Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Aistyte prisiminus pirmus tavo darbus labai patobulejus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2014 01 31, 21:02)
Ibd Plum Raven trys sluoksniai, PN 18.6 ir štampuks wink.gif


Eina sau kokie nagai wub.gif Spalva aišku irgi thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2014 02 01, 11:40)
Aistyte prisiminus pirmus tavo darbus labai patobulejus  mirksiukas.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2014 01 31, 19:02)

pamaciau, nukritau... Grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2014 02 01, 01:39)
Nu va, mano pirmieji akmenys ant mano pačios nagų. Žinoma, be gelio. Bet jau teptuką turėjau ir dažų su folija užtektinai. Pirmą kartą rankose laikiau teptuką, tai piešti su kaire ranka buvo siaubingai sunku  doh.gif  Todėl tie akmenys skirtingi ir gavosi...
PN 7,10 2sl., Orly whote tips 3sl.



Nugis faini voriukai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kur galima geriausiomis kainomis nusipirkti harmony baze ir virsu?
Atsakyti
Bet žiūriu čia tikrai "draugiškos'' merginos renkasi... rolleyes.gif Gali klausti kiek nori ir ko nori, vis tiek niekas nesivargina atsakyti... unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 02 01, 13:22)
Bet žiūriu čia tikrai "draugiškos'' merginos renkasi...  rolleyes.gif Gali klausti kiek nori ir ko nori, vis tiek niekas nesivargina atsakyti...  unsure.gif  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 02 01, 12:22)
Bet žiūriu čia tikrai "draugiškos'' merginos renkasi...  rolleyes.gif Gali klausti kiek nori ir ko nori, vis tiek niekas nesivargina atsakyti...  unsure.gif  rolleyes.gif


Relax moteryt smile.gif nenorek kad per pora val visos tau atsakytu, juk savaitgalis, musu profes ilsisi gal wink.gif neaisku ka tu vadini manikiuru, ar tik nago formos suteikima su odeliu atstumdymu ar ir karpymas, mirkymas i ta zodi ieina tau smile.gif as pvz kitom tik nagus nudildziuoju ir odeles atstumdau, nemirkau ir nekarpau, nes nei kokius kursus esu baigus nei ka, baisu man doh.gif
Atsakyti
Ryto rasa, tai kad klausimas keistas biggrin.gif Jei klientė visad darosi ir jo reikalauja, aišku kad darom, jei ne, nedarom. Aš savo klientėm niekad nedarau įprasto manikiūro, t.y. su mirkymais, ir iš kart perspeju. Jei yra poreikis darau tik aparatinį , kai odelės sutvarkomos su freza, o ne karpomos. Ir kai kurios labai džiaugiasi tai išbandę, ir nebenori klasikinių manikiūrų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 01 vasario 2014 - 12:56
Sveikos panos, įkeliu ir aš savo pirmą blyną blush2.gif labai neteiskit, stengsiuosi ateityje tobuleti 4u.gif hg trys sluoksniai Sweet chocolate ir folija
user posted image][URL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astela99: 01 vasario 2014 - 13:07
QUOTE(astela99 @ 2014 02 01, 15:00)
Sveikos panos, įkeliu ir aš savo pirmą blyną  blush2.gif  labai neteiskit, stengsiuosi ateityje tobuleti  4u.gif hg trys sluoksniai Sweet chocolate ir folija

Neina įžiūrėti jūsų darbo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=astela99,2014 02 01, 15:00]
Sveikos panos, įkeliu ir aš savo pirmą blyną blush2.gif labai neteiskit, stengsiuosi ateityje tobuleti 4u.gif hg trys sluoksniai Sweet chocolate ir folija
[URL=[URL=http://www.radikal.ru]user posted image
Atsakyti