Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų buldogai

Benicio - uzjauciu netekus seimos nario console.gif koks grazus zvilgsnis....
Atsakyti
Dėkavoju.
Atsakyti
Benicio, Bela turejo puiku ir tikrai ilga gyvenima 4u.gif Ramybes jai amzinos medziokles plotuose......
O sunku isties labai, kai jie iseina sad.gif
Atsakyti
Didelis dėkui.

Namuose klaiki tyla... nebesigirdi šnopavimo, nagelių bružinimo į grindis, knarkimo, kriuksėjimo... darant vakarienę prisilietimų prie kojų, sakančių - nepamiršk, aš čia, laukiu skanėstų! Ir dienotvarkė patapo kažkokia pakrikusi... ir to ėjimo į lauką taip trūksta... baisu.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 03 26, 08:15)
Didelis dėkui.

Namuose klaiki tyla... nebesigirdi šnopavimo, nagelių bružinimo į grindis, knarkimo, kriuksėjimo... darant vakarienę prisilietimų prie kojų, sakančių - nepamiršk, aš čia, laukiu skanėstų! Ir dienotvarkė patapo kažkokia pakrikusi... ir to ėjimo į lauką taip trūksta... baisu.

reikia mazucio, kuris uzpyldytu tustuma kasdienybeje biggrin.gif sirdyje deja niekas neuzpyldys, tik laikas biski apmalsins, taciau vistiek kitas suniukas yra gerai, nukreipia demesi nuo liudnu minciu, jis ilips i sirdi savo mazom pedutem ir uzims ten savo vieta, o ne Belos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2015 03 26, 09:42)
reikia mazucio, kuris uzpyldytu tustuma kasdienybeje biggrin.gif sirdyje deja niekas neuzpyldys, tik laikas biski apmalsins, taciau vistiek kitas suniukas yra gerai, nukreipia demesi nuo liudnu minciu, jis ilips i sirdi savo mazom pedutem ir uzims ten savo vieta, o ne Belos smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Benicio, dideliausia užuojauta verysad.gif
Labai nelengva, kai jie išeina...
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2015 02 23, 09:50)
LABA DIENA smile.gif norim pairkti sitos veisles suniuka smile.gif tik va nezinom ar berniuka ar mergyte smile.gif ar berniukams buna labai didelios rujos? ar kai mergytes kujuoja kraujuoja? blush2.gif
mes gyvenam bute ar jam tinkamas gyvenimas bute? kiek skaiciau tai raso, kad taip smile.gif beja labai svarbu sutarimas su vaikais smile.gif nes turiu maza vaika. Ir ar greitaoi jusu suniukas ismoko prasytis i lauka? Laukiu jusu patarimu ir atsakymu aciu labai smile.gif

Pas mane kalyte,turejau kitos veisles patina,dar anksciau bokserio kale,tad grizau prie kaliu po patino ir sau pazadejau-patinu niekad,man kales mielesnes,tokios seimyniskos,joms labiau seimininkai rupi,patinai,jei tik kale uzuodzia,tai viskas-apkursta,einant pasivaiksciot tai visus kampus reik apuostyt,pazimet...zodziu-ne man.o jei nenorit,kad rujotu,neketinat veist,imat kalyte namams,tai paprastas budas-sterilizacija. mano kale dar nerujojo,jai tik 9 men.,bet bokseryte pamenu visad susitvarkydavo,kur uzkapsedavo ant grindu,tai islaizydavo ax.gif su vaikais musu Baira sutaria puikiai(kale su dokumentais),pas mane maza dukryte,kai pirkom Baira,dukrytei buvo 14 men.tai nuo pirmos dienos geriausios drauges wub.gif taip pat kalyte kieme pamacius kitus vaikus bega prie ju,bendrauja,glaustosi... del prasymosi i lauka doh.gif blogi prisiminimai,bet viskas praeity thumbup.gif kalyte pirkom 3 men.,bet po skiepo dar 2 sav.vest i lauka negalima buvo,tai pirma mokinom vienoj vietoj ant palutes daryt,bet dukryte greiciau ismoko,kad prie baluciu ar kaku list negalima ir pamacius,net man pasakydavo,kad kaka,o kalyte tai sunkiai suprato,kad reikia butent ant palutes daryt,o paskiau,kad lauke reikia daryt,o ne ant palutes namie,tekdavo i lauka nest skubiai ir ne 3-5 kartus per diena,o 10 kart blink.gif gerai,kad nuosavas namas,durys su stiklu,tai dukryte likdavo namie,pro duris ziuredavo,as ja matydavau,nes rudeni suniuka pirkom,tai kol vaika aprengsi,tai suniukas tikrai nelauks schmoll.gif iki 6 men. vis dar pridarydavo namie,ypac jei palikdavom viena namie,tai atrodydavo,kad kaip specialiai,bent maza balute ir ne visad ant palutes doh.gif o taip vedziodavom tokio amziaus 5 kart,tai dazniausiai jau atkentedavo,nuo 7 men.pradejom mazint pasivaiksciojimus,dabar vedam 3 kart, ir namie nebedaro thumbup.gif su dresura sunku,geriausia eit i dresuros mokykla,nes prancuzai padauzos,norejau,bet buvau jau nescia,tai kur ten su pilvu lakstysi blush2.gif tai patys kiek galim dresuojam,bet didziausia problema sutelk demesi,ypac kieme,paleisti palakstyti uz kiemo teritorijos negalim,o jei kartais nepaziuri ir vartai neuzdaryti tai sakes,suo atrodo apkursta,bega ir negirdi kartais,neduok diev neturiu skaniuku-viskas,tiesiog nepagausi kol neissilakstys,bega prie kitu zmoniu,sunu,manes tiesiog negirdi,bet stebi,jei negaudau,nusisuku ir einu namo,tai ir ji seka,bet i kiema neeina,laksto salia vartu doh.gif norsnamie ir kieme gerai klauso komandos pas mane g.gif maza dar,tokia kvailiuke,bet jau daugiau vis klauso smile.gif
Atsakyti
Costes, dėkavoju.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 03 24, 20:18)
Ačiū.
Labai sunku...


Užuojauta didžiausia.... Labai suprantu kaip sunku juos paleisti..... verysad.gif Ir kodėl jie taip trumpai gyvena??? Jau su dviem teko atsisveikinti ir tą didžiulį skausmą gali sušvelninti tik mažiuko atėjimas ....
Stiprybės ir laikykitės ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzere22: 07 balandžio 2015 - 09:12
Dėkui.
Su šeimyniškiais apkalbėjom ir nutarėm, kad mažylio nebus.
Matyt, reikia laiko. Reikia išgedėti ir apverkti.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 04 07, 12:35)
Dėkui.
Su šeimyniškiais apkalbėjom ir nutarėm, kad mažylio nebus.
Matyt, reikia laiko. Reikia išgedėti ir apverkti.


Taip - laikas gydo žaizdas, ir kiekvienam savaip ta netektis būna.. Suprantu ir palaikau visus sprendimus... ko gero ir mes jau po trečiojo netekimo kažkada (visgi jau 8 metukai ) dabar mąstom, kad nebebus mažiaus.... per sunku visa tai išgyventi....
Atsakyti