Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija

Atsakyti
Sveikos, ar tiesa, kad esant padidejusiam tik ATPO gydymas tiroksinu neskiriamas? Ir jei padidejusi skydliauke arba su mazgeliais, bet kraujo tyrimai geri, taip pat neskiria gydymo? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2014 01 10, 11:14)
Sveikos, ar tiesa, kad esant padidejusiam tik ATPO gydymas tiroksinu neskiriamas? Ir jei padidejusi skydliauke arba su mazgeliais, bet kraujo tyrimai geri, taip pat neskiria gydymo? Aciu 4u.gif

viskas priklauso nuo gydytoju, vieni prie tik padidejusio ATPO neskiria, kiti skiria. taip pat ir su mazgais. man asmeniskai prie mazgu keleta metu neskyre tiroksino iki tol kol neisoperavo. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
serganciom linkiu kuo greiciau pasveikti !

stengsiuos kuo trumpiau;

su skydliaukes bedom susiduuaiu pries 5 m, kai pagimdziau: buvo LABAI bloga, sirdis katalojos, drebejimai, rankos, ir kt.meciau rukyti, kad tik pageretu;
apejau visu gydytojus, kuriuos zinojau(endokrinologus); buvo guzeliu, viena sdidesnis, bet nieko neoperavo, sake, geri hormonai; pries 3 m kazkur netycia vien gyd. pasiule issitirti vit D;nors kiti skeptiskai i ji ziuri, atseit musu zonos gyventojams visiem jo truksta, man padejo; beto ir trukumas jo buvo man kritinis: 7 vnt ( 50-100 norma);
dabar praejus trim metam vel pasidare man ypac blogai; prisidejo prie to ir nervo uzspaudimas kakle, pradejo atrofuotis kojos raumenys, tirpsta ranka, veidas; geriu vaistus siuo metu;
tuo paciu nuvaziavau pas Navicka KLP, vakar;(buvau buvusi pas ji irgi pires 3 m); istyre , sako guzas padidejes ( buvo 0.9 mm, dbr 1.3 mm); bet atseit jei hormonai geri, nieko nepadarysim;
as jauciu kakle kai guliu, arba galva uzverciu, kazka istrigus; ir siaip esu ziauriai nervinga, nerimas, pyktis, ir kt; prakaituoja rankos,sutrikes ciklas, neniriu sekso, ir kt. pozymiai;
TTH ir FT4 vel lygtais norma: TTH 1.59; FT4 17.31; DHEOS 419; MENSTRAUCIJOS prasidejo 10 d., tyrimai daryti 08; ar jos turi itakos?
(su gyd dar nekalbejau del tyrimu);

gydytojas sako, kad padidejo , nes buvo kokiu stresu ir pan. na taip, mano stresinis darbas buvo, dbr nedirbu; tikiu, kad nuo to gali ir padidet guzelis, ir kaklo nervai uzsispaude;

mano klausimas butu toks:
1.kada operuoja guzelius? kas yra max ju dydis? ar operuojant guzelius, pasalina dali skydliaukes, todel taip nenori jie operuoti?
2.mano ginekologe pasiule issitirti jonizuota kali, bei kazkokius poskydliaukes hormonus, gal zinot kas tai? gal tirkai yra koks hormonas, kuri retai kada tiria, o jis yra sutrikes;

apskritai, mane kazkaip neigiamai nuteike navickas, ta prasme, labai abejingai; ar man tik taip atrodo?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
*

Atsakyti
Geriu tiroksina jau menesis laiko, 25 mg dienai, bet nejauciu jokio pagerejimo, nuolatinis nuovargis, ir kartais jauciu kad pradejo kilt spaudimas ko anksciau nebuvo.. Ar tai blogai, ir kada tiketis pagerejimo(noriu atsigaut nuo to jauciamo nuovargio....)
Atsakyti
QUOTE(Imgoolia @ 2014 01 10, 22:48)
Geriu tiroksina jau menesis laiko, 25 mg dienai, bet nejauciu jokio pagerejimo, nuolatinis nuovargis, ir kartais jauciu kad pradejo kilt spaudimas ko anksciau nebuvo.. Ar tai blogai, ir kada tiketis pagerejimo(noriu atsigaut nuo to jauciamo nuovargio....)


Kartokit TTH tyrimą wink.gif Gal dozę didinti reikia?
Atsakyti
Jeigu didelis ATPO, ar gali įtakoti savijautai?Visi kiti tyrimai geri.
Atsakyti
gali
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 01 13, 13:03)


Ačiū, bet vaistų neskyrė, kol visi kiti tyrimai normos ribose.
Atsakyti
Labas, prisijungsiu ir as prie Jusu 4u.gif

Del hipotirozes pradejau gerti tiroksina, ka pastojau, geriau visa nestuma po 0,25-0,5 mg. Po gimdymo nutrauke gydyma, nes viskas buvo normos ribose. Bet po keliu men., kai jau pati pajutau visus hipotirozes simptomus (patino veidas, tirpsta galunes, ypac kai miegu, prasta nuotaika, neapsakomas nuovargis iki pykinimo, sirdies skausmas, letesne kalba, mastymas doh.gif ...) pasidariau TTH, kuris buvo kritinis, jau aparatas tiek nerodo doh.gif . Gydytoja sake, kad skydliauke visisiskai nebegamina tiroksino, israse 0,5 mg, po savaites padidinti iki 0,75 mg, bet jokiu kitu tyrimu neskyre, tik kartoti TTH po 2 men. Dabar laukiu, kada savijauta pageres verysad.gif Turiu klausima, gal jums israse ir kokiu antidepresantu, kol savijauta pageres, nes nuotaika tai labai prasta sad.gif? Ir per kiek laiko turetu pasijusti tiroksino poveikis?
Papildyta:
Dar domina, ar padeda selenas kazkiek, buvimas prie juros?
Atsakyti
QUOTE(Mamurka @ 2014 01 13, 14:13)
Dar domina, ar padeda selenas kazkiek, buvimas prie juros?

Pasidarykit kraujo tyrima, gal pasilpes yra. Jei taip - pagerciau spirulinos, seleno, vitamino D.
Atsakyti
Gal galetumete rekomenduoti gydytoja, kuris specializuojasi butent su hipotroze po gimdymo?
Atsakyti