Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai tik su nuotraukomis

Sezaminiai sausainiai

Reikės:
100 g cukraus
50 g rudojo cukraus
1 kiaušinio
150 g sezamo sėklų
55 g sviesto
2 kupinų v.š.miltų

Orkaitę įkaitinti iki 180C. Kiaušinį išplakti iki purumo. Suberti sezamo sėklas, išmaišyti. Suberti dviejų rūšių cukrų, supilti išlydytą sviestą ir sumaišyti iki vientisos masės. Galiausiai sudėti miltus, dar kartą permaišyti ir rankomis formuoti mažus rutuliukus, kuriuos dėti į kepimo popieriumi išklotą skardą paliekant tarpus. Kepti apie 8 minutes arba kol švelniai paruduoja. Išimti iš orkaitės, leisti atvėsti ir tik tada skanauti.
Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 04 11, 18:07)
Pyragas su varške


kokio dydzio skarda naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Vedrynelis @ 2014 05 09, 22:09)
kokio dydzio skarda naudojot?

25x34 mazdaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 05 10, 12:03)
25x34 mazdaug 4u.gif

Dekui, kepiau apvalioj 26cm.viskas puikiai gavosi.vesta dabar ant spinteles, neiskentus atsipjoviau dar silto gabaliuka, nu labai skanu, manau bus vienas megstamiausiu
Atsakyti
Gaivus varškės desertas

Ingredientai:
Varškė, 400 gramų
Grietinė, 4 valgomieji šaukštai
Cukrus, 4 valgomieji šaukštai
Želatina, 3 arbatiniai šaukšteliai
Pienas, 0,8 stiklinės
Uogos, arba konservuoti vaisiai, 1 stiklinė
Migdolų riešutai, skrudinti sausoje keptuvėjė, 1 sauja

Želatiną sudėkite į pieną ir palikite pusvalandžiui išbrinkti. Tada garų vonelėje kaitinkite pieną, kol granulės ištirps. Atvėsinkite.
Į dubenį sudėkite varškę, grietinę, supilkite pieną ir elektriniu plaktuvu išplakite masę. Sudėkite uogas ir riešutus bei pamaišykite. Masę sukrėskite į tortinę ir padėkite į šaldytuvą stingti.


user posted image
user posted image
http://www.receptai....s-desertas-8482
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 11 gegužės 2014 - 16:54
QUOTE(Vedrynelis @ 2014 05 11, 16:52)
Dekui, kepiau apvalioj 26cm.viskas puikiai gavosi.vesta dabar ant spinteles, neiskentus atsipjoviau dar silto gabaliuka, nu labai skanu, manau bus vienas megstamiausiu

man skaniausias pilnai atveses 4u.gif smagu,kad viskas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas pasakys, kur butu galima nusipirkti tokio daikto kaip chocolate chips? Tokie specialus sokolado gabaliukai.
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2014 05 16, 14:25)
Sveiki. Gal kas pasakys, kur butu galima nusipirkti tokio daikto kaip chocolate chips? Tokie specialus sokolado gabaliukai.

As perku prieskoniu parduotuveje Anyziukas Panevezyje,jie ten sveriami,visokio dydzio buna.Manau ir kituose miestuose ir sveriamu prieskoniu krautuvelese buna. Delonoje yra ju va tokie
Atsakyti
Reikėtų pagalbos 4u.gif
Senokai esu radusi čia labai skanų perteptų vaflių receptuką, bet pamečiau doh.gif
Žinau, kad pertepimui reikia maskarponės sūrio, sviesto... O kas dar?

Gal kažkas gamina kažką panašaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedrynelis @ 2014 05 11, 16:52)
Dekui, kepiau apvalioj 26cm.viskas puikiai gavosi.vesta dabar ant spinteles, neiskentus atsipjoviau dar silto gabaliuka, nu labai skanu, manau bus vienas megstamiausiu

smagu,kad patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2014 05 21, 10:52)
Reikėtų pagalbos  4u.gif
Senokai esu radusi čia labai skanų perteptų vaflių receptuką, bet pamečiau  doh.gif
Žinau, kad pertepimui reikia maskarponės sūrio, sviesto... O kas dar?

Gal kažkas gamina kažką panašaus?  blush2.gif

Čia gal kažkada mano rašyto....Tada reikia dėt kondensuoto pieno dar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambiziukė* @ 2014 05 26, 10:51)
Čia gal kažkada mano rašyto....Tada reikia dėt kondensuoto pieno dar mirksiukas.gif


Taip bigsmile.gif
Gal galite parašykite apytikslės ingredientų proporcijas?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti