Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 44

Gal galit pasakyti, ar galima lasaline statyti ta pacia diena, kai leidziamas Neupogen? Ar neisplaus ten tu baltu kuneliu gamybos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 13 vasario 2014 - 11:17
arune ačiū smile.gif

QUOTE(willow @ 2014 02 12, 19:39)

Norali, va Jūsų pavyzdys yra tas kabliukas, už kurio galima kabintis. Sveikatos ir laikykites,  4u.gif



willow kabinkitės, kabinkitės 4u.gif
ir ačiū už sveikatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2014 02 13, 10:39)

Del limfmazgio dabar pergyvensiu...kol neistirs...

willow, atsakyk Tu man: ar tavo tas padidejes limfmazgis raktikaulio srityje paslankus?Ar toks nejudantis?

Nepergyvenk iš anksto. mano limfmazgis nulindęs labai giliai, vbvos randamas, o aš pati nečiuopiu. Chemikė kažkaip apčiuopė, bet ko gero jis nejudantis, bet čia tik aš taip įtariu... Ryt paklausiu, nes einu vėl kalbėtis pas Rutkauskienę, gal bus kraujo tyrimai, o kardioechoskopija leidžia daryti chemiją. Merginos, mano protas blokuoja šitokį ligos plitimą. NETIKIU, nors pasiusk. Bet...žiūrėsim ryt.
Dėl kosulio tai man rentgenas parodė židinius, nors vis galvoju, negali apsirikti ir supainioti su kuo nors..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 02 13, 11:16)
Gal galit pasakyti, ar galima lasaline statyti ta pacia diena, kai leidziamas Neupogen? Ar neisplaus ten tu baltu kuneliu gamybos?
Vyrui ligoninėj lašino fiziologinį +K, Na, Mg ir leidžiant, bet jam vos ne ištisai ir lašino tuos du mėnesius. Bet turbūt gydytojas tiksliausiai atsakys prie situacijos.

Avocado, kaip jūsų tėvelis? Gal pagerėjo situacija su kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 13 vasario 2014 - 14:06
QUOTE(willow @ 2014 02 13, 14:50)
Merginos, mano protas blokuoja šitokį ligos plitimą. NETIKIU, nors pasiusk. Bet...žiūrėsim ryt.




labai geras tas Jūsų protas, be pakartotinų tyrimų ir aš nesutikčiau, kad jau yra būtent taip ir ne kitaip, o tai Jusm neleidžia pult į neviltį, Jūs gi kovotoja 4u.gif

willow Juk ir Jūsų situacijoje tinka čia daug kartų išsakyta mintis - pirma tiksli diagnozė, tada gydymas ir tada jau nebėra kada panikuot, tikiu, kad viskas susidėlios kuo graičiau, prašykit kaip galima išsamesnių tyrimų, asmeniškai niekad nesu girdėjus apie kepenų akmenis g.gif ir man įdomu ar tik iš rentgeno ir echoskopo galima nustatyt ar tai navikiniai dariniai?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 13, 13:50)
Nepergyvenk iš anksto. mano limfmazgis nulindęs labai giliai, vbvos randamas, o aš pati nečiuopiu. Chemikė kažkaip apčiuopė, bet ko gero jis nejudantis, bet čia tik aš taip įtariu... Ryt paklausiu, nes einu vėl kalbėtis pas Rutkauskienę, gal bus kraujo tyrimai, o kardioechoskopija leidžia daryti chemiją. Merginos, mano protas blokuoja šitokį ligos plitimą. NETIKIU, nors pasiusk. Bet...žiūrėsim ryt.
Dėl kosulio tai man rentgenas parodė židinius, nors vis galvoju, negali apsirikti ir supainioti su kuo nors..... g.gif



willow, aš dabar irgi nebesuprantu, iš kokių tyrimų nusprendė - kai daro KT, tai piktybinių židinių vietoje mato kaupimą, rentgenas ir echo taip pat rodo, kad kažkas yra, bet jų duomenis visada tikslina, kad būtų aiškus tas kažkas.
Atsakyti
Echo - kepenyse ir viršraktikauliniame limfmazgyje, rentgenas - plaučių. Numatyta viršraktikaulinio l. echo su biopsija - kovo vidury... anksčiau nėra. Klausiu ryt- gal mokama arčiau bus. Vasario 23 numatyta Medejoj MRT,bet dabar žiūriu, kad sekmadienis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 13, 15:09)
Echo - kepenyse ir viršraktikauliniame limfmazgyje, rentgenas - plaučių.  Numatyta viršraktikaulinio l. echo su biopsija - kovo vidury... anksčiau nėra. Klausiu ryt- gal mokama arčiau bus. Vasario 23 numatyta Medejoj MRT,bet dabar žiūriu, kad sekmadienis unsure.gif



Jie dirba ir sekmadieniais, MRT viską ir parodys, dabar gal tu ir nepanikuok. Nors iliuzijos nežinau, ar gerai. aišku, norisi sau kartais ir pameluoti, nes taip lengviau.

DĖL KOSULIO.

Aš ilgai ir beviltiškai kosėjau, kol išsiaiškinau, kad kosulys bakterinės kilmės ir jam tinka ACC. Paprasčiausias, galilma sakyti, ACC. Viskas dingo.
Atsakyti
Laba diena. Kas galetu pasidalinti kam rado gimdos kaklelio vezi UK?
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 02 13, 15:42)
Laba diena. Kas galetu pasidalinti kam rado gimdos kaklelio vezi UK?


Labas Evute, man rado, ką konkrečiai norėtum sužinoti? 4u.gif
Atsakyti
Na, tai šiand. paskyrė kardiorchoskopiją balandžio mėnsiui blink.gif , kaulų sintigramą gegužės mėnesiui. Neprisibroviau pas operavusį chirurgą, kažką rande čiuopiu tai ir neramu, o talonų jau nėra. Tai suku galvą ką daryt.
Pas mane dabar visi kraujo tyrimai geri, ir hemoglobinas 130 ( dariausi kepenų, skydliaukės ir bendrą kraujo tyrimą, kalio, ai dar tą mokamą (Ca125) dėl kiaušidžių).
Willow, tai taip išeina, kad kažkiek širdies veikla atsistato po gydymo, tie pakitimai nėra negrįžtami? Gal tas tavo protas ne bereikalo nepriima minties apie ligos plitimą? Dar laukia eilė tyrimų...
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 02 13, 18:16)
Na, tai šiand. paskyrė kardiorchoskopiją balandžio mėnsiui  blink.gif , kaulų sintigramą gegužės mėnesiui. Neprisibroviau pas operavusį chirurgą, kažką rande čiuopiu tai ir ......
Willow, tai taip išeina, kad kažkiek širdies veikla atsistato po gydymo, tie pakitimai nėra negrįžtami? Gal tas tavo protas ne bereikalo nepriima minties apie ligos plitimą? Dar laukia eilė tyrimų...

Na va kas mane užmuša, tai tokios eilės... nesuprantu, negi negalima šito sutvarkyti. Kažkur įsivėlęs jovalas ir vsio. Užtai šiandien ir ėjau į v.Grybo g. nes tokia VUOI eilė išsiaiškinti, ar man galima leisti chemiją doh.gif
taip, mano kardiologė V.Milašienė tą sakė, šiandieniniai tyrimai parodė vėl šiokį tokį pagerėjimą. Ir iš venos du kartus normaliai pirmadienį - trečiadienį paėmė kraują, va šiandien pridaviau dviejose vietose jau teko ieškoti aplinkui. Bet šiokia tokia pažanga yra. jei nuspręs leisti,dabar statysiu portą.
Edme, o echoskopiją darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 13 vasario 2014 - 18:27