Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išvengti ašarų?

Sveikos, gal kas gali patarti man ka daryti kad neapsizliumbciau baznycioje sakant vyrui priesaika? Jau tokia jautri esu, kad net tiesiog skaitydama cia forume ivairius priesaikos zodzius asaroju kai tryzna smile.gif mes esame susituoke civiliai uzsienyje, tai ten tas pats buvo, uzteko kai mums kalbejo grazius zodzius jau dejau i liulias, o taip norisi kazkaip susiimti ir nesusigadinti sau makiazo smile.gif o dabar po keliu savaiciu busim baznycioje, jau net nezinau kaip susilaikyti. gal kas irgi susidure su tokiu asarojimu ir pavyko kazkaip susitvardyti? patarkit kas galit smile.gif labai lauksiu:)
Atsakyti
Sintija, man į tavo avartą žiūrint jau graudu biggrin.gif visad verkiu žiūrėdama PINGVINIUKO LOLO istoriją biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sintija @ 2006 06 18, 10:59)



na va, o dabar prisimink mane, kai žengsi prie altoriaus - kad tik pernelyg juokinga nepasidarytų biggrin.gif
Atsakyti
Maža, ką čia galima patart rolleyes.gif
Man pačiai bažnyčioj užejo nervininys vypsojimasis.. nu ne isteriškas juokas (kas irgi pasitaiko), bet juostoj matosi - sakau priesaiką (mes mintinai mokėmės) ir toooooookia išsiviepus, tokia laiminga atrodau lotuliukas.gif
Net tėtė juostą žiūrėdamas nukomentavo, kad labai jau laiminga už vyro tekėdama blush2.gif
Va tik vienintelio ko nenorėjau - cry.gif pas tėvus išlydint. Todėl suorganizavau, kad pulkas visas važiuoja pas jaunikį ir į bažnyčią, o mane namie tėvai palaimina ir irgi trise atskirai atvažiuojam į bažnyčią, kur jau laukia visi prie altoriaus...
Nu vistiek tris ašaras išspaudžiau namie. bet sakiau, viskas čia mūsų šventė ir daugiau nedrįskit gradint manęs smile.gif
Atsakyti
as ir tokia zliumbinke, net pora kartu apsiasarojau doh.gif nors labai stengiausi ir visas jegas buvau sukaupus, o padaryt, nieko perdaug nepadarysi, nebent savaitele pries pagerk nervus raminancios arbateles, kad nervu sistema pastiprintu, truputi pades, bet jei esi tokia verksne kaip as, tai geriau pasirupink nenubeganciu tusu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu merginos kad atsiliepet i mano rasliava, apie raminama arbatele man buvo minciu bet deja negaliu gerti nes maitinu vaika krutimi. jauciu pazliumbsiu posmely ir viskas, niekur cia nedingsi. jau geriau man uzeitu isterinis juokas, mieliau pakikenciau biggrin.gif
Atsakyti
nu cia jau nieko nepakeisi. as pradedu asarot kai ant manes kas rekia, kai mane giria, kai savim ddidziuojuos ir t.t. apsizliumbiau kai pasipirso ir tt. pirma kart savo vestuvems pirkau toki daikta kaip vandeniui atsparus tusas. gal pades:)
Atsakyti
Ai, visai cia nera blogai ir paasarot per savo vestuves. Sveciai irgi asaros, taip kad ne viena busi mirksiukas.gif
O siaip esu girdejus pasakyma, kad jei per vestuves asara neiskrenta, tai tada per gyvenima daug verksi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2006 06 19, 11:40)
Ai, visai cia nera blogai ir paasarot per savo vestuves. Sveciai irgi asaros, taip kad ne viena busi  mirksiukas.gif
O siaip esu girdejus pasakyma, kad jei per vestuves asara neiskrenta, tai tada per gyvenima daug verksi.  tongue.gif


Tai man tada negresia gyvenime vedybiniam verkt. As vien pasiskaicius apie islydejima ir tevu palaiminima, puse dienos zliumbiau. Ir per kitu vestuves zliumbiau, tai per savasiai matyt tris kart tiek zliumbsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 06 19, 19:07)
Tai man tada negresia gyvenime vedybiniam verkt. As vien pasiskaicius apie islydejima  ir tevu palaiminima, puse dienos zliumbiau. Ir per kitu vestuves zliumbiau, tai per savasiai matyt tris kart tiek zliumbsiu doh.gif

tai liux, hamid thumbup.gif gera gyvenima turesi smile.gif
as ir zliumbsiu, man biski kas ir jau bliaunu tongue.gif
Atsakyti
aš irgi prie jautriųjų- susigraudinu per visas sentimentalisnes filmų scenas, nuo grubesnio žožio ir pan. Žliumbiau ir fotume žodžius tėvams skaitydama ar įsivaizduodama kaip prie altoriaus mane tėtis ves. Verkiau per brolio vestuves ir kai blogai sušukavo. Ašarojau kai pasipiršo ir kai matavausi vestuvinę suknelę. Prisiminus ir dabar ašaros renkas.
Bet- kaip bebūtų keista, per mūsų vestuves nebuvo nei vienos ašaros ax.gif Dar nemačiau nei foto, nei video, bet turbūt kaip ir niuma buvau išsišiepus kiek sugebu laugh.gif Nžn, labai laiminga jaučiausi ir porą savaičių prieš įtikinėjau save ir visus aplink, kad tai laimės diena ir reik ne verkti iš laimės, o džiaugtis. Ir kažkaip pavyko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klajune: 21 birželio 2006 - 08:54