Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 44

QUOTE(Remedy @ 2014 02 06, 18:29)
Bet sakė nesijaudinti, nes viskas sutvarkoma ir pagydoma. Pirmadienį paims biopsiją,o mane išsiųs pas radiologus ir chemoterapeutus.


Pas kokius chemoterapiautus eisit? Jei teisingai suprantu jūs Kaune?
Pasikeitė tik stadija ar ir diagnozė?

QUOTE(BrAiVa @ 2014 02 06, 20:25)
Sveikos. Susizgribau, kad gerom naujienom nepasidalinau. pirma patikra mb praejo, rezultatai puikus. darinys visiskai sunyko. kraujas geras. (pilnai atsistate po pagauto parvo viruso) savijauta nepalyginamai pagerejo. pagaliau po metu jauciasi stipriau.

Jatau kaip gerai thumbup.gif Uf, kaip smagu girdėti thumbup.gif
ida1, manau , dalis tyrimo kartojimo yra tame, kad mes esam ekspermentinis-parodomasis "triušis", kurio pagrindu bandys pramušti, gydymą Lietuvoje.
Atsakyti
Taip NERA as Kaune, dar nežinau chemoterapeutų pavardžių, brūkštelsiu po pirmadienio.
Tik stadija sumažino, pagal anglus 4, pagal Knizikevičių 3, diagnozė liko ta pati.

BrAiVa, džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 02 05, 13:47)
Ačiū, parašiau. Tik matau, kad senokai lankėsi sm'e, tikiuosi viskas einasi sklandžiai jai.
Tau taip pat buvo operuota galva?

parasyk,man galva operuota.
Papildyta:
QUOTE(ragana69bb @ 2014 02 07, 12:44)
parasyk,man galva operuota.

neziau,ar galesiu ka patart,bet parasiau i az
Atsakyti
Na, tai ir aš pasidariau tą ENG kraujo tyrimą - rodiklis 2. smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 02 07, 16:16)
Na, tai ir aš pasidariau tą ENG kraujo tyrimą - rodiklis 2. smile.gif  g.gif



Mano irgi toks. Kodėl - nesuprantu. Dariau šiek tiek blogai jausdamasi, nors prieš dvi savaites jis buvo 6 (labai gerai), gal todėl. Kažkaip labai mažas.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 02 07, 18:03)
Mano irgi toks. Kodėl - nesuprantu. Dariau šiek tiek blogai jausdamasi, nors prieš dvi savaites jis buvo 6 (labai gerai), gal todėl. Kažkaip labai mažas.


kiek teko anksčiau domėtis, tai net tą pačią dieną darytas tam pačiam žmogui ENG tyrimas gali labai skirtis, todėl ir norma jo yra nuo 2 iki 15, kitur iki 20 duoda. Ar 2 ar 6 tai jokio skirtumo, nes tai vis dar norma, kaip ir 11 ar 15. Jis didėja normos rimosi net nuo fizinio krūvio. Navikines ligas rodo kai jau šokteli toli toli nuo normos ir dėsningai didėja, nuo normos, po bički, po bički, mano gydytoja šeimos tada neatkreipė dėmesio, bet yra dėsningas didėjimas ENG prieš diagnozę iki 61 kaip jau minėjau, kai papauoliau į klinikas.
Atsakyti
QUOTE(BrAiVa @ 2014 02 06, 20:25)
Sveikos. Susizgribau, kad gerom naujienom nepasidalinau. pirma patikra mb praejo, rezultatai puikus. darinys visiskai sunyko. kraujas geras. (pilnai atsistate po pagauto parvo viruso) savijauta nepalyginamai pagerejo. pagaliau po metu jauciasi stipriau. (nehodzkino dideliu B last. limfoma II st. diagnozuota pries metus sausio men.). Sekantis tikrinimas balandi.

laaaabai dziugu skaityti. SAUNUOLIAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 02 07, 18:29)
kiek teko anksčiau domėtis, tai net tą pačią dieną darytas tam pačiam žmogui ENG tyrimas gali labai skirtis, todėl ir norma jo yra nuo 2 iki 15, kitur iki 20 duoda. Ar 2 ar 6 tai jokio skirtumo, nes tai vis dar norma, kaip ir 11 ar 15. Jis didėja normos rimosi net nuo fizinio krūvio. Navikines ligas rodo kai jau šokteli toli toli nuo normos ir dėsningai didėja, nuo normos, po bički, po bički, mano gydytoja šeimos tada neatkreipė dėmesio, bet yra dėsningas didėjimas ENG prieš diagnozę iki 61 kaip jau minėjau, kai papauoliau į klinikas.


O kas kiek laiko reikėtų kartoti šį tyrimą?
Atsakyti
Labas vakarėlis. Naktynėjasi...nesimiega....
Įlendu, vis paskaitau, kaip Jūs gyvuojat. Noriu tik visas pagirti, kokios Jūs stiprios. Šaunuolės. Taip ir toliau 4u.gif Turim laikytis, nes už mus niekas kitas to nepadarys. O Gyvenimas kaip jam reikės, taip viską sustatys.
O aš laikausi mirksiukas.gif Visokių dienų būna juodų...baltų...Kaip zebras...O šiaip poantros operacijos ir radikalaus auglio pašalinimo pakolkas tylu (Pirma op 2012-07, antra 2012-11). Kontrolines MRT darau Vilniuj, bet su nuotraukom visada važiuoju į Kauną pas Deltuvą.Paskutinis MRT buvo prieš pat Kalėdas, dabar kitas tik po metų.
Šiandien apturėjau vizitą pas Ruolią.Pašnekėjo, prirašė ir paleido.
Jo pirmas klausimas atėjus ir mane išklausius buvo, kiek vaikystėj sudaužiau termometrų ir ar kartais mano tėvai kai buvau maža nepurškė kopūstų ar bulvių DUSTU... Anot jo tai iššaukia tokias blogybes, kokai pas man buvo
Uždraudė visokius daigintus grūdus, želmenų sultis, ikrus ir lašiša.
Naudoti Evelor, Selena, Propoli ir leistis Cerebrum compositum...
Gal kam teko kažkas panašaus???
Atsakyti
Apie termometrus ir dustą ir man sakė. Kokį planą man sudarė prieš kelis puslapius atgal surašiau. Panašų. Kažin koks to dusto literatūrinis pavadinimas. Sakė, kai jis atsirado, tai viską su juo trucijo, ne tik žmonės namuose, bet ir tarybiniai ūkiai, kolūkiai naudojo. Taip, kad jo visi tikriausiai esam gavę.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 02 07, 22:13)
O kas kiek laiko reikėtų kartoti šį tyrimą?


nežinau kaip dabar, man darydavo kiekvienąkart priduodant kraują, t.y. prieš kiekvieną chemiją, vėliau po gydymo kas tris mėnesius, šešis, dabar darau kartą metuose. ENG nėra kažkas tai tokio, tiesiog prie kraujo ligos, kai mes neturim jokių žymenų tyrimo, jis gali pasufleruoti, kad kažkas negerai, bet tik tiek. Juk ENG gali padidėti ir esant paprastam uždegimui 4u.gif

Kiek jis informatyvus esant kitiems vėžio lokacijos susirigimams aš nežinau, reiktų info pasiieškoti g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Noriu pasikonsultuoti. Tėveliui rado neaiškų darinį smegenyse. Tomografija rodė, kad navikas, o rezonansinis tyrimas jau sukėlė dvejones ir gydytojai pateikė keturis galimus variantus. Operacijos metu buvo imamas mėginys ir tirtas laboratorijoje, po 30 min paaiškėjo, kad tai ne auglys, tad užsiuvo galvą nieko neišpjovę. Biopsijos atsakymas po 9 dienų, bet visi tie trys likę variantai gydomi vien tik vaistais ir/arba chemoterapija, tad pjauti kaip ir nereikės (vienas iš galimų variantų kraujo vėžys).
Operacija baigta vakar 13 val. Iki šiandienos ryto buvo reanimacijoje. Tėtis iškart atgavęs sąmonę nepratarė nė žodžio, jam nepavyko. Vėliau, po keletos valandų, ištarė du žodžius, daugiau nepavyko, nors ir labai stengėsi. Manėm, kad tai ir narkozės padarinys, ir operuota buvo netoli kalbos centro, tad normalu, kad kažkiek sudirgino. Gydytoja sakė vakar neskatinti jo kalbėti, tegul pailsi, neerzina pats savęs ir nekamuoja smegenų.
Šį rytą, po nakties, tikėjomės jo sulaukti palatoje visai kitokio, bet...jis toks pat. Ištarė tik vieną žodį, daugiau niekaip nepavyksta.
Ar kas nors buvote susidūrę su tokia situacija?
Mums labai neramu... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 08 vasario 2014 - 12:08