Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar jaučiatės vieniša dvasiškai? (55 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mentas @ 2014 02 12, 13:17)


reikia patarimo sedziu ir suku galva,nes skubos tvarka teko ismesti sofa,nesakau kad be sofos kaip be ranku,bet sukelia tam tikru nepatogumu.Kadangi musu svetaine nera labai didele kazkaip metausi tarp kampo ir siaip sofos.Ka manot? kas patogiau? su tiek vaiku atrodo patogiau kampas,daugiau vietos sedejimui,bet megstu erdve o ne prisikaisiot baldu....  unsure.gif



Kaip tik šeštadienį atsikratėm kampu ir nusipirkom sofą. Kampas man nepatiko tuo, kad kambary neišėjo perstuminėti baldų, o man kartais taip užeina noras kažką keisti. Su sofa žymiai daugiau variantų. Kol kas labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
Kai čia dūšę atveri, gali bet kas ir bet kaip su tavo atvirumu elgtis. Kai atveri FB, uždaroje grupėje ir pagauni, kad bet kas ir bet kaip su tavo atvirumu elgiasi, tai žinai, kad turi informacijos nutekintoja toje grupėje. O šiaip, viskas kas garsiai pasakyta, anksčiau ar vėliau susilaukia atgarsio ir nebūtinai tokio, kokio tikėjaisi. Asmeniškai buvau nustebusi, kad pasakius žmogui komplimentą, jis kažkieno smegenyse skamba kaip sarkazmas arba įžeidinėjimas. Arba kalbi ir priimi ramiai faktą, kad tave visaip apkalbės (nepatinka tas faktas man asmeniškai) arba tyli (beveik tą ir darau lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Sauramo 4u.gif kaip ten sakoma kalbejimas-sidabras,tylejimas-auksas... bandau ismokti tylet ir as,aisku mokymosi metodai gal neteisingi,kas mokinasi plaukt privalo ilipt i vandieni,as kolkas vengiu vandens.... o cia saviapgaule taip neismoksi...
Atsakyti
Priminei anekdotą: jei būsim geri, tai ir vandens pripils lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 02 13, 00:46)
Sauramo  4u.gif  kaip ten sakoma kalbejimas-sidabras,tylejimas-auksas... bandau ismokti tylet ir as,aisku mokymosi metodai gal neteisingi,kas mokinasi plaukt privalo ilipt i vandieni,as kolkas vengiu vandens.... o cia saviapgaule taip neismoksi...

drinks_cheers.gif
labas rytas 4u.gif
keiciu politika ir as biggrin.gif pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 13 vasario 2014 - 06:59
Aš žiūrėčiau į kambarį, nes pvzd. pas mus, kampas užgriozdintų jį ir praėjimo beveik neliktu, nors ir 3+2+1 netiktu, per mažas plotas (17m2), idealiausia 3+1 (su reglaineriu bigsmile.gif ) thumbup.gif Tai kad manu čia dar reikia atsižvelgt ir į plotą
Atsakyti
aš kažkaip nemoku per kelias vietas kalbėt, tai būnu arba FB, arba SM. SM tai retai, nebent kažkokios info prisireikia, tada peržvelgiu ir kitas temas. bet Unos FB man labai trūksta. ne tai, kad apčiuopiamai, ne tai, kad su ja kažką asmeniškai kalbėčiau, bet man tokia sveiko proto ir geros energijos fėja labai gera, kai aplink sklaido. sudėlioja visus taškus smile.gif

pas mus namie ta svetainė, kuri turi būt svetainė, tai bus ir be sofos, ir be kampo. nes vaikams nereikia nei to, nei ano, jiems reikia erdvės, laisvės ir saugaus lakstymo. o vaikai pas mus namie siaučia dažniau, nei sulaukiam svečių. svečiam priimti paskyrėm mažutį kambarėlį, kuriame kavos staliukas ir minkštas kampas. atsisėst tilps, užkrimst vietos užteks. nesiruošiu aukot didžiausio kambario, kad kartą į mėnesį ten kažkas pasėdėtų smile.gif
o svetainėj - per visą sieną projektorius (nes tv dūžtantis reikalas) ir daug sėdmaišių. viskas, va mano tobuloji erdvė relaksui smile.gif sėdmaišį koja nuspyrei, ir va - kitoks interjeras.
žinau, kad po kelių metų pabos. bet tada jau ir vaikai namie futbolo nežais (draust žaist futbolą namie? o kodėl? tai ir jų namai. jie man nedraudžia mano smirdinčius ir kvepiančius eksperimentus virtuvėj biggrin.gif )
Atsakyti
tindi aisku geriausia kai turi kazkur papidomos vieteles sveciams,musu ta svetaine tai cia tik taip vadinasi... jos seimeninkai vistiek vaikai,nes visas veiksmas ten, ju miegamasis tai tik miegojimui na ir dar terapeutai jei ateina tai ju miegamajam dirbam.As buciau uz sofke,nes man paciai vakare norisi paskaityt,paziuret filma issitesus,o ne sedet virtuvei prie stalo.... as deja negaiu leist vaikams daryt ko nori,nes namai ne mano verysad.gif
Atsakyti
merginos medikes help prasiskeliau i spinteles kampa antaki zaizda isilga kokie 2 cm nesiskecia uzgis ar prasyt vyro vezt siut ax.gif ir ar nebus rando blush2.gif
Atsakyti
Manau nuo siules labiau liktu randas smile.gif
Atsakyti
tada apseisiu bet fonke bus tikriausia aplink ta suzeista vieta ax.gif praeis gal doh.gif nu bet busiu savaite grozio etalonas doh.gif lotuliukas.gif
na mes po truputi tvarkomes-dvejas duris jau istate, dar dvejas istatys kai pagamins po kokiu 4 sav....ir jau galima bus plest tapetus ir dazyt arba klijuot tapetus-dar nezinom....lova jau savo irgi reik keist bet ar kampas ar sofa dar nenusprendem...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 13 vasario 2014 - 14:10
zeneta, yra puikus tepaliukas Traumeel S 4u.gif sumažins ir fonkes, ir tinimą, ir skausmą, ir greičiau sugis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 13 vasario 2014 - 20:18