Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir saldumynai

Rootha, sauniai atrodo jusu torciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 06 13, 12:08)
mes iš sedujos užsisakėm, nes mažai kas galėjo pasiūlyti tokį variantą:
norėjau, kad tortas ir tie mini torčiukai būtų lygiai tokie patys, o ne keksiukai... ėmėm nude (nuoga tortą, tik viršus baltas puoštas avietėmis), skonis crembriulė su avietėmis.

buvom užsisakę rinkinuką, nerealiai patiko šitas skonis thumbup.gif

Gražus tortas thumbup.gif
Aš irgi norėčiau kažką panašaus savo šventei

[attachmentid=234589] [attachmentid=234590]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 13 birželio 2015 - 19:31
na pas mane gal tokie gražūs nebus, nes aš ėmiau nude (nuoga) tortą, nemėgstu cukrinių masių, todėl turėjau rinktis tarp grožio ir skonio, nugalėjo skonis blush2.gif tie kvadratiniai man nerealiai patiko, bet Kaune niekas neapsiėmė jų daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 06 14, 17:20)
na pas mane gal tokie gražūs nebus, nes aš ėmiau nude (nuoga) tortą, nemėgstu cukrinių masių, todėl turėjau rinktis tarp grožio ir skonio, nugalėjo skonis blush2.gif  tie kvadratiniai man nerealiai patiko, bet Kaune niekas neapsiėmė jų daryti verysad.gif

Jau tas lietuviškas supratimas, už ką sumokėjau, tą ir turiu iki trupinio suvalgyti biggrin.gif Juk ir dovanas šventėms pakuojame, paskui tas gražus įpakavimas nuplešiamas ir išmetamas. Taip ir tortai puošiami šventinei atmosferai sukurti, priderinti prie kitų šventės elementų, papuošimų ar kt. Jei papuošimas jums neskanus, galima ir nevalgyti to papuošimo, tiesiog nukrapštyti, o, beje, svečiams jis gal būt būtų skanus smile.gif Torto skonis nenukenčia dėl to, koks ant jo papuošimas, juk pats tortas tai nėra vien cukrinės masės gabalas rolleyes.gif Tad pasirinkimo priežastis gan keista. Sakytum, kad priežastis tokio pasirinkimo yra dėl to, kad pastaruoju metu yra madingi naked cakes (nes taip ir yra), tai suprasčiau smile.gif
O papuošti tortą, beje, galima ne tik cukrine mase mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 06 14, 19:56)
Jau tas lietuviškas supratimas, už ką sumokėjau, tą ir turiu iki trupinio suvalgyti biggrin.gif Juk ir dovanas šventėms pakuojame, paskui tas gražus įpakavimas nuplešiamas ir išmetamas. Taip ir tortai puošiami šventinei atmosferai sukurti, priderinti prie kitų šventės elementų, papuošimų ar kt. Jei papuošimas jums neskanus, galima ir nevalgyti to papuošimo, tiesiog nukrapštyti, o, beje, svečiams jis gal būt būtų skanus smile.gif Torto skonis nenukenčia dėl to, koks ant jo papuošimas, juk pats tortas tai nėra vien cukrinės masės gabalas  rolleyes.gif Tad pasirinkimo priežastis gan keista. Sakytum, kad priežastis tokio pasirinkimo yra dėl to, kad pastaruoju metu yra madingi naked cakes (nes taip ir yra), tai suprasčiau smile.gif
O papuošti tortą, beje, galima ne tik cukrine mase  mirksiukas.gif

