Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

Gal katra galėsit man pagelbėt... 4u.gif
reik sugalvoti užrašą ant torto-knygos.. buhalterės jubiliejui...
neilgą..susijusį su gimtadieniu ir profesija... suku galvą jau antra savaitė... ir jaučiu, kad man-ši misija neįmanoma g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ram-une @ 214 01 25, 12:58)
Gal katra galėsit man pagelbėt...  4u.gif
reik sugalvoti užrašą ant torto-knygos..  buhalterės jubiliejui...
neilgą..susijusį su gimtadieniu ir profesija... suku galvą jau antra savaitė... ir jaučiu, kad man-ši misija neįmanoma  g.gif  doh.gif

Teiraukites papuosimu temoje 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 01 25, 13:01-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 01 25, 13:01)
Teiraukites papuosimu temoje 4u.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
labas ,norejau patarimo kepsiu sokoladini karamelini torta ten kremas is rududu ir maskarpones ka butu galima ideti i krema kad jis butu standesnis ir nevarvetu per sonus? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(@boruze2@ @ 2014 01 25, 22:33)
labas ,norejau patarimo kepsiu sokoladini karamelini torta ten kremas is rududu ir maskarpones ka butu galima ideti i krema kad jis butu standesnis ir nevarvetu per sonus?  wink.gif

nelabai aisku butentapie kuri klausiat
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2014 01 23, 21:42)
man 16cm su 300 zele gaunasi +/-1.5, jei puosimas nesunkus daryciau 18cm ir deciau maziau zele, bet jei nera 18 formos tai arba daryciau aukstesni torta (daznai ir taip ji kepu ne is 3 bet is 4 biskvitu ta pacia norma tik plonesnius) arba 21 ir apipjauciau smile.gif
vat sitas varskinis 18cm svere 2.1kg, bet pas mane plona mase ir l. mazai sviestinio.


Labai gražiai papuoštas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@boruze2@ @ 2014 01 25, 21:33)
labas ,norejau patarimo kepsiu sokoladini karamelini torta ten kremas is rududu ir maskarpones ka butu galima ideti i krema kad jis butu standesnis ir nevarvetu per sonus?  wink.gif



Jei dedasi tik site du produktai , tai varveti neturetu, nes nei vienas is situ produktu nera skystas ,neplakite mikseriu ,maisykite saukstu, ir niekas nesuskystes smile.gif
Atsakyti
Na, įkyri aš, visgi,... nesulaukus Jūsų patarimų dėl ypatingo išskirtinio skonio kepinio, klausiu kitaip: kokį viskio padažą patartumėte gaminti šalia šio pyrago?
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2014 01 26, 12:40)
Na, įkyri aš, visgi,... nesulaukus Jūsų patarimų dėl ypatingo išskirtinio skonio kepinio, klausiu kitaip: kokį viskio padažą patartumėte gaminti šalia šio pyrago?

Autores savi bloge nurode mazdaug taip "kadangi pyragas yra riebokas , suvalgem ji viena" , tad vargu ar dar reikia prie jo kokio padazo. Beti cia diskutuojama apie tortus, del pyragu manau klauskit kitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 01 26, 12:58-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 01 26, 12:58)
Autores savi bloge nurode mazdaug taip "kadangi pyragas yra riebokas , suvalgem ji viena" , tad vargu ar dar reikia prie jo kokio padazo. Beti cia diskutuojama apie tortus, del pyragu manau klauskit kitoje temoje mirksiukas.gif

Na, nesupratau, kokioje temoje klausti ar komentuoti, atsiprašau. Gal galite nurodyti kokioje? Dėl recepto, svarstau išmėginti su kitais riešutais, tikiuosi, skonis nenukentėtų. Beje, man padažo norisi tik suteikti kitokį skonį, kad ir alkoholio.
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2014 01 26, 10:46)
Jei dedasi tik site du produktai , tai varveti neturetu, nes nei vienas is situ produktu nera skystas ,neplakite mikseriu ,maisykite saukstu, ir niekas nesuskystes  smile.gif

Taip dedasi tik sitie du produktai ir kvapu truputi visada plakdavau su mikseriu dabar aisku kodel skistokai gaudavosi darysiu auksta torta ir be borteliu todel ir nesinorejo kad varvetu kremas reikes mase apdengti.....ACIU UZ PATARIMA drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vaniline Rafaelo svajone su Advocat likeriu

user posted image

biskvitą kepame bet kokį šviesų, aų pati kepiau Rafaelo biskvita,bet man šiame torte norėjosi kiek kietesnio /tvirtesnio biskvito ir Rafaelo biskvitas tarsi pranyko.

Kremas pertepimui:
0,7l.pieno
3 kiaušinių tryniai
1 st.cukraus
3,5-4 V.Š. krakmolo
2 V.Š. miltų
250g. kambario temp.sviesto,
3/4 puodelio Advocat likerio,
200g.kokoso
1 vanilės ankštis.

Sulaistymui:
vanduo+cukrus+citrina

Į prikaistuvį pilame 0,5l.pieno ir 0,5st.cukraus ir vanilės ankštimi ir užverdame.
Trynius plakame su likusiu pienu,krakmolu,miltais.
Kai pienas užverda,jį plona srovele pilame į nuoalt maišomą trynių masę,paskui vėl viska perpilame i prikaistuvį ir dedam ant viryklės. Nuolat maišome. Masei sutirštėjus,ją atvėsiname iki kambario temp.
Išplakame sviestą su likusiu cukrumi iki purumo.
Sumaišome su išvirtu kremu iki vientisos mases,beriame kokosu drožles,vis maiįant pilame plona srovele likerį.

Surinkimas:
biskvitas+sulaisymas+kremas,ir taip kartojam.

Mano pastebejimai,kaip jau minejau,kita karta biskvita kepsiu standesnį, vietoje vanilės ankšties dėjau arbatinį šaukštelį vailes pastos ir pyliau sauksteli kokosų ekstrakto ir supyliau 30g,maltu migdolų. 4u.gif
Atsakyti