Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Tai as is tos pacios nupirkau irgi 5 vatinukus, prisegama peledziuka (gaila, su laku pagrazintas ir dar markeriu doh.gif doh.gif), ir gryba violetine kepure, dar turejo buti kitas grybas, bet jos vaikas sukule, sukule ir ta balta pauksteli doh.gif verysad.gif
Kita burbulu daug turejo, bet kazkas rezervavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 17, 20:46)
Tai as is tos pacios nupirkau irgi 5 vatinukus, prisegama peledziuka (gaila, su laku pagrazintas ir dar markeriu doh.gif  doh.gif), ir gryba violetine kepure, dar turejo buti kitas grybas, bet jos vaikas sukule, sukule ir ta balta pauksteli doh.gif  verysad.gif
Kita burbulu daug turejo, bet kazkas rezervavo 4u.gif

burbulų tai nemačiau, vatinukai faini, tai gal ir agurką pačiupai ?
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2014 01 17, 22:20)
burbulų tai nemačiau, vatinukai faini, tai gal ir agurką pačiupai ?

Agurka, kriause, citrina blush2.gif mirksiukas.gif Burbulus Eurika turejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 17 sausio 2014 - 21:26
QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 17, 22:25)
Agurka, kriause, citrina blush2.gif  mirksiukas.gif Burbulus Eurika turejo 4u.gif

tuos tai mačiau jau kai tik paskelbė, senokai, bet pagalvojau, kad neapsimoka man dėl 3 žaisliukų dar priedo krūvos nereikalingų,

ebay yra nebrangiai trys paršiukai su dėžutėm originaliom, su siuntimu per tarpininkus gal visai apsimokėtų siųstis.. gal kas norėtų prisijungti ? dėžutė 5 dol, iki jos siuntimas irgi 5 dol, gal ir kelios dėžutės būtų už tuos pačius 5 pinigus, ir grubiai aš dauginu iš 4 kadangi nesunkus dalykas tai manau būtų galutinė suma mažiau nei 40 lt,
http://www.ebay.com/.....261376665991
o gal kai kas kai ko kito norėtumėt, pvz kankorėžių rinkinio iš to paties pardavėjo
http://www.ebay.com/...=item5afa5f464b
arba tokio, bet šito rinkinio siuntimas iki tarpininkės jau 15 dol
http://www.ebay.com/...=item5af844305e

taip spėju kad už tą pačią kainą gal ir kelis rinkinius atsiųstų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 18 sausio 2014 - 10:12
Mane tie parseliai vilioja, vilioja blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 18, 13:53)
Mane tie parseliai vilioja, vilioja blush2.gif  ax.gif

jeigu sakau siųstų iki tarpininkės kelias dėžutes už tuos 5 dol, tai gautųsi kokie 7 dol su žaisliukais su siuntimu, tai padauginus grubiai iš 4 su visom tarpininkų paslaugom tai visai neblogai. aš tai jaučiu susiviliosiu, daug ten jų yra, tai yra laiko pagalvot
Aš tai juos turiu ir knygutę, bet noriu su dėžute turėt biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 18 sausio 2014 - 13:07
Gal galit paasikinti kaip jis sugebejo parduoti 48 tokius komplektus, tai cia kinu jie gamybos siu laiku gal yra g.gif http://www.ebay.co.u...=item5af844305e as jau susidomejus buvau bet atvesau, nes kazkas cia ne taip.
Papildyta:
O kam tarpininkes reikia, jeigu raso, kad siuncia Worldwide?
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 18, 14:23)
Gal galit paasikinti kaip jis sugebejo parduoti 48 tokius komplektus, tai cia kinu jie gamybos siu laiku gal yra  g.gif  http://www.ebay.co.u...=item5af844305e  as jau susidomejus buvau bet atvesau, nes kazkas cia ne taip.
Papildyta:
O kam tarpininkes reikia, jeigu raso, kad siuncia Worldwide?

mačiau kad daug parduota, sakau, gal koks užsakymas nuo senų laikų likęs g.gif , jei siųstis pačiam tai 35 dol už siuntimą , o tarpininkai skaičiuoja pagal svorį, gramais,
bet tu čia sujaukei smegenis, Marija, lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne nu man is pradziutoks vaizdas buvo pvz kokiam senam fabrike atrado keleta dideliu deziu prikrautu sitomis dezutemis..bet...nerealu, tada pagalvojau gal uzsipirke kada buvo, kaip kad mano tevai kai is baltarusijos, teniso raketes veze, kruvos namuose budavo, bet vel kazkaip netikiu, eikit sau.. buvau susigundzius, o dabar...nezinau net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 18, 14:37)
Ne nu man is pradziutoks vaizdas buvo pvz kokiam senam fabrike atrado keleta dideliu deziu prikrautu sitomis dezutemis..bet...nerealu, tada pagalvojau gal uzsipirke kada buvo, kaip kad mano tevai kai is baltarusijos, teniso raketes veze, kruvos namuose budavo, bet vel kazkaip netikiu, eikit sau.. buvau susigundzius, o dabar...nezinau net smile.gif

kadangi ne aukcijonas, negaliu paklaust pirkėjo, ar tikrai tokie kaip foto, ar tikrai rusiški... parašyčiau klausimėlį... nesinori apsigaut, kankorėžių jau yra virš 100 dėžių pardavęs, nu įdomu g.gif
Atsakyti
Jei tie parsiokai tikri, tai turbut prisijungciau, bet, kaip suzinoti, gal tikrai, koks buves fabrikelio darbuotojas ar buves zaislu pardos savininkas, visaip gali buti, bet, aisku, lieka tikimybe, kad kinieciai masiskai plagijuoja, o tas kaip senus pardavineja doh.gif

Pradejau savo zaisliukus fotografuoti, iki pavasario gal ir albumeli padarysiu, tada parodysiu, ka mainyti turiu. Ziogeliui, ka pazadejau, tai jau seniai atideta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 18 sausio 2014 - 14:39
QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 18, 15:36)
Jei tie parsiokai tikri, tai turbut prisijungciau, bet, kaip suzinoti, gal tikrai, koks buves fabrikelio darbuotojas ar buves zaislu pardos savininkas, visaip gali buti, bet, aisku, lieka tikimybe, kad kinieciai masiskai plagijuoja, o tas kaip senus pardavineja doh.gif

Pradejau savo zaisliukus fotografuoti, iki pavasario gal ir albumeli padarysiu, tada parodysiu, ka mainyti turiu. Ziogeliui, ka pazadejau, tai jau seniai atideta lotuliukas.gif

1-2-3 ir pavasaris, kas turi mažų vaikų su darbščiaisiais pirštukais, tas supras ax.gif aš jau ir pati artėju prie kritinės chroniško neišsimiegojimo ribos doh.gif
o apie paršelius, tai na vienas neigiamas atsiliepimas rašo, kad tipo net 50 parduota ir visi patenkinti? kitas rašo kad spalva skiriasi nuo foto g.gif tai visai gal ir gali būti kokie padirbiniais panašūs... o visi kiti laimingi ir dar pirktų biggrin.gif O Sea girl kiek pamenu irgi rašė kad ir Masačiusetso pirko, įdomu ar ne iš čia tie kankorėžiai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 18 sausio 2014 - 15:59