Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(LinaGustė @ 2014 01 13, 17:42)
Va mano lupos gana blyskios siaip. Ir raudonio ne taip daug veide.





QUOTE(Noa @ 2014 01 13, 17:55)


Tai gal didesnis žiemos kontrastas tuom pagrįstas, kad kraujagyslės toliau odos? Tada ir oda šaltesnė gaunasi?
Tfū, ne, oda šaltesnė ne dėl raudonos, o dėl geltonos nebuvimą. O kas duoda geltonumą? Ne karotinas gi, daugiau morkų ėsk, pavasariu pavirsi?... biggrin.gif

ir mano lupos blyskios, o veidas be raudonio. galiu fotkinitis be spakliaus ir nesigausiu raudonu feisu (aisku kitos grozybes islenda). ir is gedos neparaudonuociau ir po pasivaiksciojimo lauke tokiu zandu, kaip pas inc nebuna. sita savybe matyt su spalviniu tipu nesusijus.
o geltnuma duoda geltonas pigmentas odoje, kiekvienas turi skirtinga jo kieki.
Atsakyti
Va tokius visokius piešinukus turbūt galima priskirt biggrin.gif Aš tarkim užsimanau pasieškot kokios firmos ar atspalvio dažo, tai parašau plius prie tų žodžių ir review arba swatch. Tuomet gerokai siauresnė paieška gaunasi su daug va tokių piešinėlių mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 13, 20:12)
kas tas swatch?

Angliškai reiškia - pavyzdys. Spalvos, medžiagos pavyzdys.
Atsakyti
Va koks gėris thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū, kad apšvietėt smile.gif ir rudens spalvos kokios normalios, liux
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 13 sausio 2014 - 21:33
Aš tai su viskuo sutinku, išskyrus su light navy. Kas per š??? kas tas light navy??? biggrin.gif Grubiai imant ir nelendant į detales, navy - tai tamsiai mėlyna. Tai čia būtų kas - šviesi tamsiai mėlyna? biggrin.gif Tai pasityčiojimas iš viso pavasario sezono, gėda pasaulinė biggrin.gif

Nors va šviesiai bordinė tai vasaroms visai gerai tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 13, 17:30)
Bet kad tame ir yra esmė - gražu/negražu. Gi ir mūsų temoj - tinka/netinka, va tu su ta spalva gerai, o su ana blogai. Nors aš gal norėčiau atrodyt kitaip, bet visi sako, nu nu nu, gal tu dūšioj ir baikeris, o išoriškai blondė, juoda netinka, bus negražu! biggrin.gif

Erszebeth irgi norėtų retro bohemos, bet vat pagal sezoną gražiau!

O tai kokia jau čia turėtų būti koncepcija špakliuje? Tik kad gražu - negražu.

Ne, bendrai tai yra koncepcija. Kad neprisipirkt šūdo. Va, tarkim, yra kosmetikos priemonių - jų yra masė, visų nesupirksi, neišbandysi. O va čia kažkas tuo užsiima, perka, mėgina ir pateikia tau ataskaitą kartą per savaitę ar kas mėnesį. Tau nereikia niekur eiti, tu nuėjus į Kristutę gali sakyti - norėčiau pamėginti tušą Chanel Inimitable, ibo Lancome Drama byra! O nereikia pirkti arba klausyt konsultantės, koks tas Drama nuostabus, riečiantis, dlia riestnic lotuliukas.gif
Taigi kam reikalingos ataskaitos? Kad būtum nuolatos informuotas! smile.gif Nors nieko nepirkai ir netrūksta tau.


Gražu negražu ne koncepcija, pabandyk per diplominio gynima pasakyt vat todėl ,kad man gražu... suės nė nemirktelėje, rėk išsprogusiom akim - kur koncepcija, tu čia ką turgaus boba... o va pasakyk kad koncepcija tarkim gelyno... lengvai prižiūrimos gėlės ir jau ok... arba raminančių spalvų... va pas mus koncepcija - spalvinis tipas, kitoj temoi tarkim pigi, bet neprasta... o ten nėr koncepcijos, pliatkina mergos ir tiek.
O kad š neprisipirktum, čia jau mano, žiūrinčios koncepcija. Bent jau aš konkrečiai ieškau kažko, neseku nei vienos... Tokia savotiška produkto analizė.

Aha čia dar klausimas ar Erszebeth norėtų tos retro bochemos, ar čia variantas, nes visa juoda negali būt biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 13, 23:43)
Aš tai su viskuo sutinku, išskyrus su light navy. Kas per š??? kas tas light navy??? biggrin.gif Grubiai imant ir nelendant į detales, navy - tai tamsiai mėlyna. Tai čia būtų kas - šviesi tamsiai mėlyna? biggrin.gif Tai pasityčiojimas iš viso pavasario sezono, gėda pasaulinė biggrin.gif

Nors va šviesiai bordinė tai vasaroms visai gerai tinka biggrin.gif

Aha o grey navy tai jau geriau atseit už light navy dry.gif , ta grey navy taigi visai bliedna... kaip kokia senelio uniforma kelis metus ant kaliausės prakabojus
Papildyta:
Warm spring
user posted image
Atsakyti
True spring greens
user posted image
true spring reds
user posted image
True spring neutrals
user posted image
Atsakyti
koks gražus ryžas vaikas smile.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 13, 21:17)
Va koks gėris  thumbup.gif



user posted image


va ir vėl ta mistinė spalva "cacoa", arba jinai blogai ekrane atvaizduojama arba aš nesuprantu, man ji labai šilta atrodo, ir tokia kur man niekaip netiktų g.gif
Atsakyti
kakava turėtų būt rausva, o čia aš matau kaip tą amerikietiško kalno...
Va dar tokių palečių nebuvo, visai gražios biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
va Keira prie softų... o sakėt nėra nėra... deda ir ją prie softų 4u.gif
Papildyta:
O va čia Keira - jau žiema biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 14 sausio 2014 - 10:38
QUOTE(bytte @ 2014 01 14, 10:59)

Va dar tokių palečių nebuvo, visai gražios biggrin.gif


a vesna kur? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 14, 11:05)
a vesna kur?  biggrin.gif

nėr da, kaip ir šviesios vasaros
Atsakyti