Įkraunama...
Įkraunama...

"Varpelio" mokykla

Durų rakinimas gal ir drastiška priemonė, bet manau ji skirta auklėti tėvus, o ne pastatyti pradinukus į nesaugią situaciją. Vieną rytą buvau užėjus į mokykla po 8:30, nes dukra paliko vadovėlį, tai vėluojantys vaikai buvo susodinti prie budinčios ant suoliuko ir juos neleido eiti į pamokas ir trukdyti. Taip kad manau niekas nestatys vaikų į nesaugią situaciją ir nelieps bastytis po rajoną visą pamoką. Bet tėvai turi prisiimti atsakomybę, ir užtikrinti kad vaikai mokykloj būtų laiku. Jei kiekvieną dieną kažkas į pamoką vėluoja, susigadina minimum 5 min. pamokos, per mėnesį jau kelios pamokos iškrenta.

Bet va dėl to mokesčio tai aš čia kategoriškai nesutinku. Man toks juodų pinigų rinkimas iš principo nepriimtinas. Jei tai būtų pervedimas į mokyklos sąskaitą, aš problemų nematyčiau, bet dabar mes duodam juodais, jie moka juodais. Mes čia ką, pilietiškus žmones ugdom? Kitas pavyzdys - šalia stovintis darželis. Jie šiemet net už higienos priemones nerenka ir sugeba tvarkytis, grindis keisti, sienas dažyti, aplinką gražinti iš tų pačių krepšelių ar kitų šaltinių, neprašydami tėvų nei cento. Tai aš sakyčiau toks lengviausias kelias- paprašyti tėvų, patiems per daug pastangų neįdedant.
Papildyta:
QUOTE(Laurencijan @ 2016 09 16, 00:35)
Visiškai pritariu  thumbup.gif  tokia jau švietimo sistema...
20 € metams, tai ne ta suma, dėl kurios reikėtų "kelti bangas". Svarbiausia, kad vaikai mokytųsi tvarką palaikančioje mokykloje (visomis prasmėmis).
O jei jau yra tokių "naglų" tėvų, kurie, naudodamiesi už tuos pinigus visu sukurtu gėriu, galės žiūrėti kitiems tėvams į akis, tai tegul ir neprisideda. Sumesim centus už tokius...
Tegul rodo savo vaikams tokį pavyzdį, kad "viskas iš dangaus krenta" kitų sąskaita smile.gif vėliau teks labiau gailėtis...


ne švietimo sistema, o nesugebėjimas organizuoti. Kaip ir rašiau, šalia stovintis darželis nerenka iš tėvų NIEKO, o sugeba tvarkytis, remontuotis, net tuoletinį popierių parūpinti. Taip kad sistemos kaltinti nereikia.

"tvarka palaikanti mokykla" kuri ima juodus pinigus, neapskaitytus? Kai direktorės tėtis paklausia, ar bus pinigai apskaityti viešai atsako prieš visus pirmokų tėvus : "ar norit vesti antrą buhalteriją?" Čia yra tvarkos palaikymas?

Mokykla gera, mokytoja gera, lygį mokymosi tikrai užtikrina, bet tas sovietinio raugo palikimas su juodais pinigais, tai man labai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(chin_chin @ 2016 09 16, 06:52)
na taip... 20 eu parama, 50-100 eu klases remontui, baldams, 50eu pratyboms, kurias patiems nusipirkti pigiau kainuotu, dar klases fondas higienos ir kitoms reikmems..tevams plysta kisenes nuo pinigu biggrin.gif apie koki "sukurta geri" snekate? gelytes sodinamas aplink teritorija? biggrin.gif nes kiek teko girdet is kitu tevu, mokykla ataskaitu, kur panaudoja paramos mokesti, nepateikia..
O toks reketas, mano manymu ir prasideda, del supermamyciu is kitu rajonu isivaizdavimo, kad Varpelis neva "prestizine" mokykla.. atsipeikekit..
P.S. Per mano asmenini pokalbi su direktore, pateikiant dokumentus priemimui, ji apie parama mokyklai nieko neuzsimine, matyt, todel kad mes vietiniai smile.gif

thumbup.gif tai tegul meta tuos "centus" biggrin.gif uz kuriuos padekos rasta gaus rugsejo 1d.

Mes savo klaseje geri kuriame ir juo naudojames.

"Super. "is kitu rajonu-kelias joms staltiese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacardi @ 2016 09 16, 10:38)

"tvarka palaikanti mokykla" kuri ima juodus pinigus, neapskaitytus? Kai direktorės tėtis paklausia, ar bus pinigai apskaityti viešai atsako prieš visus pirmokų tėvus : "ar norit vesti antrą buhalteriją?" Čia yra tvarkos palaikymas?

Mokykla gera, mokytoja gera, lygį mokymosi tikrai užtikrina, bet tas sovietinio raugo palikimas su juodais pinigais, tai man labai nepatinka.


Labai teisingai isdestyta.

Atsakyti
Labai noriu pasidžiaugti išmintingais ir solidariais mūsų klasės tėvais thumbup.gif , kurie, kaip ir mes, ieškojo visų pirma gero pedagogo savo vaikams. Rinkomės šią mokyklą ir savo mokytoją, ne dėl savo patogumo ir kas arčiau, o dėl vaikų ateities, todėl kas rytą susirenkame nevėluodami iš viso Kauno. Kad kažkas pavadino ją prestižine išgirdome tik vėliau, bet ar tai svarbiausia? Svarbiausia- vaikų gerovė ir aukšti pasiekimai.
Dėl klasės remonto nebuvo JOKIŲ nurodymų, nei iš mokytojos, nei iš direktorės, tik mes- tėvai patys, savo iniciatyva, atlikome kosmetinį remontą (galėjome jo ir nedaryti), kad būtų jaukiau MŪSŲ vaikams. Išlaidos buvo gal 15-20 €. Mūsų klasės iškylos daugiau kainuoja smile.gif, nes norime kuo smagesnio ir turiningesnio laiko mūsų vaikams, todėl tenka aukoti ir laiką, ir pinigus.
Na, ir tie sureikšminti 20 € juk skirti visų mūsų vaikų gerbuviui (gražesnės šventės, gražesnė mokykla ir aplinka), taip pat nenumatytoms išlaidoms, nes jei esate įmonės vadovas ar buhalteris žinote, kad ne viską galima nurašyti į sąnaudas. O šiaip mes tik džiaugiamės, kad kažkas suorganizuoja šventes, nuperka pyragus, gelytes ir pan. ir niekuo rūpintis nereikia, o juk viskas kainuoja. Ar yra tėvų, kurie viso to nenori savo vaikams? Ar kažkas kaltinate direktorę ar tėvų komiteto atstovus savinantis surinktus pinigus?
50 € už pratybas, tai moka visi mokyklinukų tėvai, net socialiai remtiniems nuperka socialinio skyriaus darbuotojai už paramos pinigus. Todėl priekaištus reikėtų teikti raštu Švietimo ir mokslo ministrui.
Galime tik pasidžiaugti, kad mūsų klasės tėvų ir mokytojos pastangos nenuėjo veltui, padėkos raštų mes negauname, o gauna mūsų vaikai už aukštus mokslo pasiekimus. Tiek tėvai, tiek vaikai ir mokytoja esame vieningi, todėl tiek daug pirmūnų mūsų klasėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencijan: 16 rugsėjo 2016 - 15:39
biggrin.gif lotuliukas.gif

jei paskaitytumet "opozicijos" postus idemiai (ne vieno ar dvieju nariu beje), aiskiai parasyta, kuo "kaltinama" administracija - neveiklumu prasant ir reikalaujant pingu is steigejo (ka jis privalo daryti-juos skirti), o nueinant lengviausiu keliu - reikalaujant is tevu. biggrin.gif
Bet jus tik matot nemokamus pyragus (uz kuriuos kazkas kaip rase rinko po 6 e nuo klases biggrin.gif) ir gerus mokyklos darbus.
Net nematot, kad nares aiskiai raso, kad yra panasiu istaigu vadovu, kurie net tualetiniam popieriui, nekalbant apie baldus ir visa kita gerove, irgi "vaiku labui" organizuoja ne per neteisetas rinkliavas, o per steigeja.

