Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiam tėtukų sugrįžtant

Sveikos, kaip senbūvės laikosi?
sveikos ir naujos mamytės - mirksiukas.gif kažkaip užėjo noras šią temą paskaityt (nors dabar vyras šalia) smile.gif
Atsakyti
Labas visdar laukiam tu vyru sugryztant smile.gif na bent jau as smile.gif
Atsakyti
Nevilniete, iš Vilniaus ašsmile.gif na va, jau mėnuo kaip be tėčio esam, tai vis dar liūūūdna, taip trūksta to žmogaus šalia..kažkokia rutina užpuolus. Kažkaip pagalvojau, kaip per daug laiko pripranti prie žmogaus ir gyvenimo su juo kartu, dabar va sesuo dažnai pas mane būna, tai kartais galvoju, geriau jau vienai:D griauna mano nusistovėjusią tvarką ir šiaip...ne taip kažkaip.
Atsakyti
Sveikos. Bendraukim daugiau biggrin.gif Ilgai neuzsukau, bet nekazka praleidau... Aš tai kažkaip per tiek metų susitaikiau ir išmokau gyventi laukimu, susitvarkau su viskuo ir buity ir ne buity lotuliukas.gif Gyvenimas meto ir veto.Išmokau gyventi ir kai vyro nėra, nes būdavo pradžioje vyras išvažiuoja ir aš nustoju egzistuoti.. O tai labai blogai žmogus degraduoji kaip asmenybė ir individualybe..
Labai įdomu kaip rinann laikosi? Atsiliepk auuu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 07 15, 21:39)
Sveikos. Bendraukim daugiau  biggrin.gif Ilgai neuzsukau, bet nekazka praleidau... Aš tai kažkaip per tiek metų susitaikiau ir išmokau gyventi laukimu, susitvarkau su viskuo ir buity ir ne buity  lotuliukas.gif Gyvenimas meto ir veto.Išmokau gyventi ir kai vyro nėra, nes būdavo pradžioje vyras išvažiuoja ir aš nustoju egzistuoti.. O tai labai blogai žmogus degraduoji kaip asmenybė ir individualybe..
Labai įdomu kaip rinann laikosi? Atsiliepk auuu  blush2.gif

Atsiliepiu atsiliepiu pioneer.gif

Laikomės po truputį. Vyras jau 3 mėnesiai kaip namie,dabar kol kas dirba čia. Tai kol apsipratom vėl kartu gyventi visko buvo doh.gif Jis jau pripratęs vienas gyventi,aš - su vaikais. Tai buvo ir barnių,ir pykčių. Bet dabar jau viskas nusistovėjo. Aš irgi ieškaus darbo,nes iš vienos lietuviškos algos pragyventi neišeina doh.gif
oksaniuk,vyrui tavo nereikia darbuotojų? Turiu vieną laisvą biggrin.gif O jei rimtai,tai vistiek vyrui liepiu ieškotis darbo užsieny blush2.gif ,bent jau kol paskolą išsimokėsim.
Šiandien mano mažyliui 4 metai happybday.gif Einu tortą lipdyt.

Kaip tu begyveni? Kas naujo,gero pas tave?

Naujokėms labas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 07 15, 21:39)
Sveikos. Bendraukim daugiau  biggrin.gif Ilgai neuzsukau, bet nekazka praleidau... Aš tai kažkaip per tiek metų susitaikiau ir išmokau gyventi laukimu, susitvarkau su viskuo ir buity ir ne buity  lotuliukas.gif Gyvenimas meto ir veto.Išmokau gyventi ir kai vyro nėra, nes būdavo pradžioje vyras išvažiuoja ir aš nustoju egzistuoti.. O tai labai blogai žmogus degraduoji kaip asmenybė ir individualybe..
Labai įdomu kaip rinann laikosi? Atsiliepk auuu  blush2.gif


