Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 25, 12:25)
Nerenovuotas.
Pakabu pas mane buvo koks 10. Labai nustebau, nes dazniausiai budavo 4-6 . As savo buvau isidejusi.

Jei neunku padarykitvkeleta foto nerenovuoto kambario, kai taip kainos sukilo teks manau imt nerenovuota, jei bus
Atsakyti
Galiu nufotografuoti, bet kaip per. tel ikelti tas foto? smile.gif))
Atsakyti
Ruosiames i sia sanatorija po plauciu uzdegimo. Turiu pora klausimeliu:
1) kiek mazdaug km iki juros?
2) mamos minejo, kad yra saldytuvai? Ar saldytuvai yra visuose kambariuose ar tik renovuotose? O gal kur nors bendrose patalpose?
3) kaip tuo atveju jei vaikas suserga? pvz.: pakyla temperatura? Juk vietoje yra gydytojai, ar jie nepadetu, neapziuretu, neisrasytu vaistu?
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2014 05 23, 22:09)
super, kai taip gydytoja geranoriskai sutvarko viska, kai prisimenu savo kelius pries sanatorija, tai atvykus pirmas dienas norejosi tiesiog pailseti ir pasidziaugti, kad vis tik mums pavyko doh.gif
Pirmiausia, tai jau sausio pradzioj pradedu gydytojai uzsiminti, kad noretume I sanatorija ir prasideda dejavimai ir aikciojimai kaip cia taip - "kvotu" neturim ai ai, na, tada prijaukinu per kelis  men. prie sios minties, tada jau pries koki men pradedam tvarkytis : vizitas pas seimos gyd. - siuntimas ir vizitas pas gyd. spec. - griztam atgal - tada siuntimas pas reabilitologa - tada po savaites pavaiskciojimu pas vietinius reabilitologus - vel siuntimas pas seimos gyd., tada jis tvarko dokus- po kokios sav. vaziuojam vel - pasiimti visu israsu, na ir tada jau galim vaziuoti...Bet visur registruojuos pati ir budavo, kad po kelias val per diena pralaukiu prie gyd. kabinetu...O dirbant tam laiko near, darbo valandos grieztos verysad.gif


ka jin cia peza apie kvotu neturejima smile.gif yra skiriamos kvotos kas ketvirti. Nepatartina vaziuoti kovo, birzelio,rugsejo ir gruodzio men, nes tai yra paskutinis ketvircio menuo, tad tai gali buti ant kvotos ribos, ir tai abejoju kad butu iseikvotos visos kvotos. bet jeigu norite vaziuoti pvz balandi ar geguze, kvotos niekad nebuna iseikvotos. Man ta pasakojo D. gydytoja kai cia kilo sirsalas, jog siemet labai apkarpytos kvotos ir ne visiems ligoniams bus galimybe sanatorintis, ji tik nusisypsojo ir paaiskino, kad kvotos visada buvo, jos skirstomos ketvirciais, as norejau siemet rugsejo men, tai sake geriau tada pati rupjucio pabaiga rolleyes.gif

Jusu gydytoja neiseikvotas kvotas panaudoja "kazkam kitam".
O kodel ji is karto neisraso siuntimu visur? g.gif mums vienu kartu israso tiek pas reabitologa, tiek pas pulmonol jei reikia.

QUOTE(Elentari @ 2014 05 24, 01:24)
Tai aš tikiu, bet gal ne kiekvienas gali palikti užstatą 50 Lt.  4u.gif


mes tai nemokejom nieko, o siemet vesimes savo maistini termosa ax.gif ax.gif

QUOTE(Aronia @ 2014 05 25, 19:46)
Ruosiames i sia sanatorija po plauciu uzdegimo. Turiu pora klausimeliu:
1) kiek mazdaug km iki juros?
2) mamos minejo, kad yra saldytuvai? Ar saldytuvai yra visuose kambariuose ar tik renovuotose? O gal kur nors bendrose patalpose?
3) kaip tuo atveju jei vaikas suserga? pvz.: pakyla temperatura? Juk vietoje yra gydytojai, ar jie nepadetu, neapziuretu, neisrasytu vaistu?
Aciu uz atsakymus  4u.gif


