Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(naitas @ 2014 12 06, 18:59)
keistai samprotaujat. Niekas nesiūlo tos košės makalošės daryti. Sviestinis kremas, labai labai plonu sluoksniu dengiasi prieš klojant masytę arba dedant beze. Bet va jeigu sutepinėjo biskvitus, ir nedatepė iki pat  biskvito pabaigos, paliko centimetrą ar du 'atsargai', tai tortas apgailėtino skonio. Beze pati iš savęs yra sausa - neduoda biskvitui drėgmės. Tai pakraščiais gavosi bulka, pertepta sausa saldžia makaloše  biggrin.gif


Tepiau grietiele iki pat kraštų,tik sutepusi palaikiau pusatros paros.Kremas susigėrė,apdžiuvoTada aptepiau beze.Šiek tiek vietoms norėjo praslysti,bet užtepus šiek tiek storėliau pasidengė.Tada dėjau džibukus ir viskas gavosi puikiai.Svečių daug nebuvo,bet torto jau nebėra visi gyrė kad labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(newmind @ 2014 12 07, 18:22)
Tepiau grietiele iki pat kraštų,tik sutepusi palaikiau pusatros paros.Kremas susigėrė,apdžiuvoTada aptepiau beze.Šiek tiek vietoms norėjo praslysti,bet užtepus šiek tiek storėliau pasidengė.Tada dėjau džibukus ir viskas gavosi puikiai.Svečių daug nebuvo,bet torto jau  nebėra visi gyrė kad labai skanu.

saunu, kad viskas pavyko, tuolab kad greit suvartota, bet taip nerizikuokite kai silta, reik toliau transportuoti, ilgiau stoves ant stalo ar ypac kai jis skirtas ne tik saviems. Slapia beze bijo gregmes ir grietineles, jei si syk nenuciuoze nereiskia kad taip nebuna-sakom ta is patirties. O koses makalioses tame tikrai nera, po bezo dzibukais grazai aptepto plonycio sviestinio sluoksnio realiai net nesijaucia.
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2014 12 08, 16:36)
saunu, kad viskas pavyko, tuolab kad greit suvartota, bet taip nerizikuokite kai silta, reik toliau transportuoti, ilgiau stoves ant stalo ar ypac kai jis skirtas ne tik saviems. Slapia beze bijo gregmes ir grietineles, jei si syk nenuciuoze nereiskia kad taip nebuna-sakom ta is patirties. O koses makalioses tame tikrai nera, po bezo dzibukais grazai aptepto plonycio sviestinio sluoksnio realiai net nesijaucia.


Ačiukas už patarimus,man kaip dar žaliai tortų kepėjai visi patarimai į naudą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 12 06, 18:59)
keistai samprotaujat. Niekas nesiūlo tos košės makalošės daryti. Sviestinis kremas, labai labai plonu sluoksniu dengiasi prieš klojant masytę arba dedant beze. Bet va jeigu sutepinėjo biskvitus, ir nedatepė iki pat  biskvito pabaigos, paliko centimetrą ar du 'atsargai', tai tortas apgailėtino skonio. Beze pati iš savęs yra sausa - neduoda biskvitui drėgmės. Tai pakraščiais gavosi bulka, pertepta sausa saldžia makaloše  biggrin.gif

Kadangi kalba ejo apie medaus torta tai ir apsistokime ties juo 4u.gif biskvitiniuose tortuose visai kita dregme nei medaus torte, manau cia forumas ir reikalingas pasitarti, o ne visada viska daryti, kaip kazkas kazkur sumaste...jei nedarete ir neragavote, tai ir nesakykite kokia gavosi bulka ir makalose...beje niekas nenubego net pacia karsciausia vasaros diena, bet dar karta pabreziu tai buvo MEDAUS TORTAS 4u.gif sekmes kepiniuose
Atsakyti
Mergaites kepejeles !!! 4u.gif
is kur jus paemet, kad beze bijo grietineles ???
As jau viena syki rasiau, ir dejau nuorodas, ir vistiek tas pats per tapati biggrin.gif
ji bijo dregmes :
beze nemėgsta drėgmės ( vandens , lietaus balkone , kremų į kurių sudėtį įeina želatina , žele , plikytų kremų ) , ji draugauja su sviestiniais kremais , tinka plakta grietinėlė ,

