Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis.

Visas šiaulietes, (ne)kantriai laukiančias gandrų, kviečiu jungtis į mūsų skyrelį,pasiguosti,paplepėti,pasiklausti patarimo,ar tiesiog pasidalinti džiugiomis naujienomis! Kartu planuoti linksmiau!
user posted image






Mes turime savo el.paštuką- siaulieciu.namelis@gmail.com Naujokes kviečiame prisijungti ir pabedravus atsiųsti mums savo nuotraukėlę, taip jums bus suteiktas slapukas.
Malonaus bendravimo!
Atsakyti
labas mergytes wink.gif

afrodite jau spaudziu kumscius uz jus thumbup.gif
Atsakyti
netycia uzmaciau naujus namucius, tai parbegu bigsmile.gif
Atsakyti
Polijana, ačiū už naujus namučius 4u.gif kaip tu besilaikai? Kokie progresai pas judu vyksta?

Atsakyti
sveikos,
nepykit bet vis neiseina palikti siu namuciu smile.gif
Visoms sekmes didziausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2014 01 08, 11:31)
sveikos,
nepykit bet vis neiseina palikti siu namuciu smile.gif
Visoms sekmes didziausios 4u.gif


labai gerai. biggrin.gif Gal judu jau bandysit antrą konstruoti?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2014 01 08, 11:57)
labai gerai.  biggrin.gif  Gal judu jau bandysit antrą konstruoti?


gal kazkada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2014 01 08, 09:11)
Polijana, ačiū už naujus namučius  4u.gif kaip tu besilaikai? Kokie progresai pas judu vyksta?

Prašom 4u.gif Aš gerai, ačiū. Na žinoma iš kurios pusės pažvelgsi į tą gėrį smile.gif Darbe ir t.t. viskas tvarkoje, tik va niekaip nesigauna lito pataupyti pas daktarus pagaliau ruoštis, kažką planuoti, daryti, spręsti..toks beviltiškas momentas, viskas eina ta pačia vaga, o metai bėga-skuba taip greitai, aš bijau atsimerkti 40-ies ir vis vieni mes. Gal esu egoistė, kaip vyras sako aš bijau , bet įsivaikinti man labiau įmanomas dalykas, nei daltari, procedūros ir visa kita, nes pas vyra šalyje visas šitas reikalas, mažiau kainuoja visom prasmėm, ir popierizma mažiau ir vis akita, bet vyras nori bandyti...bet...
QUOTE(wingele @ 2014 01 08, 11:31)
sveikos,
nepykit bet vis neiseina palikti siu namuciu smile.gif
Visoms sekmes didziausios 4u.gif

Visad laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2014 01 08, 21:14)
aš bijau atsimerkti 40-ies ir vis vieni mes. Gal esu egoistė, kaip vyras sako aš bijau , bet įsivaikinti man labiau įmanomas dalykas, nei daltari, procedūros ir visa kita, nes pas vyra šalyje visas šitas reikalas, mažiau kainuoja visom prasmėm, ir popierizma mažiau  ir vis akita, bet vyras nori bandyti...bet...



aš tai baigiu susitaikyti, kad mudu gyvensim dviese cool.gif . Tau iki 40-ies dar toli gražu biggrin.gif nu gal pavyks judviem kaip nors išsiruošti iki gydytojų. TB suprantu, juk jis nori biologinio savo ir tavo vaiko. O tu manai jums reikėtų IUI procedūros ar IVF?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2014 01 08, 22:17)
aš tai baigiu susitaikyti, kad mudu gyvensim dviese  cool.gif . Tau iki 40-ies dar toli gražu  biggrin.gif nu gal pavyks judviem kaip nors išsiruošti iki gydytojų. TB suprantu, juk jis nori biologinio savo ir tavo vaiko. O tu manai jums reikėtų IUI procedūros ar IVF?

sakai baigi susitaikyt? o jus nebenadysit daugiau nieko?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2014 01 08, 22:17)
aš tai baigiu susitaikyti, kad mudu gyvensim dviese  cool.gif . Tau iki 40-ies dar toli gražu  biggrin.gif nu gal pavyks judviem kaip nors išsiruošti iki gydytojų. TB suprantu, juk jis nori biologinio savo ir tavo vaiko. O tu manai jums reikėtų IUI procedūros ar IVF?


Manau, kad reiktu, o gal ir ne - nezinau, normaliai niekas netikrinta, vaistas pas Persina stimuliuojant, nevykdavo niekas...tad. O as nematau saves besilaukiancios, nematau ir tiek, toks jausmas nebus ir zinot po truputi man gereja su sia mintim, susitaikau matomai. Zodziu yra pokyciu gyvenime siuo metu, gal viskas issirutulios i geraja puse, pinigeliu daugiau bus, tada startuosim.

O jus Gumbine apie ivaikinima negalvojat? 4u.gif
Kur Mona prapuolusi, kaip gyvenat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2014 01 09, 00:12)
sakai baigi susitaikyt? o jus nebenadysit daugiau nieko?


ne, nebandysime daugiau nieko. Čia aš taip nusprendžiau, reikės dar SB paklausti.

QUOTE(Polijana @ 2014 01 09, 06:24)
*Manau, kad reiktu, o gal ir ne - nezinau, normaliai niekas netikrinta, vaistas pas Persina stimuliuojant, nevykdavo niekas...tad. O as nematau saves besilaukiancios, nematau ir tiek, toks jausmas nebus ir zinot po truputi man gereja su sia mintim, susitaikau matomai. Zodziu yra pokyciu gyvenime siuo metu, gal viskas issirutulios i geraja puse, pinigeliu daugiau bus, tada startuosim.

**O jus Gumbine apie ivaikinima negalvojat? 4u.gif
***Kur Mona prapuolusi, kaip gyvenat? 4u.gif


*tai, gal tai tave ir stabdo, kad nematai savęs nestuke.gif
** MB nenori įvaikinto. Mat jam kartais tenka pabendrauti su vaikais iš vaikų namų, jau vyresniais, tai jam plaukai nuo jų šiaušiasi. Neįrodau aš jam, kad kūdikių namų ir vaikų namų gyventojai totaliai skirtingi. Dar pastebėjau skirtumą tarp vaikų iš vaikų namų ir globos namų. Vaikai, kai pas mane atvyksta iš vaikų namų tai yra ryškus AŠ, kai atvažiuoja iš globos namų tada yra MES. Manau taip yra todėl, kad globos namuose jų yra nedaug iki 20 vaikų ir kokie jie visi draugiški, kaip rūpinasi vieni kitais, ko nėra iš vaikų namų. Sakau tai, jei kam bus aktualu ši info.
*** MonaJ tai šiuo metu atostogauja visom prasmėm ir tikrai, ir nuo SM'o
Atsakyti