Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 2009 m.

Sveikos moteros 4u.gif

Kvietkai parodyk kedukus bigsmile.gif

Jungiuosi i sustorejusiu buri doh.gif plius 5 kg per sia ziema, bet tiesiog nuo rudens daugiau valgyt pradejau, nes taip norejau...ir kol kas nelabai eina sustot blush2.gif Ale pritariu Zirziai, kad pats laikas tiesiog maziau est 4u.gif

Gal kas Sardinijoje esat buvusios? Man noretusi simet ten nulekt.

Aisku ir i Turkija nespjaunu, bet nezinau i kuri gala ten vaziuot, nes visi ka nors kita pataria. Vat vienas zmogus superini viesbuti rekomendavo, bet kaina tai ziauroka gaunasi. Ir is savo kelioniu agenturos gavau pacius geriausius atsiliepimus, paskaiciavo, kad rugsejo gale musu seimai su 8 nakvynem ir nuolaidom gautusi tarp 7600-8400 litu, kaina priklause nuo rugsejo galo datu. Va sitas:

http://www.novaturas...c//h/TRAGURALPR
Atsakyti
Rifa, uz tokius pinigus as tau ir superiniu viesbuciu galiu pasiulyt biggrin.gif
Mum dabar yra uzduotis itilpt iki 7000
Pernai mokejom 6600 berods, bet siemet mes birzeli galvojam vaziuot, kol Motei ner dvieju - sutaupytume vieno vaiko kaina.

O del pasirinkimo - turkija plati, ten visur yra puikiu vietu. Tiesiog issikeli kas tau svarbiausia, ko nori mirtinai.
Mes pernai smeliuko vienareiksmiskai norejom. Siemet irgi. Tai labai susiaurina pasirinkima biggrin.gif o kai dar kaina uzbagini, isvis siauruma biggrin.gif
Atsakyti
Zirzia, tu sąžinės turėk - sveri 49 ir dar aiškini kaip mažiau ėst reikia. O ką man su 72 daryt blush2.gif Tikriausiai visai nustot valgyt doh.gif man reikia grįžt bent jau įprastus 66. Apie mergautinius 60 jau nebesvajoju.
Sprotuot nelabai yra galimybių. Vyro darbas dabar toks, kad jis ne visada gali surinkti vaikus po darbo. O ir šiaip kai tie vakarai po darbo tokie trumpi, norisi gi ir su vaikais pabūti. Tai visokius sporto klubus jau senai esu išmetusi iš galvos. Tai dabar mini veiksmų planas - kartą į savaitę iškrovos diena ir nusipirkau besisukiojantį diską, vis šiek tiek liemenį pamankštinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Rifa @ 2014 01 26, 11:28)
Gal kas Sardinijoje esat buvusios? Man noretusi simet ten nulekt.

Gerai norisi wink.gif Mes apie Sardiniją arba Sicilą galvojame link rudens. Pavasarį/vasarą man ir LT pakanka, randu ką veikti smile.gif

Dėl kg visai nesiparinu, žinau, ateis vasara, nukris patys be didelų pastangų. Visai nenuostabu, kad visą dieną šikną padėjus ir minimaliai judant jie auga. Noriu sporto klubo namuose (bent poros treniruoklių), nereikėtų tada sukti galvos, kur vaiką ir šunį padėti, kol aš prakaituočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2014 01 26, 12:46)
Gerai norisi wink.gif Mes apie Sardiniją arba Sicilą galvojame link rudens. Pavasarį/vasarą man ir LT pakanka, randu ką veikti smile.gif

Dėl kg visai nesiparinu, žinau, ateis vasara, nukris patys be didelų pastangų. Visai nenuostabu, kad visą dieną šikną padėjus ir minimaliai judant jie auga. Noriu sporto klubo namuose (bent poros treniruoklių), nereikėtų tada sukti galvos, kur vaiką ir šunį padėti, kol aš prakaituočiau smile.gif


As irgi tik apie rudeni galvoju. Pavasario nebenoriu po Koso, man per salta siaip, o apie vandeni net nekalbu, nes i jura net kojos neikisau schmoll.gif Tai jei uzmatysi ar gausi koki pasiulyma susijusi su Sardinija, tai buc dekinga uz pasidalinima 4u.gif