man pradzioje irgi taip buvo,o dabar prabegus 3 metams jau jam isvaziavus gyvenu kaip gyvenus :)pamenu anksciau gyvent nesinoredavo,bliaudavau savaitem
Atsakyti
Rinann,tai geros naujienos pas jus - nors vyru atsidziaugsi, aš paskutinį kartą parą vyrą namie turėjau unsure.gif ir tai spėjom susipykti ir susitaikyti kaip santa barbara lotuliukas.gif aš irgi pradėjau žmogiško darbo ieškoti, išeisiu iš vyro, nes pagaliau mažąją išleisiu į darželį thumbup.gif
Aš Klp.zvalgausi darbo ,beje mačiau darželyje reikia šeimininkės rinann -tau netiktų? blush2.gif
Beje,sveikinu tavo maziuka ir tave su labai gražia svente 4u.gif 4u.gif
Nevilniete, o tu su vaikiuku namie ar į darbą eini?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 16 liepos 2015 - 19:56
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 07 16, 21:52)
Rinann,tai geros naujienos pas jus - nors vyru atsidziaugsi, aš paskutinį kartą parą vyrą namie turėjau  unsure.gif ir tai spėjom susipykti ir susitaikyti kaip santa barbara  lotuliukas.gif aš irgi pradėjau žmogiško darbo ieškoti, išeisiu iš vyro, nes pagaliau mažąją išleisiu į darželį  thumbup.gif
Aš Klp.zvalgausi darbo ,beje mačiau darželyje reikia šeimininkės rinann -tau netiktų?  blush2.gif
Beje,sveikinu tavo maziuka ir tave su labai gražia svente  4u.gif  4u.gif
Nevilniete, o tu su vaikiuku namie ar į darbą eini?


Kolkas namuciuose,bet pavasari baigsis studijos eisiu ir as ieskotis darbo
Atsakyti
Ką studijuoji? Aš taip gailiuosi ,kad magistro nebaigiau, bet dabar jau šaukštai po pietų verysad.gif Tikiuosi niekada neprireiks
Atsakyti
oksaniuk,ačiū už sveikinimus 4u.gif

Mačiau ir aš tą skelbimą dėl šeimininkės daržely,bet kažkaip nelabai noriu blush2.gif
Klaipėdoj rudenį žada atidaryti IKEA prekių išdavimo sandėlį,tai va ten nusiunčiau cv,nes prieš kokį mėnesį skaičiau straipsnį apie įmones,kur darbuotojams geriausia dirbti,tai IKEA antroje vietoje. Dar siunčiau į LIDL'ą. Žodžiu noriu dirbti užsieniečiams biggrin.gif Kitą savaitę turiu eiti į pokalbį vienoje saugos tarnyboje.Tai jau dabar kinkas drebinu.Paskutinį kart buvai pokalbyje dėl darbo prieš 13 metų doh.gif Tai bijau,kad nuėjus nė žodelio neišlemensiu blush2.gif

Tu kokio darbelio ieškais?

nevilniete,arba praleidau arba nesakei iš kur esi? 4u.gif

Kažin, kaip Giedrė mūsų laikos? g.gif
Atsakyti
Aha broliene sakė, kad atidarys ikea, labai apsidžiaugiau bus kur akis paganyti biggrin.gif aš tai darželį ieskausi -man patinka vadovauti lotuliukas.gif bet aišku aš tiek metų dirbau su sauga darbe, kad reikės labai stengtis persiversti. .Bet labai džiaugiuosi ,kad eisiu į platų pasaulį į ten kur man patinka, gavau pasiūlymą į pokalbį į naujai atidaroma darželį tai žiūrėsiu kaip jis atrodo ,koks būtų personalas..
Dar į temą mano vyras žada nuo rudens nebevazineti arba tik į mėnesį du kartą revizija padaryti
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2015 07 19, 15:41)
oksaniuk,ačiū už sveikinimus  4u.gif   

Tu kokio darbelio ieškais?

nevilniete,arba praleidau arba nesakei iš kur esi?  4u.gif



is Alytaus smile.gif
oksaniuk teise studinu wink.gif
Atsakyti