Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

Sena tema
Atsakyti
Būtų įdomu išgirsti daugiau nuomonių, nešiojančių tokius batukus:
user posted image
Gal mes vieni iš nedaugelio, kuriems pasitaikė nekokybiški šie batukai? Pernykščiai ir užpernykščiai mūsų žieminukai (ne Demar firmos) taip pat buvo su gumine bato apačia, tik senesniais metais jie būdavo iš karto užpildyti kailiu/vilna (nors nesu tikra ar natūralia), o šių batų - išimamas įdėklas, atseit turėtų būti šilta ir kojytė neturėtų šlapti (anot aprašymo)...
Atsakyti
QUOTE(Adlim'a @ 2014 01 24, 14:21)
Būtų įdomu išgirsti daugiau nuomonių, nešiojančių tokius batukus:
user posted image

Pats vyrukas is Gariunu, kuris prekiauja Demar batais patare tokiu nepirkti, nes sake, kad kojos sala. Tai matyt, netikes modelis blink.gif
Atsakyti
nusipirkom Demar jump ir nusivyliau, kojyte ir perslampa ir susala, irgi su isimama kojine.
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2014 01 24, 18:06)
Pats vyrukas is Gariunu, kuris prekiauja Demar batais patare tokiu nepirkti, nes sake, kad kojos sala. Tai matyt, netikes modelis blink.gif


Labai geri batukai, aišku, ne prie -16, bet ėjo vėlyvą rudenį ir žiemą kol nebuvo labai šalta-viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 01 28, 11:31)
Labai geri batukai, aišku, ne prie -16, bet ėjo vėlyvą rudenį ir žiemą kol  nebuvo labai šalta-viskas puiku thumbup.gif

Matyt jums pasisekė, nes maniškis ir prie 0 ėjo, bet tas pats, pastoviai susidaręs bate kondensatas... Tada galvojau, kad gal per šilta kojytei. Deja...
Atsakyti
http://www.demar.lt/...m...d=20&pid=86

Aš nesu Demar gerbėja.Man jų išvaizda ypač užkliūna, bet pirkom dėl kainos ir laiko ieškojimams trūkumo, turim tokius. Vaikštom dabar, kojytės šiltos,viduje nedrėgsta, nešlampa, nors kondensatas susidaro toje vietoje kur guma,kas kart išimu tą veilokiuką pradžiovint, membranos ir aš jokios ten neradau smile.gif Bet prie mažesnio šalčio tai bus įtariu per šilti mums .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna888: 29 sausio 2014 - 11:20
QUOTE(Luna888 @ 2014 01 29, 11:18)
http://www.demar.lt/...m...d=20&pid=86

Aš nesu Demar gerbėja.Man jų išvaizda ypač užkliūna, bet pirkom dėl kainos ir laiko ieškojimams trūkumo,  turim tokius. Vaikštom dabar, kojytės šiltos,viduje nedrėgsta, nešlampa, nors kondensatas susidaro toje vietoje kur guma,kas kart išimu tą veilokiuką pradžiovint, membranos ir aš jokios ten neradau smile.gif Bet prie mažesnio šalčio tai bus įtariu per šilti mums .


Bet jie gi su guma apačioje, kaip ir būtų skirti drėgnam orui/šlapiam sniegui.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 01 29, 23:12)
Bet jie gi su guma apačioje, kaip ir būtų skirti drėgnam orui/šlapiam sniegui.

Dėl to ir nerimauju,nes pirkom juos po pliurzę vaikščiot,o dabar bijau,kad bus per šilti ir vaikui, drėks kojytė, na matysim...
Atsakyti
as irgi siemet pirkau demarus salciams, kur su guma apacioje
tai bato vidus siek tiek dreksta, na bet kuri batai dreksta, kojos vis tiek praaituoja, isskiria dregme
tiesiog kai odiniai batai, tai jie kvepuoja ir dziusta
demarus tai dziovinu prie radiatoriaus kad vidpadukas isdziutu
manau, del to kad guma apacioje
o siaip geri batai, kojos nesala

vaikai yra mazi, tai kojos greitai atvesta, svarbu siltas kojas kisti i batus

ir dar gerai tureti 2 poras batu, ypac kai vaikai didesni, kasdien eina i darzeli, lauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sūpynės: 06 vasario 2014 - 06:47
QUOTE(Sūpynės @ 2014 02 06, 07:45)
as irgi siemet pirkau demarus salciams, kur su guma apacioje
tai bato vidus siek tiek dreksta, na bet kuri batai dreksta, kojos vis tiek praaituoja, isskiria dregme

ir dar gerai tureti 2 poras batu, ypac kai vaikai didesni, kasdien eina i darzeli, lauka



Aš irgi pirkau su guma apačioje BILLY. Tai man nepatiko. Drėgsta jie, gal koja paprakaituoja, kartais sniego prikrenta. Kad drėgsta, tai dar būtų nieko baisaus, bet išdžiovinti problematiška. Vidpadukai neišsiima, o paduko apačioje, įtariu yra tokios akutės, kaip koriukas, kuriame drėgmė užsilaiko.
Kitus turim rudus su elniukais, tai ten išsiima padukas, tie geresni.
Atsakyti
Kuo ypatingi tie demar batai, kad taip juos perkat? man jie negražūs, atrodo sunkūs ir nepatogūs. tokio tipo dukrai buvau nupirkus Columbia tai po vieno apsiavimo atsisakė juos nešioti.
Atsakyti