Del treniruokliu namie drinks_cheers.gif bet tam namo reikia biggrin.gif mes jau ir taip jovale gyvenam, du miegamieji siuo metu namie, svetaines nera. Laukiam baldu cool.gif
Del kg kazkaip per daug irgi nesiparinu, nes zinau, kad prades silti, pavasareti ir tada su siek tiek noro ir pastangu viskas susitvarkys wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zirzia @ 2014 01 26, 11:47)
Rifa, uz tokius pinigus as tau ir superiniu viesbuciu galiu pasiulyt biggrin.gif
Mum dabar yra uzduotis itilpt iki 7000
Pernai mokejom 6600 berods, bet siemet mes birzeli galvojam vaziuot, kol Motei ner dvieju - sutaupytume vieno vaiko kaina.


drinks_cheers.gif biggrin.gif Logiska jums vaziuot, kol maziukui 2 metuku nera. Tai Zirzia, jei ka duok ziniu ir tu apie koki turkiska pasiulyma ax.gif zinau, kad vistiek issiknisi koki gera hihihi.gif
Atsakyti
nu su tais treniruokliais namie, tai rizika. turejau elipsini,tai tik 3 kartus uzlipau. tik tiek, kad man cukrus nuo tokiu kardio trenkiu ziauriai krenta, tia po 15 min kolvulsijose guledavau. jei ne tas gal daugiau buc sportavus, nors kiek girdejau, visiems jie uz drabuziu pakabas tarnauja
del atosotogu nesiprainu, pirmi metai kai turim laiva, tai nebus musu klaipedoj savaitem. o kadangi atostogu kiekis ribotas, tai jokiom turkijom rudeni nebeliks dienu
Atsakyti
va tokie, Rifa http://www.ralphlaur...rentPage=family
Atsakyti
Mano dieds galetu, namie sporto sale padidarytu doh.gif jau neskaiciuoju visokiu sportiniu smulkmenu, kurios namie guli... Bet jis su playstation'u oagrinde sportuoja, susipirkes visokius daviklius, spec programa ir duodasi. Bet jis ir megsta. Man tinginei, toks budas netinka... Va vis lanka pasukalioju, bet per prievarta, niekaip neperlauziu saves doh.gif


Nuska, tie kilai kiekvienai savaip atrodo. Nu man kudai tie penki virs normos vezi vari. Atrodo siklna kaip tvartas, o pilvas, gal teisingiau skura isvis ramiai gyvent neduoda ... Noriu savu kauliuku, kaip iki nestumu biggrin.gif

Vikrorija, o ka suo. Namie gi sedi. Del vaiko suprantu, vieno nepaliksi, o suo juk ir taip dienom vienas sedi g.gif
Ar tu ji ir i darzeki vezi biggrin.gif

Rifuk, jei ka rasiu, duosiu zinia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzia @ 2014 01 26, 15:48)
Vikrorija, o ka suo. Namie gi sedi. Del vaiko suprantu, vieno nepaliksi, o suo juk ir taip dienom vienas sedi  g.gif
Ar tu ji ir i darzeki vezi  biggrin.gif

Nu šunį gi pavedžioti reikia. Jau ir taip nuo 7 iki 6 kenčia. O jei grįžčiau pavedžioti, tada atgal į Klp., nu labai prabangus mano sportas būtų. O jei čia pas save Gargžduose, tai tada nėra kur vaiko dėti. Žodžiu, gaidys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2014 01 26, 17:11)
Nu šunį gi pavedžioti reikia. Jau ir taip nuo 7 iki 6 kenčia. O jei grįžčiau pavedžioti, tada atgal į Klp., nu labai prabangus mano sportas būtų. O jei čia pas save Gargžduose, tai tada nėra kur vaiko dėti. Žodžiu, gaidys smile.gif


O toks durnas klausimas - o gargzduose yra sporto klubas normalus?


O pala, tu kartais ne du sunis turejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzia @ 2014 01 26, 17:14)
O toks durnas klausimas - o gargzduose yra sporto klubas normalus?
O pala, tu kartais ne du sunis turejai?  g.gif

Normalumo lygio nežinau, nes nesu buvusi smile.gif

Turėjau, vieno jau daugiau kaip metai nebėra...
Atsakyti
Bet tu gi kalbejai apie naujo pirkima g.gif ar as maisau kazka g.gif
Atsakyti