jei jums patinka cukraus masė - valgykite į sveikatą, mums ji nepatinka ir per savo šventę mes žaist su ja, nukrapšinėjant nuo kiekvieno kasniuko, nenorėjom, todėl rinkomės taip kaip norėjom.ir šventę daromės ne dėl svečių, o dėl savęs, tad svečiai turės pasitenkinti tuo ką mes išrinkome :-P
reik dar kaikuriems žmonėms suprasti, kad kartais skonis geriau nei gražus vaizdas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 06 14, 19:56)
Jau tas lietuviškas supratimas, už ką sumokėjau, tą ir turiu iki trupinio suvalgyti biggrin.gif Juk ir dovanas šventėms pakuojame, paskui tas gražus įpakavimas nuplešiamas ir išmetamas. Taip ir tortai puošiami šventinei atmosferai sukurti, priderinti prie kitų šventės elementų, papuošimų ar kt. Jei papuošimas jums neskanus, galima ir nevalgyti to papuošimo, tiesiog nukrapštyti, o, beje, svečiams jis gal būt būtų skanus smile.gif Torto skonis nenukenčia dėl to, koks ant jo papuošimas, juk pats tortas tai nėra vien cukrinės masės gabalas  rolleyes.gif Tad pasirinkimo priežastis gan keista. Sakytum, kad priežastis tokio pasirinkimo yra dėl to, kad pastaruoju metu yra madingi naked cakes (nes taip ir yra), tai suprasčiau smile.gif
O papuošti tortą, beje, galima ne tik cukrine mase  mirksiukas.gif

blink.gif
nu įdomiai čia jūs g.gif
palyginimas irgi keistas doh.gif
keistai sprendžiat ir Jūs kodėl vieni renkasi vieną, o kiti kitką biggrin.gif tą patį galiu pasakyti ir apie besirenkačius su cukraus mase - mados reiklas tongue.gif nes atrodo gražiai.. tongue.gif
mūsų irgi nežavėjo ta masė, kuri tiesiog nukrapštoma, todėl renkamės nuogą tortą, nes jis visas valgomas mirksiukas.gif
Atsakyti
na pasirinkimą suprantu kaip mados reikalą,nes jei ne mados,juk būtų galima rinktis ir balto šokolado glajų,tik jau nesakykit,kad ir šokoladas neskanu ax.gif prieš porą metų jei butumėt tuokesi,tikrai nebūtumėt išsirinkę nude blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 06 14, 21:17)
na pasirinkimą suprantu kaip mados reikalą,nes jei ne mados,juk būtų galima rinktis ir balto šokolado glajų,tik jau nesakykit,kad ir šokoladas neskanu  ax.gif  prieš porą metų jei butumėt tuokesi,tikrai nebūtumėt išsirinkę nude blush2.gif

Tai galima ir beze puoštą ir tarkim medutį pasiimti bigsmile.gif kodel ne?
Taip, dabar daug foto su nuogu tortu, prieš pora metų gal nebūčiau žinojusi, kad toks yra mirksiukas.gif bet šiaip, keista diskusija, keistai "kritikuojat" mirksiukas.gif visi renkasi tai kas jiems gražiau/skaniau ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Tai aš ir sakau, suprasčiau, jei sakytų, kad renkamės, nes mums taip gražu, nes dabar mada tokia, bet kad priežastis įvardinama visai kitokia, tai kažkaip keistai skamba, bus negražu, bet skanu biggrin.gif Man savo šventėje nesinorėtų neestetiško vaizdo, o jį sukurti nebūtina cukrinė masė mirksiukas.gif . Pasirinkimas, kad būtų ir "valgoma", ir gražu, kuo puošti, tikrai nėra toks jau neįmanomas dalykas.


QUOTE
keistai sprendžiat ir Jūs kodėl vieni renkasi vieną, o kiti kitką
Aš nesprendžiu, taip buvo įvardinta labai aiškiai, kad rinkosi tarp grožio ir skonio, ir nugalėjo skonis. Tarsi gražu negali būti ir skanu, tik tiek smile.gif
Atsakyti
Kiekvienas renkasi pagal save 4u.gif mes rinkomės - nes mums ir gražu ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
na kiek buvo užklausų konkrečiai tokio tipo tortui, tai buvo arba atsakyta, ne mes tokių negaminame, arba galim pagaminti nuogus arba su cukraus mase. Rinkomės iš dviejų variantų: cukraus masė ar nuogas, bezės nesiūlė, nes gamtoj ji tiesiog pasileistų, o ir transportavimas būtų sudėtingas.
Tad gerbiamosios, prašom nežinant smulkmenų, neaiškinti, kad yra kitų variantų, mums jų nebuvo, džiaugėmės, kad bent radom kur tikrai tortas nerealiai skanus ir kad apsiėmė žaisti su mažuliukais torčiukais....
Atsakyti
Beze gsmtoj nepasileistu. Ji tiesiog dziutu ir virstu morengu smile.gif
Atsakyti