cia dar karta jums idesiu istrauka, isiskaitykite atidziai !!!
dar karta sakau, ji draugauja su grietinele ko puikiausiai, skonis superinis wub.gif thumbup.gif
o su sviestiniu kremu, tik sugadinsyte ta skoni doh.gif
Sakau del to, kad jau buvo apie tai rasyta, ir plius pati gal 20 kart jau dariau tortukus be jokio sviestinio kremo !!! tiesiog nedatepkyte jo iki galo apie 0,5-10cm, o jej jums atrodys , kad sonai bus sausesni, tai tik pliusas, nes tortas bus stabilesnis smile.gif thumbup.gif

(tik as naudoju slapia beze biggrin.gif )


lietaus
QUOTE(Asseni @ 2009 11 09, 23:55)
IR VĖL APIE BEZĘ (Cipciuko komentarai)
Visų baubas ir siaubas ....... biggrin.gif ,


Ir pagrindinė taisyklė ....beze nemėgsta drėgmės ( vandens , lietaus balkone , kremų į kurių sudėtį įeina želatina , žele , plikytų kremų ) , ji draugauja su sviestiniais kremais , tinka plakta grietinėlė , bet stenkitės nedatepti jos iki torto kraštų , tą ertmę užpildys beze , kuriuo aptepsite tortą , jei naudojate drėgną kremą , aptepkite tortą sviestiniu kremu , tada drąsiai galėsite puošti beze .

Beze ant aptepto torto kiek pastovėjusi , truputi apdžiūna , vos vos , tai reiškiasi ji gerai pavyko .

Nenusiminkite jei ji jums nesigavo iš pirmo karto , bandykite ją įveikti , tai puikus ir puošnus kremas papuošimams .

Sėkmės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 09 gruodžio 2014 - 01:38
QUOTE(akvablue @ 2014 12 08, 22:59)
bet dar karta pabreziu tai buvo MEDAUS TORTAS 4u.gif sekmes kepiniuose

suprasčiau, jeigu akcentuotumėte, jog gelbėjote kokį nors žele tortą. Bet dabar vis pabrėžiate, kad kalbate apie MEDAUS tortą. Ar jis koks stebuklingas? Tai pats pigiausias tortas, ne tik produktų, bet ir skonio prasme. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cola 777 @ 2014 12 09, 03:36)

o su sviestiniu kremu, tik sugadinsyte ta skoni doh.gif
Sakau del to, kad jau buvo apie tai rasyta, ir plius pati gal 20 kart jau dariau tortukus be jokio sviestinio kremo !!! tiesiog nedatepkyte jo iki galo apie 0,5-10cm, o jej jums atrodys , kad sonai bus sausesni, tai tik pliusas, nes tortas bus stabilesnis smile.gif thumbup.gif

(tik as naudoju slapia beze biggrin.gif )
lietaus

vienas dalykas, cituoti Asseni, ką ji rašė prieš 5 metus ir daugiau, tai ... hihihi.gif kai ji pati tik pradėjo kepti. Na suprantat.
Kitas dalykas, daryti tortus be apsauginio kremo dengiant beze ir juos atiduoti žmogui po valandos ar dviejų, bei dėti ant stalo po paros ar dviejų - yra visiškai skirtingi dalykai. Beze pradeda čiuožti ne visada iš karto.

"šonai bus sausesni, ir tortas stabilesnis" - aš kai atsipjaunu tortą, tai man visai neįdomu torto architektūrinė konstrukcija. Man svarbu yra skonis ir už ką aš sumokėjau.

