Įkraunama...
Įkraunama...

Miss sixty.Diesel.Killah

Vienai progai užsidėta seksuali miss sixty suknytė, Small dydis, 10 EUR 4 EUR Vilnius, siunčiu.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Labai stilinga ir šilta striukė iš Miss sixty. Nešiota, bet labai mylėta ir saugota, be defektų. Diržas nusiima, turi daug kišenėlių, rankovės pasiplatina atsisegus užtrauktukus. Dydis XS.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Kaina 40 Eur


Ilga, surišama dirželiu striukė iš Miss sixty. Labai smagi ir šilta, parduodu, nes man per didelė, dydį manau atitinka. Užsidėta tik kelis kartus ir prakabojusi spintoje.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Kaina 37 Eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slotas: 01 gruodžio 2016 - 14:52

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Originali Diesel skrybele.
Dydis II,bet mano nuomone,kad universalus.Skrybele unisex.Tinka vasarai/rudeniui.
Ne karto nedeveta.
36€
Atsakyti

Killah naujas natūralios odos lakuotas diržas wub.gif Dydis M/L, kaina - 8 e.

vartotojo įkelta nuotrauka


Daugiau rūbų - mano spintos temoje smile.gif (žiūrėti paskutines žinutes)
Atsakyti
Miss Sixty odiniai aukstakulniai, dydis 39, deveti karta, kaina 25 eurai.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji Diesel batai, tamsiai ruda spalva, zomsa, dydis 39, kaina 36 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mano Diesel kolekcija biggrin.gif

Nauji stilingi 55DSL (Diesel dukterinė įmonė) šviesūs džinsai. Spalva lyg rusva, lyg balta į rusvumą. Pirkti išparduotuvėje, ant etiketės užrašyta kaina - 100 eurų. Medžiaginė vidinė etiketė pusiau neprisiūta ar "gražiai" patraukta matuojantis. Nurodytas dydis 27.
19 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji Diesel Livier-sp jeggings'ai. Ploni ir lengvi. Nurodytas dydis W25. Žavi Burgundy spalva su tamsesniais raštais-"dėmėmis" ir neįkyriais gyvatės odos raštais. 55 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka

Diesel Reckfly dailūs džinsai, garinti, su padraskymais ant kišenių ir klešnių apačioje. Tvirtas, bet kūnui malonus džinsas. Dydis W28L34, atitinka, tiks aukštai. Mažai nešioti, būklė puiki.
13 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Diesel nauja skrybėlė. 100% vilna. Dydis II, spalva žalsvai mėlyna.
Sunku tiksliai išmatuoti, maždaug 56 cm matuojant vidinės pusės apimtį ties juoda juostele.
25 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Diesel striukė, nauja. M dydis. Pradinė kaina buvo 600 eur. Daug stilingų detalių, dirbtinis avikailis, su pamušalu, galima užsegti dviem būdais, kaip ir priklauso Diesel'iui - puiki kokybė. Internete aprašyme rašo, kad žieminė, nėra labai stora, bet su šiltu megztiniu ne prie -20 C, manome būtų galima eiti).
137 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji vyriški Diesel, W33, atitinka. Užsegami tik sagomis.
Realiai spalva kiek šviesesnė nei internetinėje Diesel'io nuotraukoje.
72 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Gargždai, siunčiu.
Atsakyti
Parduodu naujus, tik be etikečių gavau DIESEL Skinzee Super Slim Skinny Jean . 27 dyd. Man maži. su 93cm. mažinti, tik kas nešioja 25 - 26 dyd. džinsus toms tiks. Čia kieno klubai 88-91 cm. jei 40 cm matuojant per klubus, tai apytikriai tokių čia reikia klubų. Labai kokybiški, tamprūs, elastingi, minkšti, o spalva juodai pilki su blizgiu švelniu, įvaizdis, kaip vaškinių. Šių metų must-have su blizgiu švelniu. wub.gif sudėtis: 56 proc.royal viskozės, 25 proc. medvilnės, 18 proc. polyesterio, ir 1 proc. elastano. Matmenys ramybės būsenoje : juosmuo 35,5 cm. klubai 40 cm. ilgis nuo klyniuko 73 cm. Pirkti su didele nuolaida. 198 dol- 72 proc. nuolaida kaina tik 54,98 dol. bigsmile.gif bigsmile.gif KAINA 69 68 65 eur.

diesel

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujus 27/32 dydžio labai gražius Diesel Fayza boyfriend džinsiukus wub.gif
Netiko deja man dydis blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Kaina 68 eurai,tiek kiek ir mokėjau.
Atsakyti
Parduodu naujus, tik be etikečių gavau iš tarpininkės originalius DIESEL Skinzee Super Slim Skinny Jean . 29 dyd. Spalva - juoda. Man dideli su 93 cm. klubais, tiks kas nešioja 29-30 dyd. džinsus toms tiks. Čia kieno klubai 95-98 cm. Sau pasilikau 27 dyd. Vis dėl to įlindau, prasitampė po kelių movimosi. wub.gif Labai kokybiški, tamprūs, elastingi, minkšti, o spalva juoda su blizgiu švelniu, įvaizdis, kaip vaškinių. Šių metų must-have su blizgiu švelniu. Sudėtis: 56 proc.royal viskozės, 25 proc. medvilnės, 18 proc. polyesterio, ir 1 proc. elastano. Matmenys ramybės būsenoje : juosmuo 40,5 cm. klubai 45-45,5 cm. dar tempiasi nemažai, ilgis nuo klyniuko 76 cm. Pirkti su didele nuolaida. 198 dol- 72 proc. nuolaida kaina tik 54,98 dol.


diesel

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
štai ant manęs 29 dyd.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

siunčiu 4u.gif
Atsakyti

Nauji originalūs Diesel dzinsai. Dydis 31*32, atitinka 40-42 dydi, su 104 klubais idealiai, liemuo nera zemas, normalus, super skinny, spalva lygiai tokia kaip foto. Malonus deveti, sau pasilikau kita dydi. Realiai tiks toms, kurios devi iprastai L arba 30 kelniu dydi smile.gif Tik 55Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vienai progai užsidėta seksuali miss sixty suknytė, Small dydis, 10 EUR 3 EUR Vilnius, siunčiu.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
originalus DIESEL Cherone dzinsai, W25 L30

sudetis: 95 proc. medvilne, 3 proc. elastanas

deveti pora kartu, jokiu defektu. man tiesiog nebetinka dydis.

35 eur


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti