Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

Labukas,

kaip butu idomu pamatyti mazus limpopelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 04 17, 08:11)
Labukas,

kaip butu idomu pamatyti mazus limpopelius  thumbup.gif


gali iseit mazi limpopeliai,adrytes,berzeliai arba pigutes ,arba dar kokie idomios proteviu kopijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2014 04 17, 18:51)
gali iseit mazi limpopeliai,adrytes,berzeliai arba pigutes ,arba dar kokie idomios proteviu kopijos  wub.gif

manau, didele tikimybe, kad bus garbaniai, nes proteviu daugiau garbaniu yra ir is Berzelio puses labai daug aguciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2014 04 17, 18:51)
gali iseit mazi limpopeliai,adrytes,berzeliai arba pigutes ,arba dar kokie idomios proteviu kopijos  wub.gif


vis tiek bus mazi limpopeliai (juk vaikai perima tevo pavarde biggrin.gif )
Atsakyti
o mes su vyru nepagidomai uzsikretem kiaulininkyste doh.gif
vyras iskele ideja, kad reikia mums dar vienos kiaulaites. Norejom visiskai kitos veisles nei turim, bet tada poros reiketu atitinkamos, tada tektu dar viena pirkti. Tad apsistojom ties ideja, kad reikia musu Berzeliui antros zmonos tongue.gif . Po ilgu ieskojimu radau kuri mums patiko (bent jau is foto) dabar laukiu ziniu ar ji dar laisva.
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2014 04 18, 13:54)
o mes su vyru nepagidomai uzsikretem kiaulininkyste  doh.gif
vyras iskele ideja, kad reikia mums dar vienos kiaulaites. Norejom visiskai kitos veisles nei turim, bet tada poros reiketu atitinkamos, tada tektu dar viena pirkti. Tad apsistojom ties ideja, kad reikia musu Berzeliui antros zmonos  tongue.gif . Po ilgu ieskojimu radau kuri mums patiko (bent jau is foto) dabar laukiu ziniu ar ji dar laisva.

jei ne alergija as ir ju gauja laikyciau,bet jei bus maziuku,nezinau,kaip reiks su jais skirtis.
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2014 04 18, 20:01)
jei ne alergija as ir ju gauja laikyciau,bet jei bus maziuku,nezinau,kaip reiks su jais skirtis.

as ir noreciau trecio ax.gif plikucio noreciau kazkaip,tik kad jie drebuliukai ,salta jiems man atrodo net vasara lotuliukas.gif istikro tai jei galeciau laikyciau ju daug,bet... man juros kiaulytes yra gyvunas sielai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(andra96 @ 2014 04 18, 19:17)
as ir noreciau trecio ax.gif plikucio noreciau kazkaip,tik kad jie drebuliukai ,salta jiems man atrodo net vasara lotuliukas.gif istikro tai jei galeciau laikyciau ju daug,bet... man juros kiaulytes yra gyvunas sielai wub.gif

tikrai sielai,mano bendradarbis,toks vyras muras nupirko vaikams parsiuka, bet dabar ir pats is proto eina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2014 04 18, 20:47)
tikrai sielai,mano bendradarbis,toks vyras muras nupirko vaikams parsiuka, bet dabar ir pats is proto eina  lotuliukas.gif

maniskis ir jau susileides del ju,is pat pradziu tai toks buvo nusiteikes dar pries juos,as juk cia pirmininke su jais buvau,bet jau ir jis ziuriu glosto,maitina snekina,jau ir tas ju mazas spirgiukas padarytas ne toks atgrasus,o budavo vaje kaip jam baisu paimti rankomis,ne per ka. lotuliukas.gif priprato lotuliukas.gif ir pats pamate kad faini padareliai...
Atsakyti
Sveikos
Gal patarsit kur Vilniuje galima nuvezti JK pas veterinara?
Mano kiaulytei viena akyte baltom apnasom apejusi, biski primerkta. Turbut isimete infekcija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 04 19, 10:05)
Sveikos
Gal patarsit kur Vilniuje galima nuvezti JK pas veterinara?
Mano kiaulytei viena akyte baltom apnasom apejusi, biski primerkta. Turbut isimete infekcija g.gif


VETA Kalvarijų g. www.veta.lt
Atsakyti
neringiux sveikit smile.gif
Atsakyti