Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Element @ 2014 06 17, 10:23)

atliekant duri daktare tuo paciu metu ir echoskopuoja,mato visa vaizda ekrane ir mato kur reikia durti.
Nors ir pati esu baile ,kas liecia skausmo, man vvt buvo visai neskausminga, prilyginciau kraujo paemino is venos,netgi maziau skausminga.



wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2014 06 20, 10:13)


Aciu, bet ar negiliai ten ta adata eina ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 06 20, 11:49)
Aciu, bet ar negiliai ten ta adata eina ? smile.gif

nezinau, nesimate man, cia greitai viskas vyko, gal puse minutes
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2014 06 20, 11:54)
nezinau, nesimate man, cia greitai viskas vyko, gal puse minutes


O per monitoriu kazkas matosi ar nieko ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 06 20, 12:29)
O per monitoriu kazkas matosi ar nieko ?


monitorius buna atsuktas i gydytoja, bet ji viska puikiai mato, tikrai procedura trunka maziau minutes, kaip iprastas vaistu suleidimas, tik jokio skausmo, uzklijoja durio vieta paprastu pleistriuku ir viskas.
Atsakyti
Panos, o pirstines reikia nestis kai vvt daro ? o santaruose spec.kabinetas vvt ? Ne tas, kur genetikes echo daro ? g.gif
As kazkodel ne skausmo bijau, o kad leliuko nekliudytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 20 birželio 2014 - 20:06
Ne, pirstiniu nereikia, tiesa, po pirmo karto (su antru vaiku) man iskart po proceduros liepe eit i vaistine, nupirkt ir atnest, bet veliau prisipazino kad cia jai ne pirstiniu reikia o kad nestuke atsikeltu, eitu, pamirstu procedura o ne sedetu ir su siaubu savo kuno klausytu. Kabinetas atskiras bet ten pat, prie paprastu kab duru. Vaiko kliudyt tikimybe, aisku, ne nuline, bet realiai na labai-labai-labai menkai maza. Jei kliudytu irgi nieko baisas nebutu, tik man rodos jei meginyje yra kraujo jo negalima tirt ir nebutu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 06 20, 21:13)
Ne, pirstiniu nereikia, tiesa, po pirmo karto (su antru vaiku) man iskart po proceduros liepe eit i vaistine, nupirkt ir atnest, bet veliau prisipazino kad cia jai ne pirstiniu reikia o kad nestuke atsikeltu, eitu, pamirstu procedura o ne sedetu ir su siaubu savo kuno klausytu. Kabinetas atskiras bet ten pat, prie paprastu kab duru. Vaiko kliudyt tikimybe, aisku, ne nuline, bet realiai na labai-labai-labai menkai maza. Jei kliudytu irgi nieko baisas nebutu, tik man rodos jei meginyje yra kraujo jo negalima tirt ir nebutu atsakymo.


O pas ka daretes ? Nes man liepos vvt santaruose.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 06 20, 21:24)
O pas ka daretes ? Nes man liepos vvt  santaruose.


as abu kartus pas Krasovskaja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 06 20, 21:26)
as abu kartus pas Krasovskaja  wub.gif

As tai pas benusiene.

Jeigu ne paslaptis, daretes del savo ramybes, ar gydytojai po priscos rekomendavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 20 birželio 2014 - 20:36
ne, ne paslaptis. Nemanau kad vvt daro be rimtu parodymu, tik del ramybes. Su antru vaiku DS tikimybe buvo 1:50, su treciu 1:3.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 06 20, 21:53)
ne, ne paslaptis. Nemanau kad vvt daro be rimtu parodymu, tik del ramybes. Su antru vaiku DS tikimybe buvo 1:50, su treciu 1:3.

Bet viskas baigesi sekmingai ? Nepasitvirtino ? ax.gif
Atsakyti