Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių 2013 vaikučiai pabiručiai III tema

Sveikinam ir mes labai Ievute smile.gif 4u.gif happybday.gif birthday.gif 000552.gif
Atsakyti
Laba. 4u.gif Sveikinimai, iš kūdikio virtus vaiku, ir patys šilčiausi linkėjimai skrieja Ievutei iš mūsų namų. 4u.gif bigsmile.gif Labai faina buvo vakar susitikti. Vaikam irgi buvo labai smagu, nes davėsi kaip nutrūkusios nuo lenciugų. lotuliukas.gif doh.gif Vakar tik įėjom į namus, po 5min sulaukėm svečių dar ir tieeek daug. blink.gif Miegot vakare nuėjau nejausdama nei kojyčių nei rankyčių. biggrin.gif
Atsakyti
Labai labai jums ačiū wub.gif
Man irgi smagu labai buvo, tik per trumpai ten viskas, per karštai ir per mažai erdvės (gal tik man čia taip, kai gabaritai per dideli, tai ir erdvės mažai biggrin.gif )
Nesmagiai jaučiuosi, kad mažai jums dėmesio teko, labai chaotiškai viskas, nedaryčiau daugiau su tokiais mažiukais ir tokiomis laiko sąnaudomis.
Dabar einamieji reikalai: gimtadienio proga pasisvėrė Ievutė, pasimatavo, tai rezultatai tokie: 77 cm/9,5 kg. Ūgis virš normos, užtai svoris per mažas, todėl tyrimus reiks daryt unsure.gif Nu neatrodo ji man perkarusi, o jums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona_si @ 2014 06 20, 15:53)
77 cm/9,5 kg. Ūgis virš normos, užtai svoris per mažas, todėl tyrimus reiks daryt  unsure.gif Nu neatrodo ji man perkarusi, o jums?  g.gif

blink.gif Tai kad nėra ji kūdena kokia. g.gif Normalus vaikas. g.gif Žandukai yra, rankytės putlutės, ko čia kabinėjasi dabar? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 20 birželio 2014 - 15:21
Sveikinam ir mes su pirmuoju gimtadieniu! 4u.gif
Atsakyti
Mes ir vėl pavėluotai, nes kasdien čia neužsuku paskaityti, bet sveikinam mažutę Ievutę su pirmuoju gimtadieniuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 06 20, 16:52)
Sveikinam ir mes su pirmuoju gimtadieniu!  4u.gif

O geras. Mano bendragimtadieninkas. biggrin.gif Aš irgi lapkr. 17d gimus. smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona_si @ 2014 06 20, 15:53)
Labai labai jums ačiū  wub.gif
Man irgi smagu labai buvo, tik per trumpai ten viskas, per karštai ir per mažai erdvės (gal tik man čia taip, kai gabaritai per dideli, tai ir erdvės mažai biggrin.gif )
Nesmagiai jaučiuosi, kad mažai jums dėmesio teko, labai chaotiškai viskas, nedaryčiau daugiau su tokiais mažiukais ir tokiomis laiko sąnaudomis.
Dabar einamieji reikalai: gimtadienio proga pasisvėrė Ievutė, pasimatavo, tai rezultatai tokie: 77 cm/9,5 kg. Ūgis virš normos, užtai svoris per mažas, todėl tyrimus reiks daryt  unsure.gif Nu neatrodo ji man perkarusi, o jums?  g.gif

Maniske tada irgi kudena biggrin.gif, svoris toks pat, tik ugiu mazesne 4cm. Sake viskas pagal norma graziai augam.
Atsakyti
QUOTE(Filotija @ 2014 06 21, 17:02)
O geras. Mano bendragimtadieninkas. biggrin.gif Aš irgi lapkr. 17d gimus. smile.gif blush2.gif


vo kaip fainiai bigsmile.gif musiškis tai dovanėlė vyrui, nes vyras lapkričio 26d gimęs biggrin.gif
Atsakyti
Amberiuciuko dukryte su pirmaja gimimo dienele 4u.gif happybday.gif birthday.gif 4u.gif

Pagaliau baigiau maitint uogyte savo smile.gif Jei nereiktu i vestuves kita savaite keliaut ,tai turbut buciau dar maitinus.Bet dziaugiuos dabar smile.gif Beliko tik (.) (.) susitvarkyt,geriu metu arbata ir lasiukus metu ,gal pades..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Slim*: 25 birželio 2014 - 17:37
QUOTE(*Slim* @ 2014 06 25, 18:02)
Amberiuciuko dukryte su pirmaja gimimo dienele  4u.gif  happybday.gif  birthday.gif  4u.gif

Pagaliau baigiau maitint uogyte savo smile.gif Jei nereiktu i vestuves kita savaite keliaut ,tai turbut buciau dar maitinus.Bet dziaugiuos dabar smile.gif Beliko tik (.) (.) susitvarkyt,geriu metu arbata ir lasiukus metu ,gal pades..

Aciu labai 4u.gif

As tai nezinau kaip pabaigsiu, taip papinuke, kad baisu.
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2014 06 25, 19:00)

As tai nezinau kaip pabaigsiu, taip papinuke, kad baisu.

As ir pati negaliu patiket ,kad taip lengvai pavyko smile.gif praktiskai be asaru smile.gif Su didzke tai buvo misija neimanoma doh.gif
Atsakyti