujovė Lietuvoje yra Dauno sindromo rizikos ištyrimas iš mamos kraujo. Tada jokios invazijos, paima kraują, tikslumas berods kaip VVT. Tik kaina didžiulė ir laukti reikia 3 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Amberlasas @ 2014 01 13, 10:06)
Šiaip tai buvo čia vienas atvejis nuskambėjęs persileidimo po VVT forume, tik tiek, kad moteris VVT darėsi KMUK ir darė rezidentė. Jeigu jau tikrai rįžtatės VVT - tai tik Santariškėse genetikos centre. Venareikšmiškai.

O šiaip tai kaip patys genetikai sako - jeigu jau po VVT kažkas atsitinka, vadinasi labai didelė tikimybė, kad nėštumas vis tiek būtų kažkaip komplikuotai pasibaigęs. Kritiškiausia yra pirma para, tada siūlo pagerti ir padiditas magnio dozes. Teoriškai rizika išlieka iki 5 parų, vdieną prieš ir savaitę po  rekomenduoja magnį. Nežinau, kaip dėl Edwardso ir Patau sindromų, bet šiaip naujovė Lietuvoje yra Dauno sindromo rizikos ištyrimas iš mamos kraujo. Tada jokios invazijos, paima kraują, tikslumas berods kaip VVT. Tik kaina didžiulė ir laukti reikia 3 savaites.



Šio tyrimo patikimumas 94 - 96 procentai, bet irgi duoda atsakymą tikimybės prasme.
Atsakyti
QUOTE(Amberlasas @ 2014 01 13, 11:06)
šiaip naujovė Lietuvoje yra Dauno sindromo rizikos ištyrimas iš mamos kraujo. Tada jokios invazijos, paima kraują, tikslumas berods kaip VVT. Tik kaina didžiulė ir laukti reikia 3 savaites.

O kokia ta kaina daugmaž?
Atsakyti
vvt be siuntimo maciau lyg ir 1200

PS: nepastebejau, kad del naujoves klausiat blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 13 sausio 2014 - 20:29
QUOTE(Novia @ 2014 01 13, 21:28)
vvt be siuntimo maciau lyg ir 1200

PS: nepastebejau, kad del naujoves klausiat  blush2.gif

Jo. Mane naujovė domina. Visą kitą daug maž žinau jau. Pati laukiu genetikės skambučio, koks tas mano kraujas, ir nesugalvoju ką su tuo vvt daryti.
Atsakyti