Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. panevėžiukai

inetum, sveikateles mazajai 4u.gif 4u.gif

Manoji ir kuo toliau,tuo labiau koso unsure.gif

Atsakyti
Labuka,
o, atkutot thumbup.gif Dekui visom uz pasiulymus, ziurinesim 4u.gif
O cia ligoniukam 4u.gif
QUOTE(vakare.lt @ 2014 02 18, 10:26)
Pas Katiną Piniavoj ir pirtis yra, bet ten irgi už tiek kiek prašo pinigų, maisto man mažoka (čia iš pensininkų pusės žiūriu, nes jie nešoks, nelakstys rūkyt ir pan., o ir į tą pirtį abejoju ar ponios su šukuosenom eis  unsure.gif ). Čičinske būdavo porcijos neblogos, o kitur, kur buvo gerai su kiekiais ir pinigais už tai, seniai bankrutavę  doh.gif Mėsos kombinato valgykla  thumbup.gif ką negerai kaip anytai būtų  blink.gif  lotuliukas.gif

Tu nezvenk, mb kalbejo su anyta, tai sake nieko jai prabangiai nereikia, tipo kuo paprasciau, jokiu muzikantu ir t.t. Tai mb jai ir uzvarte - gali i valgykla eit, tai sake tinka ir valgykla lotuliukas.gif Idomu kuo cia pasibaigs lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi prisigyrėm sad.gif
O dabar jau savaitė kaip antibus geriam ir ausų uždegimą gydom.
Kas pikčiausia, kad jokių požymių nebuvo, nei slogos, nei kosėjo tik vakare pasiskundė, kad ausytę skauda, o aš nei jokių lašiukų, nei vaistų neturiu namie. Taip vaikas užmigo, o per naktį sugebėjo pratrūkti ausytė.
Neįsivaizduoju kas per zaraza ją taip puola jau ne pirmą kartą. O ką daryti tokiu atveju daktarai nesako, antibus tik rašo gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(HERBERA @ 2014 02 21, 11:03)
Mes irgi prisigyrėm sad.gif
O dabar jau savaitė kaip antibus geriam ir ausų uždegimą gydom.
Kas pikčiausia, kad jokių požymių nebuvo, nei slogos, nei kosėjo tik vakare pasiskundė, kad ausytę skauda, o aš nei jokių lašiukų, nei vaistų neturiu namie. Taip vaikas užmigo, o per naktį sugebėjo pratrūkti ausytė.
Neįsivaizduoju kas per zaraza ją taip puola jau ne pirmą kartą. O ką daryti tokiu atveju daktarai nesako, antibus tik rašo  gun_rifle.gif

O ką Čyvienė sako?



Visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš jau nuo didžiosios laikų bandau laikytis taisyklės: temomis apie uždirbamus pinigus ir vaikų sveikatą nekalbu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2014 02 21, 10:20)
O ką Čyvienė sako?
Visiems ligoniukams  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš jau nuo didžiosios laikų bandau laikytis taisyklės: temomis apie uždirbamus pinigus ir vaikų sveikatą nekalbu  cool.gif

Pas ją sunku papulti, tai kažkaip nesiregistravome folio diagnostikai, ypač kai nuo vasaros nei viena pas gydytojus nėra buvę.
Atsakyti
Labuka,
greiciau jau pavasaris, greiciau, greiciau yahoo.gif
QUOTE(HERBERA @ 2014 02 21, 19:20)
nesiregistravome folio diagnostikai

blink.gif Ka, ir Cyviene tuo uzsiima? O mes i Anykscius vasara su M dumem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigenija @ 2014 02 24, 21:51)
Labuka,
greiciau jau pavasaris, greiciau, greiciau yahoo.gif

blink.gif Ka, ir Cyviene tuo uzsiima? O mes i Anykscius vasara su M dumem lotuliukas.gif

hah.gif užsiima mirksiukas.gif ir tos pačios firmos vaistus išrašo kaip ir Anykščiuose ax.gif
Atsakyti
vakare.lt, o kiek lupa uz ta geri? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(Afigenija @ 2014 02 24, 20:51)
Labuka,
greiciau jau pavasaris, greiciau, greiciau yahoo.gif

Sakai greiciau? G vakar grizus is kiemo, pasisitikslino ar jau pavarasis, tai as jau savau, kad panasu, kad JAU. Tai tik lupa patempe ir klause, o tai kada ziema bus???

Atsakyti
QUOTE(Afigenija @ 2014 02 25, 15:03)
vakare.lt, o kiek lupa uz ta geri? rolleyes.gif

Kad mes buvom labai seniai, didžiąjai 3 gal tik suėję buvo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Afigenija, kaip keliauti sekesi? biggrin.gif

Atsakyti
Labuka,
girdejot, kita sav jau neblogai silumeles zada bigsmile.gif
nu zinokit su kabakais, tai bajeris, de vino pasirodo jiem net neidomu kiek zmoniu bus, skaiciuoja iki 25 arba daugiau. Anyta planuoja 16, tai jiem neidomu, vis tiek mokek 1800 blink.gif atsimenu kai krikstynom ten galvojom uzsakyt, tai po 50 lt zmogui buvo, o dabar jau daugiau nei 70 gaunas schmoll.gif
QUOTE(ugniuke @ 2014 02 25, 15:03)
Afigenija, kaip keliauti sekesi? biggrin.gif

Ogi visai neblogai rolleyes.gif Is pradziu, kai laukem eilej, kad iliptume i autika, tai net spirgejo su pasisokinejimo suksniais lotuliukas.gif Po kokio pusvalandzio vaziavimo, jau pradejo nuobodziauti, dairesi ka aplinkiniai kaimynai veikia, mane kibino ir pan, bet viskas normos ribose - svarbiausia nezyze thumbup.gif O koks dusniakas buvo, bijojau autike susalt, o islipom su M slapi! doh.gif
Atsakyti