Tai turekim kiekvienas savo nuomone apie sia nepaprasta mokykla, ir jei kazkam nepatinka jos savarankiskai remti - nedrabstykim intelektualiais pasisakymais adminstracijos intonacija biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Laurencijan @ 2016 09 16, 13:20)
  Tiek tėvai, tiek vaikai ir mokytoja esame vieningi, todėl tiek daug pirmūnų mūsų klasėje.



sita fraze fraze uzmusanti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacardi @ 2016 09 16, 13:38)
Durų rakinimas gal ir drastiška priemonė, bet manau ji skirta auklėti tėvus, o ne pastatyti pradinukus į nesaugią situaciją. Vieną rytą buvau užėjus į mokykla po 8:30, nes dukra paliko vadovėlį, tai vėluojantys vaikai buvo susodinti prie budinčios ant suoliuko ir juos neleido eiti į pamokas ir trukdyti. Taip kad manau niekas nestatys vaikų į nesaugią situaciją ir nelieps bastytis po rajoną visą pamoką. Bet tėvai turi prisiimti atsakomybę, ir užtikrinti kad vaikai mokykloj būtų laiku. Jei kiekvieną dieną kažkas į pamoką vėluoja, susigadina minimum 5 min. pamokos, per mėnesį jau kelios pamokos iškrenta.

Bet va dėl to mokesčio tai aš čia kategoriškai nesutinku. Man toks juodų pinigų rinkimas iš principo nepriimtinas. Jei tai būtų pervedimas į mokyklos sąskaitą, aš problemų nematyčiau, bet dabar mes duodam juodais, jie moka juodais. Mes čia ką, pilietiškus žmones ugdom? Kitas pavyzdys - šalia stovintis darželis. Jie šiemet net už higienos priemones nerenka ir sugeba tvarkytis, grindis keisti, sienas dažyti, aplinką gražinti iš tų pačių krepšelių ar kitų šaltinių, neprašydami tėvų nei cento. Tai aš sakyčiau toks lengviausias kelias- paprašyti tėvų, patiems per daug pastangų neįdedant.
Papildyta:
ne švietimo sistema, o nesugebėjimas organizuoti. Kaip ir rašiau, šalia stovintis darželis nerenka iš tėvų NIEKO, o sugeba tvarkytis, remontuotis, net tuoletinį popierių parūpinti. Taip kad sistemos kaltinti nereikia.

"tvarka palaikanti mokykla" kuri ima juodus pinigus, neapskaitytus? Kai direktorės tėtis paklausia, ar bus pinigai apskaityti viešai atsako prieš visus pirmokų tėvus : "ar norit vesti antrą buhalteriją?" Čia yra tvarkos palaikymas?

Mokykla gera, mokytoja gera, lygį mokymosi tikrai užtikrina, bet tas sovietinio raugo palikimas su juodais pinigais, tai man labai nepatinka.

Galiu patvirtinti, darželis tvarkosi NEREALIAI,nereikalaudamas tėvų lėšų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 09 16, 20:36)
biggrin.gif  lotuliukas.gif

jei paskaitytumet "opozicijos" postus idemiai (ne vieno ar dvieju nariu beje), aiskiai parasyta, kuo "kaltinama" administracija - neveiklumu prasant ir reikalaujant pingu is steigejo (ka jis privalo daryti-juos skirti), o nueinant lengviausiu keliu - reikalaujant is tevu.  biggrin.gif 
Bet jus tik matot nemokamus pyragus (uz kuriuos kazkas kaip rase rinko po 6 e nuo klases biggrin.gif) ir gerus mokyklos darbus. 
Net nematot, kad nares aiskiai raso, kad yra panasiu istaigu vadovu, kurie net tualetiniam popieriui, nekalbant apie baldus ir visa kita gerove, irgi "vaiku labui" organizuoja ne per neteisetas rinkliavas, o per steigeja.

Tai turekim kiekvienas savo nuomone apie sia nepaprasta mokykla, ir jei kazkam nepatinka jos savarankiskai remti - nedrabstykim intelektualiais pasisakymais adminstracijos intonacija biggrin.gif  thumbup.gif
Papildyta:
sita fraze fraze uzmusanti biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 09 16, 20:36)
biggrin.gif  lotuliukas.gif

jei paskaitytumet "opozicijos" postus idemiai (ne vieno ar dvieju nariu beje), aiskiai parasyta, kuo "kaltinama" administracija - neveiklumu prasant ir reikalaujant pingu is steigejo (ka jis privalo daryti-juos skirti), o nueinant lengviausiu keliu - reikalaujant is tevu.  biggrin.gif 
Bet jus tik matot nemokamus pyragus (uz kuriuos kazkas kaip rase rinko po 6 e nuo klases biggrin.gif) ir gerus mokyklos darbus. 
Net nematot, kad nares aiskiai raso, kad yra panasiu istaigu vadovu, kurie net tualetiniam popieriui, nekalbant apie baldus ir visa kita gerove, irgi "vaiku labui" organizuoja ne per neteisetas rinkliavas, o per steigeja.

Tai turekim kiekvienas savo nuomone apie sia nepaprasta mokykla, ir jei kazkam nepatinka jos savarankiskai remti - nedrabstykim intelektualiais pasisakymais adminstracijos intonacija biggrin.gif  thumbup.gif

Labai garsūs ir emocionalūs pasisakymai smile.gif
Labai norėčiau sužinoti, ar bent jau kaip fizinis asmuo, jau nekalbant, kaip savivaldybės įmonės atstovas, kreipėtės į savivaldybę su prašymu skirti piniginių lėšų?
Jūsų naivios supermamos suvokimu ten tik ir laukia, pasak Jūsų, tokių reikalavimų (net ne prašymų smile.gif), kuriuos kuo greičiau vykdo, nes Jums tik atrodo, kad savivaldybė kažką privalo smile.gif Pabandykite su tokiomis emocijomis pasirodyti savivaldybėje, tai išmes kaip musę iš barščių smile.gif
Taip, Varpelio mokykla, kaip ir Nežiniuko darželis (esantis netoliese), kaip ir visos mokyklos gauna krepšelio lėšas, bet ar Jūs naiviai manote, kad to užtenka išlaikyti tokią mokyklą, kokia ji dabar yra? Jūsų nuostabai, visas tas gėris ir buvo sukurtas ankstesnių išmintingų tėvų, mokyklos kolektyvo dėka. Be to, kaip minėjau, ne viską galima traukti į sąnaudas (pyragą pasirinkau tik kaip pavyzdį, jei suprantate, nereikėtų užsiciklinti).
O dėl Nežiniuko, tai net už dyką neleisčiau vaiko į šitą darželį. Taip pat mano ir tie tėvai, kurie rūpinasi savo vaikų auklėjimu ir ateitimi, todėl ateinančių metų sąrašuose vos du vaikai (be to, antru pasirinkimu), kai kituose tinkamuose vaikams darželiuose jau trims metams užpildytos grupės, nors tualetinį popierių perka tėvai savo lėšomis.
Sutinku, kad būtų gerai, kad pakaktų lėšų viskam. Ar vos tik paprašius-pareikalavus savivaldybė dalintų į kairę ir į dešinę. Deja, realybė kitokia. Kartais tenka belstis į duris metų metus ir ne visada sulauksite atsakymo.
Galiausiai, mano nuomone, mokyti įmonės vadovą turi teisę tik kitas sėkmingiau dirbančios įmonės vadovas, o kol to nepasiekta, reikėtų nepraleisti progos patylėti smile.gif
Atsakyti
Tai jus imones vadovo vardu cia rasote? biggrin.gif

Beje zinau lankancius neziniuka vaiku tevus - jie praktiskai galetu jus i teisma paduoti uz tokius teiginius.

Kokiu pagrindu fizinis asmuo turetu teise kreiptis del lesu skyrimo mokyklai? Gal noretumete pvz kreiptis del lesu skyrimo jusu poliklinikai? biggrin.gif Tai iskirtinai mokyklos vadovybes pareiga.
Taip, esu organizavusi tokius dalykus kitose vastybinese istaigose, ir zinau, kaip tai daroma, ir jeigu reikalaujama (ne tik prasoma), tai ir gaunama. Tevai gali surinkti parasus, kad stipriau butu, bet praso pati administracija. Ir niekas neismete biggrin.gif nei muses, nei is barsciu, nei is savivaldybes. Aptarnavo istatymo nustatyta tvarka.
Net esu tikra, kad uztikrinti tinkamo finansavimo buvima mokyklai yra itraukta i administracijos pareigybes aprasymus. Uztikrinti - ne melzti is tevu, o gauti istatymo nustatyta tvarka.
Ir visiskai tai neemocijos, o konkretus faktai (ne tik apie Neziniuka kalba).

"vos paprasius..... " Tai kad net neprasyta, kaip teigia svietimo atstovai. Kam prasyt, jei is tevu paprasciau surinkt.

tuscia diskusija-jusu postuose vien administracijos gaida. smile.gif
Tik nuosirdziai dziaugiuosi, kad atsirado simet nemazai ne nuolankiai mokanciu duokle juodais pinigais, o mastanciu kitaip smile.gif.

Beje, del duru rakinimo - manau nerakins ju. nei vienas protingas pedagogas nerizikuos vaiko palikti uz mokyklos duru, kai pagal istatyma pamoku metu jis atsako uz ji pilnai.

del prailgintos grupes kainu - kas lanko minejo, kad zadejo atpigti. ar atpigo? ax.gif

nes nors steigejas visu tas pats, taciau tam paciam Kaune yra ir nemokamu, ir po 0.7, ir po 0,8, ir po 1 e. uz valanda.
Atsakyti
QUOTE(Laurencijan @ 2016 09 17, 01:41)
Labai garsūs ir emocionalūs pasisakymai  smile.gif
Labai norėčiau sužinoti, ar bent jau kaip fizinis asmuo, jau nekalbant, kaip savivaldybės įmonės atstovas, kreipėtės į savivaldybę su prašymu skirti piniginių lėšų?
Jūsų naivios supermamos suvokimu ten tik ir laukia, pasak Jūsų, tokių reikalavimų (net ne prašymų  smile.gif), kuriuos kuo greičiau vykdo, nes Jums tik atrodo, kad savivaldybė kažką privalo smile.gif  Pabandykite su tokiomis emocijomis pasirodyti savivaldybėje, tai išmes kaip musę iš barščių  smile.gif
Taip, Varpelio mokykla, kaip ir Nežiniuko darželis (esantis netoliese), kaip ir visos mokyklos gauna krepšelio lėšas, bet ar Jūs naiviai manote, kad to užtenka išlaikyti tokią mokyklą, kokia ji dabar yra? Jūsų nuostabai, visas tas gėris ir buvo sukurtas ankstesnių išmintingų tėvų, mokyklos kolektyvo dėka. Be to, kaip minėjau, ne viską galima traukti į sąnaudas (pyragą pasirinkau tik kaip pavyzdį, jei suprantate, nereikėtų užsiciklinti).
O dėl Nežiniuko, tai net už dyką neleisčiau vaiko į šitą darželį. Taip pat mano ir tie tėvai, kurie rūpinasi savo vaikų auklėjimu ir ateitimi, todėl ateinančių metų sąrašuose vos du vaikai (be to, antru pasirinkimu), kai kituose tinkamuose vaikams darželiuose jau trims metams užpildytos grupės, nors tualetinį popierių perka tėvai savo lėšomis.
Sutinku, kad būtų gerai, kad pakaktų lėšų viskam. Ar vos tik paprašius-pareikalavus savivaldybė dalintų į kairę ir į dešinę. Deja, realybė kitokia. Kartais tenka belstis į duris metų metus ir ne visada sulauksite atsakymo.
Galiausiai, mano nuomone, mokyti įmonės vadovą turi teisę tik kitas sėkmingiau dirbančios įmonės vadovas, o kol to nepasiekta, reikėtų nepraleisti progos patylėti  smile.gif

Pirma pasidomekit pries rasant biggrin.gif Neziniuke tik 2005m pradejo veikti bendrojo ugdymo grupes, tai galima sakyti pakankamai jaunas darzelis. Beto ilgus metus dirbo neveikli vadove. Pries 4 metus istaigai pradejo vadovauti kita direktore, butent tiek laiko ir uzteko, kad darzelyje ivyktu kardinalus pokyciai, tvarkoma lauko ir vidaus aplinka, vyksta ivairus projektai, ir svarbiausia, visa tai vyksta SKAIDRIAI ir nereketuojant tevu!!!!!!!!!! Ir beje, jei truktu jiems vaiku, turbut neikurinetu dar vienos grupes, kuri prades veikti nuo kovo men?
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2016 09 17, 10:16)
Tai jus imones vadovo vardu cia rasote?  biggrin.gif

Beje zinau lankancius neziniuka vaiku tevus - jie praktiskai galetu jus i teisma paduoti uz tokius teiginius.

Kokiu pagrindu fizinis asmuo turetu teise kreiptis del lesu skyrimo mokyklai? Gal noretumete pvz kreiptis del lesu skyrimo jusu poliklinikai? biggrin.gif  Tai iskirtinai mokyklos vadovybes pareiga.
Taip, esu organizavusi tokius dalykus kitose vastybinese istaigose, ir zinau, kaip tai daroma, ir jeigu reikalaujama (ne tik prasoma), tai ir gaunama. Tevai gali surinkti parasus, kad stipriau butu, bet praso pati administracija.  Ir niekas neismete biggrin.gif nei muses, nei is barsciu, nei is savivaldybes. Aptarnavo istatymo nustatyta tvarka.
Net esu tikra, kad uztikrinti tinkamo finansavimo buvima mokyklai yra  itraukta i administracijos pareigybes aprasymus. Uztikrinti - ne melzti is tevu, o gauti istatymo nustatyta tvarka.
Ir visiskai tai neemocijos, o konkretus faktai (ne tik apie Neziniuka kalba).

"vos paprasius..... " Tai kad net neprasyta, kaip teigia svietimo atstovai. Kam prasyt, jei is tevu paprasciau surinkt. 

tuscia diskusija-jusu postuose vien administracijos gaida. smile.gif
Tik nuosirdziai dziaugiuosi, kad atsirado simet nemazai ne nuolankiai mokanciu duokle juodais pinigais, o mastanciu kitaip smile.gif.

Beje, del duru  rakinimo - manau nerakins ju. nei vienas protingas pedagogas  nerizikuos vaiko palikti uz mokyklos duru, kai pagal istatyma pamoku metu jis atsako uz ji pilnai.

del prailgintos grupes kainu - kas lanko minejo, kad zadejo atpigti. ar atpigo?  ax.gif 

nes nors steigejas visu tas pats, taciau tam paciam Kaune yra ir nemokamu, ir po 0.7, ir po 0,8, ir po 1 e. uz valanda.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

0,7 eu padare
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 09 17, 10:16)
Tai jus imones vadovo vardu cia rasote?  biggrin.gif

Beje zinau lankancius neziniuka vaiku tevus - jie praktiskai galetu jus i teisma paduoti uz tokius teiginius.

Kokiu pagrindu fizinis asmuo turetu teise kreiptis del lesu skyrimo mokyklai? Gal noretumete pvz kreiptis del lesu skyrimo jusu poliklinikai? biggrin.gif  Tai iskirtinai mokyklos vadovybes pareiga.
Taip, esu organizavusi tokius dalykus kitose vastybinese istaigose, ir zinau, kaip tai daroma, ir jeigu reikalaujama (ne tik prasoma), tai ir gaunama. Tevai gali surinkti parasus, kad stipriau butu, bet praso pati administracija.  Ir niekas neismete biggrin.gif nei muses, nei is barsciu, nei is savivaldybes. Aptarnavo istatymo nustatyta tvarka.
Net esu tikra, kad uztikrinti tinkamo finansavimo buvima mokyklai yra  itraukta i administracijos pareigybes aprasymus. Uztikrinti - ne melzti is tevu, o gauti istatymo nustatyta tvarka.
Ir visiskai tai neemocijos, o konkretus faktai (ne tik apie Neziniuka kalba).

"vos paprasius..... " Tai kad net neprasyta, kaip teigia svietimo atstovai. Kam prasyt, jei is tevu paprasciau surinkt. 

tuscia diskusija-jusu postuose vien administracijos gaida. smile.gif
Tik nuosirdziai dziaugiuosi, kad atsirado simet nemazai ne nuolankiai mokanciu duokle juodais pinigais, o mastanciu kitaip smile.gif.

Beje, del duru  rakinimo - manau nerakins ju. nei vienas protingas pedagogas  nerizikuos vaiko palikti uz mokyklos duru, kai pagal istatyma pamoku metu jis atsako uz ji pilnai.

del prailgintos grupes kainu - kas lanko minejo, kad zadejo atpigti. ar atpigo?  ax.gif 

nes nors steigejas visu tas pats, taciau tam paciam Kaune yra ir nemokamu, ir po 0.7, ir po 0,8, ir po 1 e. uz valanda.