Vienok, iš kokio š reikia daryti sviestinį kremą, kad jis gadintų tokį 'prabangų' tortą kaip medaus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 12 09, 10:40)
suprasčiau, jeigu akcentuotumėte, jog gelbėjote kokį nors žele tortą. Bet dabar vis pabrėžiate, kad kalbate apie MEDAUS tortą. Ar jis koks stebuklingas? Tai pats pigiausias tortas, ne tik produktų, bet ir skonio prasmebiggrin.gif


Šis pigiausio skonio tortas pas mane einamiausias ir daugeliui skaniausias rolleyes.gif
Manau pabrėžta buvo dėl to, kad jis nelaistomas, todėl neturi drėgmės, kiek sulaistomi biskvitai turi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai rasiau, kad pati dariau nn kartu torta su beze, gal kokiu virs 20 kart, tai sakau is savo patirties biggrin.gif jau nn kartu isbandyta, o pastumejo mane butent sis postas, ten buvo cipciuko komentaras, tiesiog asseni pilde ta nekomentojama tema. Be to, ta vadinama pigu medaus torta esu dariusi tik 4 kart, jis Neeinamiausias, retai kas ji praso kaskodel, gal kad mamos pacios kepa meducius, as pati, jo NEmegstu kepti, vien delto kad reikia zaisti su tais paploteliais, o darau as visada butent biskvitinius, kurie gausiai sulaistyti, tai kaip ir rasiau, jau nn kartu isbandyta ir patvirtinka, kad NEBIJO ji grietineles. Niekada man neciuoze, net neisivaizduoju, kaip tai turetu atrodyti, gal blogai padaryta beze ciuozia ? tai cia jau kitas reikalas. ir dar su beze puosiu torta, tik tapacia diena, kai jis valgomas, nes nepatinka man ta plutele kuri paskui pasidaro, ir dauguma tortukai su beze, tai daryti buvo savam vartojimui, tai ir matau kaip atrodo sekancia diena, jokio nuciuozymo zymiu nera, nes palieku biskvitose tarpus, kurios uzpildau beze, o skonis beze su grietinele mm koks skanus wub.gif
o sviestini as darau 1*1, + trupiniai, kitokio nezinau, tai dar su trupiniais jis valgomas, o be ju, man fe, nu nepatinka man jisai, bet pliusas , kad jis stabilus, gerai laiko forma thumbup.gif nors ir plonai dengtas ant torto biggrin.gif

na darykite kaip jums patinka, as tiesiog is savo patirties pasakiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 09 gruodžio 2014 - 15:13
Norejau paklausti,gal kas galetu pasidalinti receptu, kaip ruosiamas torto pertepimas (sluoknis)kuris yra daromas is sausu pusryciu(cornflakes) ir yra sokolado skonio. Jis yra trapus:)
Atsakyti
QUOTE(mette @ 2014 12 09, 20:58)
Norejau paklausti,gal kas galetu pasidalinti receptu, kaip ruosiamas torto pertepimas (sluoknis)kuris yra daromas is sausu pusryciu(cornflakes) ir yra sokolado skonio. Jis yra trapus:)

Atsakyti
[quote=mette,2014 12 09, 20:58]
Norejau paklausti,gal kas galetu pasidalinti receptu, kaip ruosiamas torto pertepimas (sluoknis)kuris yra daromas is sausu pusryciu(cornflakes) ir yra sokolado skonio. Jis yra trapus:)
[QUOTE]
ir man idomu, kas cia per tortas turetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mette @ 2014 12 09, 21:58)
Norejau paklausti,gal kas galetu pasidalinti receptu, kaip ruosiamas torto pertepimas (sluoknis)kuris yra daromas is sausu pusryciu(cornflakes) ir yra sokolado skonio. Jis yra trapus:)


Gal turit omeny paillete feuilletine, o ne sausus pūsryčius? g.gif Daugelis apsigauna, valgydami galvoja kad tai sausi pūsryčiai arba vafliai 4u.gif
Atsakyti