Įkraunama...
Įkraunama...

--=Balandinukų namučiai=--

klebonija, nesiunčiau niekur, nes nenoriu nieko keisti, tiesiog manau normalu pergyvent, kad reiks palikti vaiką ir nematyti visą dieną, ar vienur ar kitur, 8 val teks dirbti visvien smile.gif

Vukuti, tyliai sveikinu, super smile.gif Ale, kiek jau turės balandinukai brolių/sesių thumbup.gif
Atsakyti
Atėjau paskaityti o kokios naujienos wub.gif vukuti sveikinimai nuoširdžiausi, wub.gif kad lengvai nėštumas praeitų wub.gif
Atsakyti
Vukuti wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vukuti, sveikinu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif vukuti
Papildyta:
Perskaiciau viska, seniai buvau neskaicius... Vakar buvau tokiam psichologes seminare, tai Agai atskysiu, kaip ten ir sake, "Kodel taip brangini ta problema, del kurios naktim nemiegi? Ar ji tau labai reikalinga?" jeigu nereikalinga, tai spresk wink.gif
(aisku, visada visokiu pasiteisinimu randam, bet gal daugiau veiksmu ir viskas issispres) wink.gif
Atsakyti
_
QUOTE(Tiske @ 2014 01 15, 19:48)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif vukuti
Papildyta:
Perskaiciau viska, seniai buvau neskaicius... Vakar buvau tokiam psichologes seminare, tai Agai atskysiu, kaip ten ir sake, "Kodel taip brangini ta problema, del kurios naktim nemiegi? Ar ji tau labai reikalinga?" jeigu nereikalinga, tai spresk wink.gif
(aisku, visada visokiu pasiteisinimu randam, bet gal daugiau veiksmu ir viskas issispres) wink.gif

drinks_cheers.gif Labai labai Pritariu, tik reikia surasti savyje jėgų spręsti ir keisti tai, kas nepatinka, bet tai yra taaaaaaaaaaipl nelengva...

Vukuti, dziaugiuosi labai ir sveikinu, visos laikysime špygas 4u.gif
Atsakyti
Vukuti, jau tuoj tuoj epideminį lygį pasieks tokios naujienos! :-) Mane tai džiugina, juk esu linkus pasigaut :D

QUOTE(Aga @ 2014 01 15, 14:25)
klebonija, nesiunčiau niekur, nes nenoriu nieko keisti, tiesiog manau normalu pergyvent, kad reiks palikti vaiką ir nematyti visą dieną, ar vienur ar kitur, 8 val teks dirbti visvien :)


Ot visai ir nebūtinai. Pvz mano mama dirbo buhaltere iš namų. Ir dar daugybė buhalterių taip dirba, darbdaviams tai dažnai būna labai didelis pliusas. O yra ir daugiau tokių darbų. Juk tu pati žinai.
Nors va ir parašei, kad nieko nenori keisti. Tai nesuprantu ko jaudiniesi? Jei nenori keisti, vadinasi tau taip patinka ;-)

Tekstų psicho-analizė - mano arkliukas, prašom nepykti ir neįsižeisti.

QUOTE(Tiske @ 2014 01 15, 19:48)
Vakar buvau tokiam psichologes seminare, tai Agai atskysiu, kaip ten ir sake, "Kodel taip brangini ta problema, del kurios naktim nemiegi? Ar ji tau labai reikalinga?" jeigu nereikalinga, tai spresk ;)
(aisku, visada visokiu pasiteisinimu randam, bet gal daugiau veiksmu ir viskas issispres) ;)


Oj kokia gera citata! Iš kitos pusės, kažkas ekstremaliais sportais užsiima, o kažkas kitaip mėgsta pasikraut :-)
Atsakyti
Vukuti, sveikinu 4u.gif super duper smile.gif tai ka, tu oficialioji desimtoji? biggrin.gif kaip smagu smile.gif)

Sianakt pas mus miegojo drauge su 4 men.mergyte smile.gif zinot ka? as nzn ka su tokiu vaiku daryti..plius ji sveria 9 kg:) tai man kazkoks kosmosas..atsikele ir guguoja, prizadino braske kitam kambaryje..ech..kazkaip reiks pratintis prie nauju pokyciu smile.gif idomu net paciai sau smile.gif
Drauge sako,bet mes juk netriuksmavom(teisinosi, nors nera ko), ji net nesuverke..taip..bet mes pratusios miegoti mirtinoje tyloje:)) ach smile.gif

braske pas baba, o mama vel suda mala:)
Atsakyti
Labos 4u.gif

4u.gif Labai labai aciu visoms uz sveikinimus ir linkejimus! 4u.gif
Nu su tokiu palaikymu tai tikrai viskas turi buti ciki bigsmile.gif

QUOTE(klebonija @ 2014 01 16, 11:43)
Vukuti, jau tuoj tuoj epideminį lygį pasieks tokios naujienos! :-) Mane tai džiugina, juk esu linkus pasigaut biggrin.gif

Tai labai jau prasom, tokiu virusu mielai pasidalinsiu wub.gif

Sakot jau desimtoji? blush2.gif Kazkaip nesuskaiciuoju tiek, gal dar ne visos sm prisidave?... smile.gif Ai, koks skirtumas koks skaicius, svarbu, kad musu jau daug wub.gif Idomu, kaip pildosi tas saraselis, kai raseme, kada kas planuoja g.gif As buvau uzpildziusi, kad po 2-3 metu smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai Vukučiui wub.gif


QUOTE(Aga @ 2014 01 15, 15:25)
klebonija, nesiunčiau niekur, nes nenoriu nieko keisti, tiesiog manau normalu pergyvent, kad reiks palikti vaiką ir nematyti visą dieną, ar vienur ar kitur, 8 val teks dirbti visvien smile.gif


Aga, jei ne patį darbą nori keisti, tai visuomet galima kalbėtis ir tartis dėl darbo laiko.
Pradėk anksčiau, namo anksčiau pargrįši ir savo vaikelį ilgiau matysi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalauskiene: 16 sausio 2014 - 16:48
vabalauskiene, deja ne, kad ir kaip norėčiau, nes nuo mano darbo priklauso kitų darbas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 01 16, 17:57)
vabalauskiene, deja ne, kad ir kaip norėčiau, nes nuo mano darbo priklauso kitų darbas.

O tai koks tavo darbas? Kokia specifika?
Man taip pat buvo neramu, kaip reiks suspėti. Bet viskas natūraliai susidėliojo. Būna ir darbe pavakaroti reikia, ypač dabar, sausį, nes metų pradžia, ataskaitos, biudžetai ir t.t. ir į komandiruotes važiuoti, bet kažkaip viskas stojo į vėžes ir atrodo, kad taip ir buvo ir turi būti.
Atsakyti