Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

Man irgi labai grazi ta Houndstooth chiffon shirtdress, atrodo tobulai wub.gif Manau ir ant Alejo.lt ji atrodys tobulai mirksiukas.gif

Tik su dydziu tai mistika, man reiketu 3 d. Jcrew sukneliu doh.gif

QUOTE(Arelija @ 2014 01 14, 17:02)
biggrin.gif taip taip biggrin.gif Alėja.lt siūlau nepasikuklinti ir aplikuoti į 2 pareigybes pas J.Crew: kokybės vadove Baltijos šalims ir manekene


thumbup.gif
Atsakyti
Aleja.lt, koki dydi emei sios sukneles?
As ir senai i ja ziuriu, bet vis klaustuku kyla ax.gif

http://www.jcrew.com...isFromSale=true
Atsakyti
Mano siandienos laimikiai, greiciausiai bus skirti draugei:
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2014 01 14, 16:34)
Aleja.lt, koki dydi emei sios sukneles?
As ir senai i ja ziuriu, bet vis klaustuku kyla ax.gif

http://www.jcrew.com...isFromSale=true



00 emiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2014 01 14, 15:56)
As turiu 6d, galesiu pamatuoti ilgi ir surasyti vakare.  4u.gif

Jus lauryna50 su ja rodetes temoje, ten 6d ir buvo?
Jusu apimtys panasios?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2014 01 14, 16:49)
parasiau laiska  jcrew  su  klausimu,  kokiu  ugio  yra  ju  manikenes  smile.gif



Va ir atsakymas

Hello Lynn,

Thanks so much for reaching out! I am very sorry, but we are not given nor can we provide any information regarding our models. I apologize for any inconvenience that this may cause you
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2014 01 14, 17:51)
00 emiau  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gavau Jcrew snood'a Chevron checker snood, uzrodyta Gytes, aciu jai 4u.gif Labai patiko, storas, minkstas. Foto neisryskino kontrasto, gavosi sviesesnis, jis juodai baltas. Prie juodo palto man labai grazu ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 01 14, 17:32)
Man irgi labai grazi ta Houndstooth chiffon shirtdress, atrodo tobulai  wub.gif  Manau ir ant Alejo.lt ji atrodys tobulai  mirksiukas.gif



tikrai labai graži, ir sutinku, kad Alejai atrodys puikiai ji bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 14 sausio 2014 - 19:22
QUOTE(Aireda @ 2014 01 14, 15:27)
Lyg ir as rodziausi blush2.gif Mano ismatavimai: 89-68-94 (168), turiu S d. tokio megztuko. Tippius labiau megstu XS d.

Man su 89-62-92 XS tipis ankštas gerokai buvo. S'as labiau patiko neskalbtas, nei kiek nepasitraukęs. smile.gif
Atsakyti
Mergaitės,
šito popover nei viena dar neturit? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 14 sausio 2014 - 20:45
Kiek demesio siandien JCrew sulaukiau - net nejauku kazkaip buvo kai tiek aplink pagalbininku ax.gif Bet nuejau tik atsidarius jiems, tai taip ramu - zmoniu nera, visi konsultantai padet pasiruose. Pasirodo nedazlibinau anakart ir sale viskam 50% pardej bigsmile.gif Tik realiai nelabai ka yra pirkt, nes rubai tie patys kaip ir kuris laikas... Nebent kazka papildomai nukainuoja ir nepakabina arba online sale, o pardej dar nenukainuota... Bet is to kas kabo, tai viskas tas pats. sad.gif

Gavau pasimatuot merino boyfriend sweater - tebuvo ivory spalva ir katik atveze, tai dar is galo atnese. Bet jau konsultantas koks fantastiskas yra - mane kaskart atsimena, net vardu pasisveikina (nors esu turbut tik karta ji sakius), o kai ko paprasau, tai net mano dydi atnesa. Va siandien irgi to megztuko pasiprasiau, tai ne neklauses S atnese thumbup.gif Reikes parasyt gera atsiliepima apie ji, nes tikrai nerealus wub.gif

Uztai online pradeda nebepatikt tas gaudymas sad.gif Vakar uzsisakiau boyfriend megztuka, vakare skambina, kad nebera sandely. Nu ok, nera tai nera. Patikrinu online - jokiu spalvu nebelike. Siandien ryte matau, kad vel visos spalvos yra, vel uzsisakiau norima. Tai laukiu ir tikiuosiu, kad nepaskambins siandien... ax.gif Bet pagalvojus, tai kelis rubus tegaudau ir taip uzknisa, o kas perkasi ne tik megztukus, tai neisivaizduoju kaip nervai atlaiko taip gaudyt. biggrin.gif

Ech, issikalbejau biggrin.gif O dabar prie aktualesniu dalyku.

Matavausi Boy shirt in bird print (item 08997) - parduotuvej jie $49.99 + 50% nuolaida, tai labai labai gunde. Bet neturejo mano iprasto 6 dydzio, surizikavau 8 matuotis. Nu ir ka, normaliai - i laisvesne puse, bet tikrai nekabantys niekur (nors boy shirt as 4 ir 6 matuojuosiu ir paprastai 6 idealiausiai, 4 gerai, bet apgludes). Labai maloniai jauciasi, medziaga plonyte, svelnute. Bet susilaikiau - siandien ir kitu pirkiniu buvo, o ir JCrew noru dar turiu, tai nera butini jie. Nors tikrai labai rekomenduoju kam patinka jie - manau nesigailesit (aisku vilktis reiketu po kazkuo arba nesiot kai silciau).

Ir pirkau flying bird kaklo papuosala - nugriebiau be kainos, tai neturiu koduko, bet toks pavadinimas cekyje imustas, nors google ir jcrew neranda jo nuorodos g.gif Kuo labai patiko jis man, tai, kad turi svorio - nera kad uzsidejai ir skraido i visas salis ar jauciasi cheap (nors ir is pigesnes ju linijos). Manau prie daugko tiks - bandziau tik prie little black dress ir smelinio swingo, bet manau gerai turetu su melynu tippi ziuretis.
user posted image

QUOTE(driu @ 2014 01 14, 15:13)
siu kelnyciu neturit? cia kaip timpos gal labiau nei kelnes?  g.gif
http://www.jcrew.com...p;bmUID=kd.f.54


Esu matavusis - na jos kaip tympos apsitempia, t.y. labai aptemptos, bet nepersimato ar pan (kaip normalios kelnes). Medziaga neskysta, man patiko, kad uztrauktukas gale (kai uztrauktukas sone, tai man negraziai kazkaip tinka JCrew kelnes). Matavusis ir odines jas esu, tai man ilgis kiek kliuna - pagal viska man jos turetu but kaip tik (regular, 30" vidine siule), bet man noretusi trumpesniu... Nors pvz dzinsai ir kitos kelnes regular buna 32" paprastai, tai man amzinai per ilga - visada perku short, t.y. 30", tai pagal ta sprendziant man regular siu kelnyciu kaip ir geras turejo but, bet realiai reikejo 28". g.gif Na o del dydzio, tai atitinka nesiojama JCrew dydi.
Atsakyti