QUOTE(Ugnia @ 2014 02 04, 16:31)
Almost ir
6COMBO9 norejau paklausti kaip patinka The balm NudeTude palete?
man labai gražios paletės spalvos, pati paletė labai kokybiškai ir tikrai gražiai pagaminta, bet mane erzina, kad šešėliai miltinės (tos pudrinės) tekstūros..
QUOTE(*Mieloji* @ 2014 02 04, 16:48)
Almost, gražus krepšelis
Kaip patinka šios priemonės:
Organic Therapy prausimosi putos ir veido kaukė.
Uoga Uoga aksominė oda ir mėnulio rasa.
Korres kreminė ir kompaktinė pudros.
Eveline blakstienų serumas.
Urban Decay antakių rinkinukas.
Ir kas ten per priemonė stikliniame buteliuke su purkštuku 2 foto (prie veido priežiūros priemonių)?
Ir kas ten iš Dr. Hauschka 3 foto?
ačiū
Organic Therapy prausimosi putos labai patinka! švariai nuplauna veidą, laaabai skaniai kvepia, skalsios tokios atrodo, netempia odos po prausmo. gavau dovanų ir labai džiaugiuosi
Uoga Uoga "Aksominė oda" tai labai labai patinka - jau rašiau aukščiau keliais atsakymais, bet po šito kremo (tepuosi vakare) ryte oda tikrai būna aksominė

švelni, tokia lyg lygesnė, padrėkinta, maloni liesti. Nepalieka lipnumo, greit susigeria, labai skaniai kvepia, skalsus. "Mėnulio rasa" nelabai patinka.. Neskaniai kvepia, neskalsus, daug reikia norint nuvalyti makiažą gerai. Bet šiaip apskritai poveikiu tikrai liuks, nes gerai valo makiažą - nereikia daug kartų valyti tos pačios vietos. Bet vis tiek manau, kad labai greit pabaigsiu, nes kažkaip toks jausmas, kad jis valo iš giliau, o ne tik paviršių, todėl jo tiek daug ir reikia
Korres kreminė pudra labai patinka - nekemša porų, maskuoja vidutiniškai, išlieka visą dieną, lengva tokia, nesuteikia kaukės efekto. Nepatinka pakuotė - nepatogi, nėra viduj jokio dozatoriaus ar šepetėlio, tai tenka pilti ant piršto tiesiai (pirštu įtapšnoju taškelius ant veido ir toliau dažausi šepetėliu ar kempinėle, bet vis tiek erzina tokia pakuotė). Apie kompaktinę galutinės nuomonės neturiu - naudojau kelis kartus ir nepasakyčiau, kad labai ji man patiko.. Tokia jokia..
Eveline blakstienų serumas jau antras pas mane. Patinka visai, nes po jo blakstienas dažant tušu jos atrodo kitaip - tokios sodresnės, ilgesnės.. Ar turi kokį kitą, gydomą, poveikį - nepastebėjau.
Urban Decay rinkinys antakiams man patinka labiau, nei
Benefit - spalva labiau tinkama mano veidui, patinka, kad atskirai dvi spalvos ir bespalvis vaškas. Patogi pakuotė - viskas viename ir neužima daug vietos. Šešėlis puikiai išsilaiko visą dieną.
Ten
Biokosmetikos akademija "Gaivinantis veido prausiklis", o iš
Dr. Hauschka "Facial toner" priemonės
QUOTE(Raselepagegiai @ 2014 02 04, 18:00)
Almost, labai patiko krepšiukas. kuris kūno šveitiklis uoga uoga saldi pagunda ar collistar labiau patiko
ačiū
labiau patinka
Collistar , nes
Uogos nelabai skalsus pasirodė, mažas kiekis

bet šiaip tai poveikiu jie labai panašūs.. Uogos man labai saldžiai kvepėjo, tai gal tas šiek tiek erzino. Bet Collistar kartais kvepėjo pernelyg intensyviai, tai vėlgi kartais erzino. Nors Uogos pačiame indelyje šveitiklio nėra aliejaus, bet tikrai oda po jo jautėsi labai padrėkinta ir nesinorėjo jokio papildomo kremo. Su Collistar poveikis panašus

Tiesa, Uogos šveitiklis lyg toks aštresnis, grubesnis..
QUOTE(A_lika27 @ 2014 02 04, 18:38)
Ech, grazutis krepselis
Kaip patinka Si kvepalai? Tiksliau gal, ar ilgai issilaiko?
ačiū
jau rašiau, bet pasikartojant tai "Si" kvapas šiuo metu mano mėgiamiausias ir ant manęs laikosi nuo ankstaus ryto (~7val) iki vėlaus vakaro (~1val nakties - tada dar jautėsi kvapas ant manęs, pasak MB)
QUOTE(Pukšt @ 2014 02 04, 19:14)
Almost., nu pagaliau, jau maniau reikes prasytis i svecius ir paciai apziuret viska. atimciau puse visko
Klausima tai tik viena turiu, apie got2be ta beach purskala, kaip tau jis, ka daro?
O daugiau papasakosi prie kavos
maloniai prašom

galėsi ir apžiūrėt, ir išbandyt, ir pabandyt atimt

rašiau ir apie jį jau, bet trumpai - visai patinka, naudoju norėdama suformuoti garbanas, bet naudoju dažniausiai kartu su krūva kitų priemonių, nes mano plaukai labai nelaiko formavimo
būtinai!
Enjoy this moment.
This moment is your life.