Iš nekonstraktyvių Jūsų pamąstymų suprantu, kad dalyvaujate organizacijų veikloje. Tai džiugu, kad taip save realizuojate thumbup.gif
Tačiau su bet kokios kitos įmonės valdymu, tuo labiau biudžetinės įstaigos, nieko bendro neturite, tai tuomet galimai praleidote progą patylėti.
Paaiškinsiu liaudiškai: kol nei aš, nei Jūs neesame šios mokyklos direktorėmis, tai tikrai ne mums-mokinių tėvams aiškinti, kaip vadovauti mokyklai visomis prasmėmis.
Tikrai neturiu įgaliojimo kalbėti mokyklos administracijos vardu (būtent to nesiūlau ir Jums daryti, jei suprantate, kad bandote vadovauti, kur gal ir nereikėtų) tik išsakiau savo subjektyvią nuomonę.
Mes, kaip mokinių tėvai, gal ir galime išsakyti savo pastabas ir išmintingus pasiūlymus, bet sprendimus priims direktorė. Būtent taip buvo ir su prailgintos grupės kaina.
Mano nuomone, kaip ir kiekvienoje įmonėje, taip ir šioje mokykloje, galima rasti tinkamus sprendimus, tik reikėtų laikytis subordinacijos, vadovautis dokumentais, o ne paskalomis bei emocijomis, nors ir esame moterys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(chin_chin @ 2016 09 17, 10:20)
Pirma pasidomekit pries rasant biggrin.gif Neziniuke tik 2005m pradejo veikti bendrojo ugdymo grupes, tai galima sakyti pakankamai jaunas darzelis. Beto ilgus metus dirbo neveikli vadove. Pries 4 metus istaigai pradejo vadovauti kita direktore, butent tiek laiko ir uzteko, kad darzelyje ivyktu kardinalus pokyciai, tvarkoma lauko ir vidaus aplinka, vyksta ivairus projektai, ir svarbiausia, visa tai vyksta SKAIDRIAI ir nereketuojant tevu!!!!!!!!!! Ir beje, jei truktu jiems vaiku, turbut neikurinetu dar vienos grupes, kuri prades veikti nuo kovo men?


Tai labai džiugu, kad nepatekę į kitus darželius, vaikai galės patekti į naujai sukurtą grupę smile.gif toks buvo ir savivaldybės tikslas, kad netrūktų vietų darželiuose, tai ir netruks smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif as is jusu padriku samprotavimu suprantu, kad jusu veiklos ribos baigiasi juodu pinigu toleravimu ir dalinimu bei pokvailiu patarimu dalinimu forume ir minciu nesistemiskumu.

O jei rimtai turiu nuvilti jus. tiek svietimo srities pinigu dalinimo mechanizmas man puikiai zinomas, tiek dalyvauju butent ten, kur jus man uzklijavote pereitame poste etikete, kad tikrai ne biggrin.gif biggrin.gif

butent valstybines biudzetines istaigos valdyme, bei tuo paciu finansu ismusinejime. Betgi jums geriau zinot biggrin.gif tik mes is savo istaigos klientu, praleidzianciu pas mus taipogi nemazai laiko, neprasome paremti juodais pinigais, ar susimesti tualetiniam popieriui smile.gif

niekas cia nieko nemokina. konstatuoja mamos, kad nemoka administracija vykdyti savo funkciju tinkamai, taip kaip priklausytu, ir kaip vykdo kitos tokios pacios istaigos.

kadangi pereita i asmeniskumus, o ne i argumentuota problemos gvildenima, daugiau jusu postu nepastebesiu ;)

beje, del subordnacijos -si savoka visai netinkama darbo ar tarnybiniais santykiais nesiejamiems asmenims. Todel tarp mokyklos adminstracijos ir tevu apie subordinacija ir kalbos negali buti.

Mokykla yra paslaugos teikejas, mes - paslaugos gavejai. Ir santykiai pas mus sutartiniai, o ne pagristi subordinacija ;).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 17 rugsėjo 2016 - 19:26