na gal kokis 1 ar 2km smile.gif paeiti siek tiek reikia.
saldytuvai yra bendri kolidoriuose, tik apnau tame renovuotame su virtuvele turetu buti saldytuvas jau atskiras.
jeigu vaikas suserga, yra budintis gydytojas, einate pas ji, israso vaistu dienai, o kita diena kreipiates pas jums paskirta gydytoja. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,turiu klausima,perskaiciau atgal kelis puslapius,bet nieko neradau apie tai,jei praleidau,soriukas,ir apsvieskite mane,ar gulint su vaiku sanatorijoje man israsys nedarbinguma uz slaugyma ar kaip ten,ar atostogas reikia imtis??Ruosiuosi prasyti gyd kad ruostu viska kas reikalinga sanatorijai,nes jau 4 karta siais metais sunus suserga bronhitu.Beje,jis 7m,nenoreciau jo ten vieno palikti.Jei su siuntimu,ka mums ten kainuotu?
Atsakyti
Kiek teko man domėtis, niekas dėl tokių ligų nedarbingumo tėveliams neduoda. Pati planuoju vykti birželio gale, savo atostogų metu. Žinoma, tik jei pavyks gauti vietą.
Gal kas žinote, kaip šiuo metu reikalai su laisvomis vietomis? Kuriai dienai registruoja dabar?
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2014 05 26, 12:49)
Sveikos mamos,turiu klausima,perskaiciau atgal kelis puslapius,bet nieko neradau apie tai,jei praleidau,soriukas,ir apsvieskite mane,ar gulint su vaiku sanatorijoje man israsys nedarbinguma uz slaugyma ar kaip ten,ar atostogas reikia imtis??Ruosiuosi prasyti gyd kad ruostu viska kas reikalinga sanatorijai,nes jau 4 karta siais metais sunus suserga bronhitu.Beje,jis 7m,nenoreciau jo ten vieno palikti.Jei su siuntimu,ka mums ten kainuotu?

Nedarbingumo neišrašys.
Atsakyti
QUOTE(Guste1236 @ 2014 05 26, 15:20)
Kiek teko man domėtis, niekas dėl tokių ligų nedarbingumo tėveliams neduoda. Pati planuoju vykti birželio gale, savo atostogų metu. Žinoma, tik jei pavyks gauti vietą.
Gal kas žinote, kaip šiuo metu reikalai su laisvomis vietomis? Kuriai dienai registruoja dabar?


Dabar registruoja ateinanciai savaitei ir dar bent ryte buvo vietu birz.3-5, patys planuojam isvykti 5d., jei neapsirgsim ir neatsinaujins ligos.

Tik man su kelalapiu gavimu is kitu lupu skamba labai keistai, net idomu pasidare.. Ar labai sunkiai gaunate siuntima ar be problemu?
Dziaugiuosi ju nauja tvarka, kad registruoja 15 dienu i prieki, nes toks jausmas, kad butu neimanoma tokiu periodu gauti vieta pas juos, nes visi registruotusi is anksto kaip zinodami, kad sius juos butent vasara...
Atsakyti
Sveikos, mes jau irgi nuo šiandien čia, apsigyvenom renovuotame kambary ax.gif
Valgėm pietus ir vakarienę, mano akim porcijos šiek tiek mažesnės, nei buvo rugsėjo mėn....maistas ne naminis, bet mums tinka, mes neišrankios tongue.gif
Nedarbingumo pažymos sanatorijai neišduoda, tenka aukoti savo atostogas, aš ir gavau 3 savaites, kurias beveik visas čia ir praleisim...bet nesvarbu, svarbu vaikui gerai būtų, o ir aš jūros oru pakvėpuosiu, pasivaikščiosiu...valgyt nereikės gaminti, namų liuobti taip pat...
Atsakyti
Man tai maistas pasirode skanesnis. Net ivairove atsirado salotu prie sociuju patiekalu.
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2014 05 26, 13:49)
Sveikos mamos,turiu klausima,perskaiciau atgal kelis puslapius,bet nieko neradau apie tai,jei praleidau,soriukas,ir apsvieskite mane,ar gulint su vaiku sanatorijoje man israsys nedarbinguma uz slaugyma ar kaip ten,ar atostogas reikia imtis??Ruosiuosi prasyti gyd kad ruostu viska kas reikalinga sanatorijai,nes jau 4 karta siais metais sunus suserga bronhitu.Beje,jis 7m,nenoreciau jo ten vieno palikti.Jei su siuntimu,ka mums ten kainuotu?



anksciau mamos rase apie kazkokius baltus nedarbingumo lapelius, juos israso vaziuojant i sanatorija, kas tai yra, nezinau, gal atsiliemps tos mamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 26, 21:47)
anksciau mamos rase apie kazkokius baltus nedarbingumo lapelius, juos israso vaziuojant i sanatorija, kas tai yra, nezinau, gal atsiliemps tos mamos smile.gif

tai tik pazyma kad is darbo neatleistu uz pravaikstas. uz ji niekas neapmoka
Atsakyti